0:1
Zakończony
Juventus FC
90+2'

Wrócił we własne pole Juan Cuadrado i nie dał się przelobować. Udana interwencja grupowego rywala Polaków w zbliżających się mistrzostwach świata. Dwie minuty zostały gospodarzom.

1
1
1
3
90'

Doliczone minimum 4 minuty do regulaminowego czasu.

12
11
8
5
8
87'

Nie mają już zmian trenerzy, czas na ostatnie akcje w tym pojedynku. Naciera oczywiście ekipa Maurizio Sarriego.

6
6
2
1
1
84'
83'

Kalidou Koulibaly znalazł się w polu karnym przeciwnika i to nie przy okazji stałego fragmentu. Wszystkie ręce na pokład wzywa Napoli, żeby przynajmniej wyrównać w ostatnich minutach.

3
3
1
1
3
80'

Juventus z jednej strony wydaje się być przesadnie schowany, ale z drugiej taktyka okazuje się skuteczna.

2
2
1
3
3
79'

Juventus. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Juan Cuadrado.

4
3
3
3
3
76'

Napoli. Schodzi: Mario Rui. Wchodzi: Christian Maggio.

3
4
4
5
5
76'

Napoli. Schodzi: Lorenzo Insigne. Wchodzi: Adam Ounas.

4
3
3
3
4
73'

Piotr Zieliński uruchomił doskonałym podaniem Lorenzo Insigne, a Włoch na dwa kontakty opanował piłkę i oddał strzał z ostrego kąta. Nieznaczna pomyłka i Polak nie ma asysty na koncie!

13
7
9
13
6
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu i Juventus blisko zwycięstwa na terenie wroga.

2
3
2
2
5
68'

Blaise Matuidi nie wykorzystał piłki, która mogła rozstrzygnąć spotkanie. Pomocnik czaił się za plecami obrońców Napoli i strzelił z czystej pozycji nad poprzeczką!

1
2
1
2
1
67'
67'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Piotr Zieliński.

35
15
3
3
3
65'

Giorgio Chiellini zatrzymał w polu karnym Driesa Mertensa. Twarde, trochę ryzykowne, ale zdaniem sędziego zgodne z przepisami wejście Włocha.

3
3
1
2
3
63'

Może czas na jakieś niekonwencjonalne zagranie Piotra Zielińskiego. Warunek numer jeden: Polak musi wejść na boisko z ławki rezerwowych.

13
6
1
1
3
61'

Sędzia nie miał wątpliwości, a powinien mieć. Jose Callejon dotknął pierwszy futbolówki po płaskim dośrodkowaniu, po czym w jego nogi wpadł Gianluigi Buffon. Nie ma rzutu karnego.

2
2
2
2
11
59'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul na Douglasie Coscie otrzymał Mario Rui.

SSC Napoli
1
1
1
1
5
58'

Marek Hamsik wbiegł w pole karne przeciwnika. Było tam jednocześnie kilku obrońców i doświadczony pomocnik miał minimalną szansę na wygranie pojedynku w powietrzu.

1
1
1
1
1
55'

Coraz bliżej Napoli. Początek drugiej części spędzają piłkarze blisko pola karnego Juventusu, a płaskie uderzenie Jose Callejona minęło nieznacznie bramkę przyjezdnych.

2
1
1
2
1
52'

Jose Callejon wstrzelił piłkę w pole bramkowe Juventusu i piłkarze w żółtych koszulkach ratowali się wybiciem na korner. Po stałym fragmencie trochę zamieszania, ale bez uderzenia.

2
2
2
3
2
50'

Dośrodkowanie niby w kierunku Driesa Mertensa, a jednak bardziej w rękawice Gianluigiego Buffona. Wszystkie interwencje bramkarza Juventusu były dotychczas podręcznikowe.

3
2
2
2
3
48'

Zobaczymy, czy gospodarze wrócili na murawę z nowym pomysłem na Juventus. W pierwszej połowie dopiero po 30 minucie byli realnie groźni.

1
1
2
1
1
46'

20:12

Juventus znacznie konkretniejszy w pierwszej połowie.

3
45+1'

Żółtą kartkę za faul na Miralemie Pjaniciu otrzymał Dries Mertens.

4
4
3
3
3
45'

Doliczone 2 minuty.

2
2
3
2
2
44'

Duet Paulo Dybala i Gonzalo Higuain strzelił w tym sezonie 21 z 41 goli Juventusu.

2
2
6
2
2
43'

Trzeci strzał Lorenzo Insigne w kwadransie zamykającym pierwszą połowę. Widać, że cofnął się bliżej środka boiska i zgubił obrońców Juventusu. Musi jeszcze znaleźć sposób na pokonanie Gianluigiego Buffona.

1
1
2
1
2
40'

Po przeciwnej stronie boiska niecelna próba Paulo Dybali. Argentyńczyk, który asystował przy dotychczas jedynym golu, nie miał nikogo do pomocy, stąd decyzja o nieprzygotowanym strzale.

3
1
2
1
3
40'

Z ciekawostek statystycznych, przed momentem Napoli wyrównało w strzałach celnych, więc jest coraz bardziej konkretne,

1
1
2
1
2
37'

Lorenzo Insigne kontra Gianluigi Buffon po raz drugi. Łatwiejsze uderzenie, równie pewna interwencja bramkarza Juventusu.

2
1
1
1
1
35'

Juventus w dziesięciu na własnej połowie. Nawet skromne prowadzenie 1:0 po 45 minutach będzie wartościową zaliczką dla mistrza Włoch.

3
1
1
1
2
31'

Pobudka. Tak łatwo wywołać Lorenzo Insigne do tablicy. Reprezentant Włoch postanowił uciec z pola karnego Juventusu przed szesnastkę i była to słuszna decyzja. Stamtąd oddał mocne uderzenie. Na posterunku Gianluigi Buffon.

5
2
2
1
1
30'

Dwa kwadranse za kibicami. Gospodarze na trybunach pytają się wzajemnie, gdzie są Callejon, Mertens i Insigne, skoro ich najgroźniejszym zawodnikiem w ofensywie jest Marek Hamsik.

2
3
2
2
3
28'

Tak cieszył się Gonzalo Higuain ze zdobytego prowadzenia!

2
4
1
5
2
27'

Giorgio Chiellini interweniował tym razem zgodnie z przepisami. Po zagraniu reprezentanta Włoch gospodarze mieli korner, którego nie spożytkowali.

3
3
2
3
1
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Giorgio Chiellini.

1
1
1
1
6
22'

Obrońcy zaczynają brać się za atakowanie. Ich uderzeniom trochę brakowało do perfekcji. Medhi Benatia huknął za mocno i niecelnie, a po próbie Elseida Hysaja futbolówka otarła się o nogę przeciwnika i wyszła poza boisko. Tylko korner dla gospodarzy.

1
1
1
2
2
20'

Mario Rui sprowadził do parteru Douglasa Costę i Brazylijczyk potrzebuje trochę czasu, żeby podnieść się z boiska i stanąć na równe nogi.

2
2
3
1
2
18'

Gianluigi Buffon! Weteran interweniował po strzale Marka Hamsika zza pola karnego. Dotychczas Słowak jest najgroźniejszym spośród gospodarzy i uderza coraz precyzyjniej.

11
3
1
1
1
15'

Gonzalo Higuain wie nie od wczoraj jak rozwścieczyć cały Neapol.

4
4
2
3
2
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Paulo Dybala.

Błyskawicznie odpowiedziała Stara Dama i prowadzi w Neapolu! Argentyńska akcja bramkowa. Po podaniu Paulo Dybali płaskim strzałem do siatki popisał się Gonzalo Higuain. Miał nie grać, a natychmiast daje znać, że z jego zdrowiem jest wszystko w porządku!

45
31
20
25
40
11'

Podanie w pole karne do Driesa Mertensa. Na ułamek sekundy zawahał się reprezentant Belgii i na zdobycie gola było już za późno. Ostatecznie miękkie podanie w kierunku Jose Callejona zostało przerwane.

4
4
3
5
5
8'

Opanował sytuację na murawie Juventus. Po crossowym podaniu zgasił futbolówkę Blaise Matuidi. Dośrodkowanie pomocnika było jednak gorsze od przyjęcia.

7
6
5
6
5
6'

Płaskie dośrodkowanie Mario Ruiego unieszkodliwili obrońcy w żółtych strojach. Oba kluby nie grają w swoich tradycyjnych strojach.

6
6
5
3
4
4'

Temperatura wzrosła również po przeciwnej stronie boiska. Podanie z głębi pola dostał Gonzalo Higuain i próbował przerzucić futbolówkę ponad Pepe Reiną do bramki. Hiszpan interweniował intuicyjnie w pojedynku sam na sam!

4
5
3
2
2
2'

Ekspresowo Napoli skonstruowało atak zakończony strzałem. Marek Hamsik trafił prosto w nogi stojącego blisko przeciwnika i gospodarze musieli wycofać się z piłką.