Torino FC
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Gonzalo Higuain.

10. gol Argentyńczyka w sezonie! W tempo zagrał swojemu rodakowi Gonzalo Higuain, a młodszy z duetu przerzucił piłkę miękko ponad Salvatore Sirigu do siatki.

20
6
2
2
2
90'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

4
2
3
2
3
89'

Fortuna kołem się toczy. Po serii nieszczęść Torino ma ponownie dużo szczęścia, a ponadto Salvatore Sirigu w bramce. Kolejna wyborna interwencja golkipera. Tym razem po uderzeniu Douglasa Costy.

2
1
1
1
1
88'

Zaszalał Paulo Dybala. Reprezentant Argentyny próbował technicznie wrzucić piłkę za kołnierz bramkarza. Lob nie wyszedł Dybali idealnie.

5
2
2
2
2
85'

Andrea Belotti chybił wyraźnie zza pola karnego. Na twarzy napastnika Torino maluje się zrezygnowanie i niezadowolenie ze swojego występu. Gianluigiemu Buffonowi nie zorganizował żadnego poważnego egzaminu.

2
3
2
1
1
83'

1
80'
79'

Salvatore Sirigu momentami klasowo, momentami fartownie broni. Pilnuje, by przewaga Juventusu nie wzrosła do kompromitujących dla Torino rozmiarów.

2
1
2
2
3
75'

Torino. Schodzi: Tomas Rincon. Wchodzi: Samuel Gustafson.

75'

Jeszcze kwadrans derbów. Po miesiącach bezkrólewia panowanie w mieście przejmuje Juventus i z dużą satysfakcją stwarza kolejne sytuacje podbramkowe.

3
2
3
2
2
72'

Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Rodrigo Betancur.

1
70'

Torino. Schodzi: M'Baye Niang. Wchodzi: Lucas Boye.

1
1
2
1
1
70'

Szybują kolejne dośrodkowania i uderzenia w kierunku bramki Salvatore Sirigu. Momentami cudem broni się Torino. Dla jego kibiców to bardzo przykry wieczór.

2
2
2
2
2
66'

Miralem Pjanić gra jak w transie. Po kolejnej akcji Bośniaka i uderzeniu Medhiego Benatii przyjezdnych ratował na linii bramkowej Salvatore Sirigu.

3
2
2
2
2
62'
60'

Alex Sandro na 3:0, a Miralem Pjanić ma już gola oraz dwie asysty na koncie.

1
1
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alex Sandro. Asystował mu Miralem Pjanić.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Alex Sandro pobiegł w kierunku krótkiego słupka, złożył się do strzału głową i po palcach Salvatore Sirigu doprowadził do wyniku 3:0!

9
4
2
1
54'

Andrea Belotti toczy samotne pojedynki na połowie mistrza Włoch. Potrafi sobie poradzić nawet z dwoma przeciwnikami, ale natychmiast przybiega trzeci i radzi sobie z najlepszym napastnikiem Torino.

1
1
1
1
1
50'

Wysoki pressing Juventusu. Ekipa Massimiliano Allegrego nie pozwala piłkarzom w bordowych strojach nawet pomyśleć o przejęciu inicjatywy.

1
1
1
1
1
48'

Alex Sandro przed polem karnym przeciwnika. Energii jego strzałowi nie zabrakło, ale odrobiny precyzji. Futbolówka poszybowała nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką.

1
1
2
2
2
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
1
1
1
1
Czy Juventus strzeli kolejne gole po przerwie?
1
1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Medhi Benatia.

Juventus FC
1
45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

42'

Miralem Pjanić podwoił przewagę Starej Damy!

5
3
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miralem Pjanić. Asystował mu Juan Cuadrado.

Piłka wycofana do Miralema Pjanicia przed pole karne. Dla tego zawodnika taka pozycja to prawie jak rzut karny. Precyzyjne uderzenie Bośniaka i zrobiło się 2:0 na stadionie Juventusu!

16
9
3
3
3
39'

Żółtą kartkę otrzymał Adem Ljajić.

2
1
2
38'

Andrea Belotti wrócił we własne pole karne i wybił mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego. W innym miejscu woleliby widzieć swojego najlepszego napastnika kibice Torino FC.

1
1
35'

Znaleźli w sobie energię na wysoki pressing przyjezdni, ale Juventus nie wyglądał na spanikowanego i spokojnie wyprowadził futbolówkę spod własnego pola karnego.

1
1
31'

Nie ma wątpliwości, która drużyna jest aktualnie bliżej zmiany wyniku. Juventus kontynuuje ostrzał bramki Salvatore Sirigu. Przed momentem próbowali pokonać golkipera Juan Cuadrado oraz Miralem Pjanić.

1
30'

Torino. Schodzi: Iago Falque. Wchodzi: Afriyie Acquah.

26'

Torino przegrywa, straciło zawodnika. Sinisa Mihajlović jest w furii i szaleje blisko linii bocznej boiska.

24'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Daniele Baselli za bezpardonowy i niepotrzebny wślizg w centrum boiska.

7
1
1
22'

Tymczasem Paulo Dybala ma już dziewięć goli w Serie A na koncie.

10
4
1
1
20'

Zdyscyplinowani są gospodarze na własnej połowie, kontrolują ruchy przeciwnika. Dotychczas tylko Adem Ljajić był w stanie zaskoczyć mistrza Włoch, ale chybił.

1
1
16'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Miralem Pjanić.

Co się odwlecze, to nie uciecze! Juventus na prowadzeniu po płaskim, precyzyjnym strzale Paulo Dybali zza pola karnego. Piłkę dostarczył Argentyńczykowi Miralem Pjanić, który wyłuskał ją na połowie przeciwnika w komitywie z Blaisem Matuidim.

17
7
3
2
2
12'

Od mocnego uderzenia rozpoczął Juventus i jego przeciwnik miał już trochę szczęścia, że nie przegrywa. Nie mogą nadążyć piłkarze Torino za błyskawicznymi podaniami faworyta.

1
10'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele Baselli.

9'

Riposta Adema Ljajicia. Ten piłkarz strzelił gola w poprzednich derbach na stadionie Juventusu. Przed momentem piłka uciekła mu obok spojenia słupka z poprzeczką.

6'

Gorąco! Juan Cuadrado znalazł potężną wyrwę w defensywie Torino i wbiegł w pole karne. Po mocnym strzale Kolumbijczyka piłka poleciała nad poprzeczką. Najpewniej po palcach Salvatore Sirigu, jednak sędziego tego nie dostrzegł.

5'

Najbardziej wysuniętym zawodnikiem Juventusu jest Mario Mandzukić, a nie Gonzalo Higuain. W kierunku Chorwata wędrują pierwsze podania, a ten musi sobie przypomnieć jak grać na pozycji napastnika.

2'

Pierwsze ataki Juventusu zatrzymane w zarodku. Piłkę przejął Tomas Rincon i sprowokował gospodarzy do przewinienia w centrum boiska. Mogą odetchnąć Byki.

1
20:32

W bramce Juventusu stanie Gianluigi Buffon, który w środku tygodnia odpoczywał. Bramkarz jest kapitanem gospodarzy, natomiast piłkarzy Torino wyprowadził na boisko Andrea Belotti.