Doliczone minimum 3 minuty do regulaminowego czasu.

2
2
2
88'

Mario Mandzukić dziś z asystą. Najpewniej przy zwycięskim golu. Jeszcze kilka minut niepewności Juventusu.

3
2
1
2
1
85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za uderzenie w twarz przeciwnika otrzymał Andriej Gałabinow.

1
84'

Żółtą kartkę za opóźnianie gry, jakkolwiek to brzmi, otrzymał Mattia Perin.

4
6
1
1
1
82'

Zdenerwował się Wojciech Szczęsny i postanowił wyjaśnić całe zamieszanie. Polak sprzątnął piłkę z głowy przeciwnika i wygonił wszystkich z własnego pola karnego.

12
10
3
2
3
81'

Kwadwo Asamoah i Blaise Matuidi walczyli o piłkę w bocznym sektorze boiska. Do pokonania mieli tylko jednego przeciwnika, mimo to faulowali. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego było gorąco i w ostatnim momencie Giorgio Chiellini ratował Juventus.

6
4
1
1
1
78'

Genoa. Schodzi: Goran Pandev. Wchodzi: Gianluca Lapadula.

76'

Juventus. Schodzi: Alex Sandro. Wchodzi: Kwadwo Asamoah.

3
2
2
1
1
75'

15 minut do końca regulaminowego czasu. Z reporterskiego obowiązku odnotujmy, że minął kolejny, już piąty kwadrans Genoa CFC bez celnego strzału na bramkę Wojciecha Szczęsnego.

4
2
2
1
1
72'

Żółtą kartkę za uderzenie Mario Mandzukicia otrzymał Goran Pandev.

3
4
1
2
2
72'

Kilka przewinień w ostatnich minutach. Sędzia trzyma już dłoń w kieszonce i zapewne następny faulujący zostanie utemperowany kartonikiem.

4
2
3
2
2
70'
68'

Genoa. Schodzi: Adel Taarabt. Wchodzi: Darko Lazović.

67'

Doczekał się tego kartonika. Żółtą kartkę za przytrzymanie Diego Laxalta otrzymał Alex Sandro.

Juventus FC
3
2
2
2
1
66'

Stara Dama ma nadal tylko gola przewagi. Tak naprawdę jeden ciekawy kontratak albo stały fragment może odebrać gospodarzom cenne dwa "oczka".

4
2
1
1
1
64'

Szansa na podwojenie przewagi! Andrea Bertolacci zatrzymał w ostatnim momencie podanie w pole bramkowe Stephana Lichtsteinera. Ochotę na oddanie strzału z bliska miał Gonzalo Higuain.

4
3
2
2
2
61'

Ma dziś apetyt na gola Miralem Pjanić. Juventus wyjaśnił sytuację po rzucie rożnym i błyskawicznie wyprowadził kontratak. Piłka trafiła do Bośniaka, który nie przymierzył idealnie w okienko.

4
3
2
2
2
60'

Do końca spotkania jeszcze dwa kwadranse.

5
4
3
3
3
57'

Futbolówka wylądowała pod nogami Alexa Sandro. Brazylijczyk próbował strzelić z 20. metra w narożnik bramki Genoa CFC i złapać na wykroku Mattię Perina. Pudło!

5
4
1
2
1
56'

Mario Mandzukić jest przekonany, że po wrzutce z rzutu wolnego rywale zatrzymali go nieprzepisowo. Sędzia jest kompletnie innego zdania.

4
3
3
2
2
54'

Ledwo wszedł i już podarł getry. Co gorsze doznał drobnego urazu i Andriej Gałabinow zbiegł na moment w okolicę ławki rezerwowych.

6
4
3
2
1
51'

Wykazał się Wojciech Szczęsny. Zawieszona w powietrzu piłka została złapana przez reprezentanta Polski. Wreszcie trochę się rozgrzał bramkarz Juventusu.

13
4
4
1
2
50'

Drugie w tym meczu uderzenie Miralema Pjanicia. Gorsze od pierwszego. Piłka poleciała daleko od spojenia słupka z poprzeczką gości.