2
2
3
87'

Szansa Fiorentiny! Strzał Simeone z kilku metrów przyblokowali obrońcy. Ależ wściekł się Federico Chiesa, który czekał na piłkę po przeciwnej stronie pola karnego.

1
1
84'

Szybki wypad Juventusu i świetna okazja przed Pjaniciem. Uderzenie bez przyjęcia, ale kapitalnie broni Marco Sportiello.

81'
79'

Nerwowa reakcja Gaspara i Juventus dostał w prezencie rzut rożny. Piłkę głową uderzył Mario Mandzukić, ale chybił celu.

1
2
2
1
1
76'

Dwukrotnie świetnie w bramce spisał się bramkarz Violi, odbijając piłkę po strzałach z ostrego kąta Cuadrado i Mandzukicia.

2
2
3
2
2
75'
72'

Fiorentina przegrywa i gra w dziesiątkę. Aktualnie wygląda to tak, że goście bronią się całą drużyną, a Juventus udaje, że atakuje.

1
2
1
1
2
69'
68'

Trzeci raz w tym meczu gorąco zrobiło się pod bramką przyjezdnych po akcji Cuadrado prawą stroną. Podanie wzdłuż bramki i zamykający akcję Mario Mandzukić. Chorwat strzela, ale od straty gola Fiorentinę ratuje rezerwowy Gaspar.

1
1
66'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Milan Badelj.

ACF Fiorentina
4
1
1
65'

Sędzia postanowił jeszcze sprawdzić wszystko w systemie VAR i zmienił decyzję przyznając rzut wolny na linii pola karnego!

3
5
3
64'

Rzut karny dla gospodarzy! Matuidi zahaczony przez Badejla.

1
3
1
64'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Davide Astori. Faulowany był Higuain.

1
1
1
63'

Do końca spotkania jeszcze sporo czasu, a Juventusowi już odechciało się atakować. Czy nie za wcześnie?!

2
61'

Fiorentina. Schodzi: Marco Benassi. Wchodzi: Gil Bastiao Dias.

wchodzi Wchodzi
Gil Bastiao Dias #28
schodzi Schodzi
1
58'

Kopia akcji bramkowej. Ponownie z prawej strony tuż przed bramkę zagrywa Juan Cuadrado , ale tym razem piłka minęła wszystkich starajacych się ją dopaść.

1
1
55'

Walka wręcz w polu karnym gości. German Pezzella przepychał się z Higuainem i arbiter uznał, że to napastnik przesadził z agresją.

1
1
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mario Mandzukić. Asystował mu Juan Cuadrado.

Mamy gola! Centra z prawej flanki przed bramkę Fiorentiny. Piłki nie sięgnął Higuain, ale tuż za nim był Chorwat.

18
9
1
1
1
51'

Fiorentina. Schodzi: Vincent Laurini. Wchodzi: Bruno Gaspar.

Bruno Gaspar #76
50'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Badelj. Faulowany był Barzagli.

1
49'

Bardzo spokojna gra po przerwie, co nie zapowiada poprawy jakości widowiska.

1
46'

Gra wznowiona. Czekamy na celne strzały i gole.

45'

Cuadrado mocno wstrzelił piłkę przed bramkę Fiorentiny, ale Marco Sportiello położył się na murawie i przeciął to podanie do wbiegających przeciwników.

3
1
43'

Z dystansu spróbował szczęścia Gonzalo Higuain, ale piłka po nogach obrońcy opuściła boisko. Korner nie przyniósł zagrożenia.

2
1
42'

Zagranie na 16. metr do Dybali, ale ten ma za sobą "fioletową ścianę" i nie sposób było się odwrócić, nie mówiąc już o strzale.

3
2
1
3
2
39'

Nieprzemyślane, wysokie wstrzelenie piłki w pole karne rywala przez Betancura i ze spokojem interweniowali Astori do spółki z bramkarzem.

1
1
1
1
2
37'

Żółtą kartkę otrzymał Vincent Laurini. Faulowany Asamoah.

2
1
1
1
1
35'

Lewą stroną przedzierał się Cyril Thereau. Francuz mógł wybrać grę z partnerem, ale zdecydował się na drybling. Połapali się w jego zamiarach obrońcy, podwojenie i strata piłki, choć popisy indywidualne były z górnej półki.

1
33'

Przerwa w grze. Skutki fizycznej walki o pozycję odczuł Chiesa i arbiter wezwał na boisko fizjoterapeutów.

1
30'

Podanie z pominięciem linii pomocy w kierunku Simeone. Argentyńczyk wbiegał pomiędzy dwóch rywali, ale był na spalonym i gra przerwana.

1
28'

Najpierw z lewej strony w pole karne gości dogrywał Juan Cuadrado, a po chwili z przeciwnej strony to samo uczynił Kwadwo Asamoah. Ta druga centra zdecydowanie lepsza, ale w obu przypadkach świetnie zareagowała obrona.

1
24'

Koszmarnie z 23 metrów przestrzelił Jordan Veretout. Piłka przeleciała kilka metrów nad poprzeczką.

2
23'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Barzagli. Tym razem już jest sygnalizacja i upomnienie za faul na Simeone.

1
1
1
2
22'

Lewą stroną boiska rozpędził się Federico Chiesa i gdy już mijał Sturaro został wyraźnie podcięty. Arbiter nie widział w tym zagraniu nic złego co bez wątpienia jest błędem.

3
19'

Mandzukić zagrał prostopadłe podanie do Higuaina, a ten został wycięty w polu karnym przez Lauriniego. Rzutu karnego jednak nie ma, bowiem chwilę wcześniej był spalony.

4
1
2
2
2
17'

Kilka minut ciągłej wymiany podań graczy gości. Co prawda bez zdobywania pola, ale piłkarze Juve zmuszeni do biegania poczuli irytację.

1
3
1
1
1
15'

Wysoki pressing gospodarzy przynosi rezultaty. Fiorentina ma często problem z opuszczeniem własnej połowy boiska.

9
1
1
3
1
11'

Śmieje się ironicznie Cristiano Biraghi po tym jak na murawie z bólu zwijał się Dybala. Zdaniem obrońcy Argentyńczyk od pierwszych minut symuluje przy każdej akcji.

5
3
1
3
5
9'

Paulo Dybala uderzył tuż nad murem, bramkarz nawet nie drgnął, ale piłka nieznacznie minęła cel.

7
4
2
3
5
8'

Świetna okazja dla gospodarzy. German Pezzella faulował Mandzukicia niemal na linii 16. metra.

1
1
3
1
6'

Dybala wywalczył rzut wolny 35 metrów od bramki Fiorentiny. Dośrodkował sam poszkodowany, ale Marco Sportiello bez większych problemów złapał piłkę.

4
2
1
4'

Pierwsza, ważne, że bardzo pewna interwencja Szczęsnego. Polak wybiegł na przedpole i uprzedził napastników czyhających na piłkę po centrze z prawego skrzydła.

20
4
2
2'

Na dużej dynamice wpadł w pole karne Fiorentiny Paulo Dybala, ale był dobrze blokowany i nic nie wskórał.

5
1
1
1
2
20:17

Charakterystyczne biało-czarne stroje gospodarzy, goście zagrają na fioletowo.