Mecze towarzyskie
02 sie 2017 17:45
88'

Sędzia nie będzie pewnie długo trzymać piłkarzy na boisku. Po zdobyciu drugiego gola konsekwentna i rozsądna gra SSC Napoli wystarcza do utrzymania prowadzenia.

12
12
5
7
6
85'

Ostatnie szanse Bayernu Monachium. We własnym polu karnym Kalidou Koulibaly wygrał pojedynek z przeciwnikiem, a następnie wyekspediował piłkę. Gospodarze muszą budować atak od nowa.

8
12
7
6
12
82'

Długo zastanawiali się piłkarze spod Wezuwiusza jak spożytkować rzut wolny. W końcu piłka po strzale z ponad 20 metrów ominęła bramkę Christiana Fruechtla.

9
3
2
3
3
79'

Były zmiany, później seria kartek, a kibice w Monachium najchętniej zobaczyliby przynajmniej jednego gola Bayernu w turnieju Audi Cup. Tak na pokrzepienie.

8
10
2
3
3
78'
77'

6
75'

Żółtą kartkę otrzymał Dries Mertens.

13
5
5
5
8
73'

9
70'

Jak profesor zachował się Piotr Zieliński, który na 20 minut przed końcem regulaminowego czasu zatrzymał drybling Francka Ribery'ego.

18
11
5
4
7
67'

Niewiele poza zmianami wydarzyło się w ostatnich minutach. Druga bramka dodała pewności siebie drużynie z Półwyspu Apenińskiego, a Bayern Monachium ma już chyba serdecznie dość wysokich porażek w okresie przygotowań i nie chce się odsłonić.

3
5
2
2
4
64'

Po stronie Bayernu Monachium francuska szarża z ławki rezerwowych. Zmiennikami są Franck Ribery i Corentin TolissoCarlo Ancelotti nie sięgnął po Roberta Lewandowskiego.

5
3
3
3
4
61'

Mocne karty wyłożył na stół Maurizio Sarri. Na boisko weszli po godzinie między innymi Allan oraz Jorginho. Są także Elseid Hysaj i Vlad Chiriches.

1
2
1
1
60'

Drużyna Maurizio Sarriego wygrywa te spotkanie skutecznością. W strzałach celnych prowadzi bowiem 5:4 Bayern Monachium.

10
5
2
3
2
57'

Poza Emanuele Giaccherini pojawili się na boisku z ławki rezerwowych Rafael Cabral, Mario Rui i Marko Rog. Pozostaje na nim Piotr Zieliński.

8
5
5
2
5
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Emanuele Giaccherini.

Wprowadzony w przerwie na boisko Emanuele Giaccherini szybko zdobył gola! Włoch strzelił płasko z półdystansu obok Christiana Fruechtla w narożnik bramki!

30
17
11
7
26
54'

Szeroki uśmiech Driesa Mertensa po pojedynku z Arturo Vidalem. Nie ma jednak Belg wielu powodów do radości. Nie doszedł do wielu sytuacji podbramkowych, a swoją jedyną zmarnował.

2
8
6
3
4
51'

Timothy Tillman dostał podanie w narożniku pola karnego. Jego płaskie uderzenie było zbyt delikatne i mało zaskakujące, żeby ominęło Luigiego Sepe.

4
6
5
6
7
48'

Piotr Zieliński przechwycił piłkę i sprowokował przeciwnika do faulu. Zarazem reprezentant Polski ostudził na moment zapał do atakowania Bayernu Monachium.

13
16
5
4
3
47'

Na początek drugiej części crossowe podanie na prawe skrzydło, do którego nie miał szans zdążyć Jose Callejon. Grę wrzutem z autu wznowi więc drużyna Carlo Ancelottiego.

5
6
5
5
4
46'

Gra wznowiona po przerwie.

5
6
3
3
4
Czy Bayern Monachium wyrówna po przerwie?
14
7
6
4
7
40'

5 minut do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie. SSC Napoli postanowiło poukładać sobie grę w tym fragmencie meczu.

12
9
9
7
8
37'

Po uderzeniu Renato Sanchesa zza pola karnego piłka odbiła się rykoszetem i Bayern Monachium miał jeszcze korner.

13
11
10
10
13
35'

Nieustannie szybują dośrodkowania z prawego skrzydła w pole karne SSC Napoli. Gospodarze przegrywają, ale są nagradzani brawami za ciekawszą i bardziej ambitną grę niż podstawowi piłkarze.

10
7
4
4
2
32'

Tym razem Arturo Vidal nie porozumiał się z piłką. Chilijczyk już myślał jak pokonać Luigiego Sepe, tymczasem drugą nogą trącił sobie futbolówkę. Skończyło się spaktakularnym upadkiem i salwą śmiechu.

8
14
7
12
13
30'

Na koniec drugiego kwadransa kombinacyjna akcja Bayernu Monachium na prawym skrzydle. Nikola Maksimović nie bez trudu wybił dośrodkowanie Joshuy Kimmicha.

4
4
6
3
6
28'

Nie może się dogadać Arturo Vidal z arbitrem. Tym razem Chilijczyk usłyszał gwizdek, gdy walczył w powietrzu o pozycję po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

4
4
3
2
8
25'

Zza pola karnego odpowiedział Renato Sanches. Potężne uderzenie Portugalczyka musiał kontrolować do końca bramkarz SSC Napoli. Futbolówka minęła nieznacznie jego królestwo.

7
4
3
5
9
24'

Wymienili kilkanaście podań przyjezdni w centrum boiska, po czym piłka powędrowała w pole karne Bayernu Monachium do Driesa Mertensa. Sytuacyjne uderzenie Belga z powietrza zatrzymał Christian Fruechtl!

6
4
3
2
4
21'

Chorągiewka sędziego asystenta w górze. Jego zdaniem Manuel Wintzheimer wystartował za wcześnie do podania z głębi pola. Nie była to najtrafniejsza decyzja.

6
5
6
5
10
17'

Bayern Monachium stracił wcześniej gola tak samo jak w spotkaniu z Liverpool FCArturo Vidal oraz Renato Sanches starają się zorganizować drużynę do ataku.

9
9
6
5
4
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kalidou Koulibaly.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Nikola Maksimović strzelił prosto w bramkarza, ale do odbitej piłki dopadł jeszcze Kalidou Koulibaly i z bliska wpakował ją na 1:0 do siatki Bayernu Monachium!

41
23
16
27
38
11'

Joshua Kimmich wpadł z prawego skrzydła w pole karne SSC NapoliLuigi Sepe zatrzymał wstrzelenie Niemca i zainicjował atak swojego zespołu. W sytuacji sam na sam Jose Callejon przegrał z Christianem Fruechtlem. Bramkarze górą!

5
2
2
3
5
7'

Luigi Sepe interweniował po płaskim strzale Kingsleya Comana. Po niespełna 10 minutach Bayern Monachium ma tyle samo celnych uderzeń co w całym poprzednim meczu z Liverpool FC.

7
7
6
7
4
5'

Po niebezpiecznym upadku Nikoli Maksimovicia była krótka przerwa w grze. Po niej pierwszy atak próbował skonstruować Bayern Monachium. Jego młodzi piłkarze chcą wykorzystać swoją szansę.

10
7
7
5
4
3'

Nie zgodził się Arturo Vidal z decyzją sędziego, który gwizdnął jego przewinienie. Większe zrozumienie dla decyzji arbitra wykazał pół minuty później Renato Sanches.

6
6
6
6
8
2'

Drużyny w tradycyjnych strojach. Bayern Monachium w czerwonych koszulkach i spodenkach, natomiast SSC Napoli na niebiesko-biało.