09 maj 2018 20:00
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ousmane Dembele.

Co za akcja Dembele!!! Francuz ruszył z połowy boiska, a gola zdobył po świetnym lobie!

80
40
14
6
5
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

8
3
1
1
2
90'

Samuel Castillejo uderzył po ziemi 2 metry obok słupka.

6
1
3
1
1
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Ivan Rakitić.

Piękne zakończenie wieczoru! Rakitić po kapitalnym rajdzie poradził sobie z dwoma rywalami, a na koniec wystawił piłkę jak na tacy do Dembele. 4:1!

68
32
12
4
6
85'

Luis Suarez wycofał przed pole karne do Messiego, ale ten został zablokowany.

1
1
3
8
83'

Rodri Hernandez uderzył z dystansu w Sansone i piłka poleciała obok słupka. Włoch bliski zdobycia drugiego przypadkowego gola.

1
1
1
4
82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mario Gaspar. Za ostry faul na Digne.

Villarreal CF
4
1
3
80'

Barcelona. Schodzi: Gerard Pique. Wchodzi: Yerry Mina.

7
3
2
1
4
79'

Luis Suarez uderzył tuż obok słupka, ale sędzia odgwizdał spalonego. Błąd arbitra.

4
7
75'

Nicola Sansone uderzył wyraźnie nad poprzeczką zza pola karnego.

5
3
2
75'

Na trybunach słychać przyśpiewki "Campeone, Campeone", ale FC Barcelona po mistrzowsku grała tylko w pierwszej połowie.

1
1
2
3
73'

Philippe Coutinho po raz drugi trafił do siatki, ale był na ewidentnym spalonym i wynik się nie zmienił.

1
2
5
5
70'

Villarreal. Schodzi: Carlos Bacca. Wchodzi: Enes Unal.

5
2
1
1
67'

Carlos Bacca uderzył wprost w Cillessena. Strzał nie sprawił żadnego problemu Holendrowi.

7
3
2
66'

FC Barcelona nie atakuje już z takim animuszem jak w pierwszej połowie.

5
3
5
3
1
65'
63'

Pablo Fornals groźnie główkował i Jasper Cillessen złapał piłkę dosłownie na linii bramkowej.

6
4
2
1
1
61'

Barcelona. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Luis Suarez. Iniesta przez godzinę zaliczył kapitalną asystę pierwszego i drugiego stopnia. Genialne zagrania "Don Andresa" i wielkie brawa od kibiców.

17
9
2
4
1
59'

Philippe Coutinho przyjął piłkę na klatkę, ale po rykoszecie wywalczył tylko rzut rożny.

7
4
1
2
1
57'

Villarreal. Schodzi: Manu Trigueros. Wchodzi: Javi Fuego.

6
4
1
1
1
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nicola Sansone. Asystował mu Pablo Fornals. Bramka na 3:1! Fornals tak strzelił z 15. metrów, że trafił w Sansone, co całkowicie zmyliło Cillessena. Holender wściekły na sędziów, ponieważ Włoch przypadkowo umieścił piłkę w siatce po uderzeniu ręką.

20
14
9
23
37
53'

Andres Iniesta szuka też bramki! Lionel Messi dograł do hiszpańskiego pomocnika, który z ostrego kąta nie zdołał umieścić piłki w siatce.

7
6
2
4
1
52'

Carlos Bacca nie był w łatwej sytuacji i w dośc ekwilibrystyczny sposób strzelił nieznacznie obok słupka. Jasper Cillessen kontrolował jednak lot piłki.

6
4
1
1
3
49'

Tak padła bramka na 3:0. Prawdziwy geniusz Iniesty!

8
8
4
2
2
48'

Samuel Castillejo ładnie uderzył z 20. metrów tuż obok słupka.

7
6
2
2
1
46'
46'

Początek drugiej połowy.

5
5
2
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Andres Iniesta.

Co za bramka! Iniesta jest wielki! Messi wycofał przed pole karne do Iniesty, który z pierwszej piłki, po pięknym lobie, odegrał do Argentyńczyka, a ten strzelił obok bezradnego golkipera. Magia!

92
50
8
4
7
44'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Ruiz. Za faul.

16
14
2
3
2
41'

Po błędzie Semedo do strzału z ostrego kąta dopadł Jaume Costa, lecz na posterunku stał Jasper Cillessen.

9
7
1
2
1
40'

Blisko gola na 3:0! Lionel Messi wypuścił w uliczkę Ousmane Dembele, który wpadł w pole karne, wyczekał rywala, ale zamiast strzelić, starał się wycofać do Messiego. Nieskutecznie.

9
5
3
3
3
38'

Barcelona oddała inicjatywę gościom, którzy mają jednak spore problemy z przedostaniem się pod pole karne rywala.

6
4
34'

Villarreal CF uhonorował przed meczem Andresa Iniestę, prezentując mu ceramiczną figurkę "Żółtej Łodzi Podwodnej".

17
8
2
1
1
33'

Nieco uspokoił się mecz. Villarreal nie może jednak rozwinąć skrzydeł.

8
5
1
3
1
29'

Po kornerze Sergio Busquets przedłużył dośrodkowanie, ale na długim słupku do piłki nie zdołał dopaść Gerard Pique.

3
2
1
6
5
27'

Ousmane Dembele szukał w polu karnym Philippe Coutinho, ale Brazylijczyka w ostatniej chwili uprzedził jeden z defensorów.

5
1
1
3
5
22'

Z dystansu niecelnie uderzył Andres Iniesta.

5
3
2
7
5
21'

W taki sposób Barcelona zdobyła pierwszą bramkę. Przepiękny rajd Ousmane Dembele!

10
4
2
20'

Świetnie ogląda się dzisiaj Barcelonę. Gospodarze praktycznie nie oddają piłki rywalom i szukają okazji do strzelenia kolejnego gola.

13
8
16'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paulinho. Asystował mu Lucas Digne.

Już 2:0! Andres Iniesta zagrał kapitalną prostopadłą piłkę w pole karne Villarreal do Digne'a, który odegrał do środka do Paulinho, a ten trafił do pustej bramki. Rywale totalnie rozklepani!

65
42
5
3
6
14'

Villarreal mógł odpowiedzieć! Pablo Fornals wpadł w pole karne, miał sporo miejsca i z 15. metrów uderzył w kierunku bliższego słupka. Bardzo dobrą interwencją popisał się jednak Jasper Cillessen.

10
10
2
3
6
11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philippe Coutinho.

Do siatki trafił Coutinho, ale największe brawa za akcję należą się dla Ousmane Dembele! Były gracz Borussii ruszył niemalże z połowy boiska, minął rywala i strzelił płasko z 17. metrów. Bramkarz odbił piłkę przed siebie, z czego skrzętnie skorzystał Brazylijczyk.

79
45
10
5
9
7'

Lionel Messi zbiegł do środka i z lewej nogi uderzył obok spojenia słupka z poprzeczką. Zabrakło precyzji przy strzale.

7
6
8
11
12
4'

Spokojny początek meczu. Czekamy na pierwsze okazje.

1
1'