3
1
2
83'

Sergio Alvarez w opałach. Bramkarz Celty Vigo interweniował po próbie Luki Modricia.

2
4
3
82'

Celta Vigo. Schodzi: Brais Mendez. Wchodzi: Iago Aspas.

4
3
4
3
6
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Borja Mayoral.

Szóste trafienie! Fiesta Realu trwa. Toni Kroos miał już w tym meczu asystę, a tym razem sam skierował futbolówkę do bramki. Niemiec przymierzył po podaniu Borji Mayorala. W akcji bramkowej uczestniczył również Luka Modrić.

32
18
5
3
6
80'

10 minut do końca regulaminowego czasu. Wiadomo, że komplet punktów zostanie w Madrycie. Pytanie tylko, czy gospodarze strzelą kolejnego gola.

4
1
1
1
78'

Bramkarz gości zapobiegł stracie szóstego gola. Wynik wygląda już fatalnie z perspektywy Celty Vigo, a jeżeli nie uszczelni defensywy będzie tylko gorzej.

2
1
2
1
1
74'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Sergi Gomez.

Piłka po raz piąty w bramce Celty Vigo! Tym razem wpakował ją tam jeden z obrońców. Pechowcem okazał się Sergi Gomez po zagraniu Marco Asensio. Przyjezdni sami dokładają sobie kłopotów w stolich Hiszpanii.

35
22
5
1
6
72'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Lucas Vazquez.

4
6
3
13
6
71'
69'

Gospodarze budowali atak na lewym skrzydle tak długo aż wpadli w pułapkę ofsajdową przewicnika. Atak spłonął na panewce i Marcelo musiał wracać na własną połowę boiska.

2
1
1
3
2
68'

65 474 kibiców na trybunach. Większość sympatyzująca z Królewskimi jest zadowolona z wyniku oraz obrazu spotkania. Real nieco zwolnił w ostatnich minutach, co nie oznacza, że przestał szukać możliwości zdobycia kolejnego gola.

3
1
1
66'

Gareth Bale uruchomił podaniem wprowadzonego z ławki rezerwowych Marco Asensio. Zmiennik trafił jednak w najbliżej stojącego obrońcę.

8
2
2
2
2
64'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Marco Asensio.

13
6
4
2
1
64'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Borja Mayoral.

11
8
3
3
2
61'

Achraf Hakimi chciał się odwdzięczyć Karimowi Benzemie za asystę. Po dośrodkowaniu tego zawodnika Francuz został osaczony przez obrońców gości.

3
2
5
1
1
60'

Krąży futbolówka między zawodnikami z Madrytu. Niebawem można się spodziewać kolejnych zmian, ponieważ coraz większe zamieszanie panuje obok ławek rezerwowych.

7
4
3
3
3
57'

Achraf Hakimi oraz Marcelo ponownie na połowie przeciwnika. Akcje z wykorzystaniem bocznych obrońców to dziś jeden z atutów finalisty Ligi Mistrzów.

7
2
2
1
2
55'

Real rozkoszuje się wysokim prowadzeniem i buduje kolejne ataki. Celta dostaje cios od faworyta ilekroć próbuje się odgryźć i zaatakować.

4
1
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Achraf Hakimi. Asystował mu Karim Benzema.

Nie zostawili gospodarze formy strzeleckiej w szatni. Kibice na Santiago Bernabeu ponownie oklaskują gola miejscowego zespołu. Za aktywną postawę od początku widowiska nagrodził się Achraf Hakimi, któremu asystował Karim Benzema. Boczny obrońca wbiegł między czterech przeciwników i pokonał bramkarza uderzeniem między nogami.

47
30
8
5
6
48'

Kibice są zadowoleni po pierwszej połowie i czekają na kolejne gole podopiecznych Zinedine'a Zidane'a po przerwie.

10
3
46'
46'

Gra wznowiona po przerwie.

5
1
1
Czy Real Madryt zdobędzie minimum gola również po przerwie?
11
5
1
42'

Gareth Bale strzelił w tym spotkaniu już dwie bramki.

10
2
40'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Daniel Wass mógł śmiało zmniejszyć prowadzenie faworyta. Pomocnik ukrył się między stoperami Realu i główkował z bliska. Keylor Navas miał szczęście, że futbolówka leciała blisko niego, a ponadto wykazał się znakomitym refleksem.

3
1
3
38'

Akcja Toniego Kroosa z Achrafem Hakimim. Niemiec często podaje futbolówkę młodszemu kompanowi, który robi dużo zamieszania na prawym skrzydle. Momentami brakuje mu jeszcze dokładności przy dośrodkowaniach.

2
1
36'

Przyjezdni w głębokiej defensywie, a nakręcony trzema golami Real Madryt poczuł krew.

5
1
35'

3:0 i trzeba sobie powiedzieć szczerze, że przyjezdni przestali myśleć o zapunktowaniu w jaskini lwa, a o uniknięciu kompromitacji.

6
1
1
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Toni Kroos.

Isco asystuje i dwie minuty później sam zdobywa gola. To już nokaut. Real zadał swojemu przeciwnikowi kolejny cios i prowadzi 3:0. Isco zachował się dobrze po podaniu Toniego Kroosa. Przełożył sobie piłkę i oddał uderzenie.

Real Madryt
54
24
9
4
8
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Isco.

Idzie za ciosem Real Madryt, a nakręcony Gareth Bale zdobył drugiego gola w tym spotkaniu. Walijczyk wyrasta na bohatera wieczoru w stolicy Hiszpanii. Na prawej stronie wypatrzył go Isco.

11
27'

Generalnie płynne spotkanie w stolicy Hiszpanii. Nieco ostrzej grają gospodarze, którzy popełnili dwa razy więcej fauli niż ekipa z Vigo.

3
1
1
1
3
25'

Bramkarz przyjezdnych miał najbliżej do futbolówki po dośrodkowaniu Marcelo.

3
2
2
2
3
22'

Toni Kroos uruchomił podaniem ponownie szarżującego po połowie przeciwnika Achrafa Hakimiego. Ten dośrodkował, jednak bliżej obrońców Celty Vigo niż napastników Realu Madryt.

4
3
4
3
3
20'

Odpowiedź na pytanie, jak zareaguje na stratę gola Celta Vigo, jest krzepiąca. W ostatnich minutach przyjezdni rozkręcili się i nękają faworyta atakami.

2
18'

Pogubili się gospodarze i piłka nawet wylądowała w ich siatce. Real został uratowany przez sędziego asystenta, który po uderzeniu Jozabeda Sancheza zasygnalizował spalonego Daniela Wassa. Zamieszanie było ogromne.

2
18'

Gareth Bale wyprowadził faworyta na prowadzenie.

3
2
2
2
2
16'

Stanislav Lobotka uruchomił swoim podaniem Sergiego Gomeza, który był ustawiony nadspodziewanie ofensywnie. Następnie ten udowodnił jednak, że nie jest snajperem wyborowym.

2
15'

Po stracie gola Celta Vigo nie może wyłącznie bronić się na Santiago Bernabeu. Ciekawe jaka będzie reakcja niżej notowanego zespołu na zmianę rezultatu.

3
1
2
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Luka Modrić.

Nie wykorzystali pierwszej szansy przyjezdni, ale zrobił to Real Madryt. Gareth Bale wyprowadził faworyta na prowadzenie 1:0 po podaniu Luki Modricia. Królewscy przeprowadzili całą akcję bramkową w błyskawicznym tempie.

56
32
9
11
21
10'

Lucas Boye miał szansę na oddanie strzału po dośrodkowaniu z pierwszego w tym spotkaniu z rzutu rożnego. Keylor Navas wiedział co się święci i interweniował skutecznie.

3
2
2
1
2
8'

Madrytczycy nie narzucili dotychczas szalonego tempa. Pieczołowicie i metodycznie stara się rozmontować obronę przyjezdnych. Muszą sobie radzić bez swojego lidera Cristiano Ronaldo.

6
2
1
1
6'

Achraf Hakimi szarżuje po połowie przeciwnika. Niebezpieczne zagranie bocznego defensora musiał neutralizować Sergio Alvarez. Nie wygląda na zniechęconego do dalszych ataków gracz Realu.

2
1
2
3'

Bez zbędnego badania sił Real Madryt przystępuje do ataku. Stłoczeni na własnej połowie przyjezdni obserwują wymianę podań Królewskich.

19:58

Real Madryt po remisie z Barceloną i porażce z Sevillą zamierza odnieść zwycięstwo w Primera Division. Szansa jest niezła, ponieważ Królewscy zagrają na własnym stadionie z Celtą Vigo, która nie wygrała meczu przez pięć kolejek.