7
10
37
90+2'

Real zamknął Sevillę pod jej bramką, gospodarze nie potrafią opuścić własnej połowy.

2
8
3
3
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
1
4
1
4
88'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Marcos Llorente.

3
4
1
1
1
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Borja Mayoral. Real ratuje honor, dośrodkowanie z prawej strony, Mayoral wykorzystał złe ustawienie obrony i głową trafił na 3:1.

40
11
9
15
35
84'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Sergio Ramos. Ramos dobija swój zespół. Po dograniu z prawej strony Ramos wślizgiem zmienił tor lotu piłki i jest już 3:0!

Real Madryt
67
57
13
11
26
83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Sergio Ramos.

Real Madryt
11
10
1
3
3
82'
79'

Sevilla. Schodzi: Franco Vazquez. Wchodzi: Roque Mesa.

3
3
2
1
2
78'

Mocny strzał z ok. 25 metra oddał Casemiro, tuż ponad bramką.

2
4
2
2
4
76'

Do dośrodkowania doszedł Benzema, ale Francuz źle uderzył i przestrzelił.

2
6
1
3
2
73'

Szuka okazji Real, ale Królewscy bez kilku swoich gwiazd nie potrafią zrobić różnicy. Sevilla coraz bliżej wygranej.

6
6
1
2
2
70'

Real. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Borja Mayoral.

69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Guido Pizarro.

3
3
3
2
4
66'

Po rzucie rożnym błąd popełniła obrony Sevilli, ale Ramos nie trafił do pustej bramki!

6
13
1
4
4
62'

Sevilla. Schodzi: Luis Muriel. Wchodzi: Sandro Ramirez.

2
3
5
2
2
59 '

Murier sam na sam z bramkarzem, ale górą golkiper Realu! Ależ się dzieje!

10
3
3
5
7
58'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Sergio Ramos! Ramos uderzył mocno, ale trafił w poprzeczkę! Piłka wróciła na boisko, ale nikt jej nie dobił do siatki!

Real Madryt
50
47
14
15
19
57'

Vazquez faulowany i będzie rzut karny dla Realu!

9
4
4
9
18
56'

Kiko Casilla uratował Real przed utratą trzeciego gola broniąc strzał z kilku metrów Yeddera!

2
2
2
1
5
56'

Z rzutu wolnego tuż obok słupka uderzył Ramos.

5
3
3
2
4
53'

Real stara się wrócić do gry. Królewscy w ataku, ale bez okazji na złapanie kontaktu z Sevillą.

2
3
1
49'

Z dystansu pół metra ponad bramką uderzył Lucas Vazquez. Real od początku 2. części na połowie Sevlli.

3
3
5
2
2
46'

Wracamy do meczu!

2
2
2
1
1
45'

Doliczona została minuta.

7
4
5
3
4
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miguel Layun. Asystował mu Sergio Escudero. Rozmontowali defensywę Realu gospodarze. Escudero do Layuna, a ten do pustej bramki na 2:0!

65
39
10
12
15
42'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Mercado.

7
2
1
1
5
41'

Powinno być 2:0, Nacho wślizgiem wybił piłkę tuż sprzed linii bramkowej! Gracz Realu sam skierował piłkę w kierunku własnej bramki, jednak uratował siebie i drużynę.

4
2
2
4
3
37'

Real dłużej zaczął utrzymywać się przy piłce, ale wciąż niewiele z tego wynika.

1
1
4
2
1
33'

Głową niecelnie uderzył Clement Lenglet. Sevilla po objęciu prowadzenia na niewiele pozwala Realowi.

3
1
3
1
32'

Płasko w pole karne dogrywał Nacho, ale korzyścią tylko aut dla Realu.

6
4
6
4
3
29'

Real nie potrafi odpowiedzieć Sevilli. Gospodarze rozgrywają piłkę, Królewscy biegają za rywalami.

4
3
4
4
4
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wissam Ben Yedder. Asystował mu Luis Muriel. Zagranie w okolice linii pola karnego, tam Muriel zgrał piłkę głową, a Yedder w sytuacji sam na sam między nogami bramkarza do siatki na 1:0!

67
34
9
16
16
22'

Sevilla spokojnie rozgrywa piłkę, Real przeważa, ale niewiele z tego wynika.

3
3
2
1
1
18'

Prostopadłe podanie do Benzemy. Nic jednak z tego nie będzie... był ofsajd.

4
3
1
1
4
15'

Zaskakujący strzał Casemiro z ok. 30 metrów. Piłka odbiła się tuż przed bramkarzem, ale Soria pewnie ją złapał.

1
5
4
12'

Rajd Sergio Escudero lewym skrzydłem. Dobre dogranie do wbiegającego w "szesnastkę" Vazqueza, ale na linii strzału staje Sergio Ramos.

2
2
1
2
1
10'

Dużo miejsca i czasu 25 metrów przed bramką Realu miał Franco Vazquez. Soczysty strzał, ale daleko od celu.

1
1
1
3
3
8'

Pierwsze minuty bez zachwytu. Gra toczy się głównie w środku boiska.

2
1
4
3
6'

Mateo Kovacić dwukrotnie próbował indywidualnej akcji środkiem boiska. W obu przypadkach faulem ratował się Guido Pizarro. Sędzia Lahoz już "pogroził mu palcem".

4
1
2
2
4
3'

Escudero mocny podaniem wzdłuż linii bocznej boiska uruchomił na lewej flance Muriela. Napastnik biegł do piłki dość ociężale i z łatwością radzi sobie z tym atakiem obrona Realu.

6
2
2
2
3
20:40

Spotkanie poprowadzi 41-letni Antonio Miguel Mateu Lahoz.