11
9
9
89'

Ależ blisko gola dla Celty Vigo!!! Lucas Boye znalazł się w świetnej sytuacji, oddał strzał leżąc, ale trafił w jednego z obrońców Barcelony!

9
8
8
7
18
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jonny Castro. Za faul.

14
6
4
4
7
87'

Celta dominuje w końcówce i szuka zwycięstwa. Przypominamy, że Barcelona jest jedyną niepokonaną drużyną w tym sezonie La Liga.

15
11
6
4
12
86'

Powtórki wykazują, że Iago Aspas do siatki trafił po tym jak piłka odbiła się od jego ręki. Bardzo kontrowersyjna sytuacja!

11
6
7
10
24
84'

Celta Vigo. Schodzi: Brais Mendez. Wchodzi: Lucas Boye.

7
4
4
5
5
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Iago Aspas.

Po dośrodkowaniu z lewej flanki Emre Mora Marc-Andre ter Stegen odbił piłkę wprost na Aspasa, który trafił do pustej bramki!

Celta Vigo
44
26
20
33
66
81'

W strzałach celnych 7:5 dla Celty Vigo.

9
5
4
7
6
81'

Trwa napór Celty! Z pierwszej piłki z linii pola karnego w bramkarza uderzył Nemanja Radoja.

6
4
2
6
7
80'

Emre Mor wpadł w pole karne i z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę.

9
8
4
3
4
79'

Celta Vigo. Schodzi: Pione Sisto. Wchodzi: Emre Mor.

6
3
2
1
3
78'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Wass. Za faul.

15
8
6
2
1
78'
77'

Kolejny nieudany strzał Pione Sisto zza pola karnego. Zawodnik Celty musi lepiej nastawić celownik.

7
6
2
2
1
75'

Pione Sisto uderzył z dystansu i Marc-Andre ter Stegen spokojnie wzrokiem odprowadził piłkę, która leciała daleko obok jego bramki.

13
6
2
2
3
73'
72'

Iago Aspas huknął jak z armaty z rzutu wolnego i piłka prześlizgnęła się po górnej siatce bramki Barcelony!

10
8
6
4
7
71'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Sergi Roberto. Iago Aspas wychodził do sytuacji sam na sam, a Sergi Roberto złapał go przed polem karnym Barcelonym.

18
14
24
23
43
69'

Pierwsza próba Messiego. Argentyńczyk z 18. metrów strzelił wyraźnie nad poprzeczką.

4
3
5
11
6
66'

Celta mogła błyskawicznie odpowiedzieć! Iago Aspas uderzył po ziemi tuż obok słupka.

10
10
2
3
4
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Paulinho. 2:1 dla Barcelony!!! Z prawego skrzydła płasko zagrał Nelson Semedo, Paulinho uderzył po nodze golkipera Celty, a na długim słupku czubkiem buta akcję skutecznie wykończył Alcacer.

73
46
13
8
8
61'

Ousmane Dembele uderzył z ok. 20 metrów w sam środek bramki Celty. Na posterunku Sergio Alvarez.

10
8
3
10
7
60'

Barcelona. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Sergi Roberto.

16
9
3
2
3
60'
59'

Do gry już szykują się Lionel Messi i Sergi Roberto.

18
16
7
2
2
59'

Pione Sisto strzelił z dystansu wprost w ter Stegena.

8
8
4
3
3
58'

Maximiliano Gomez uderzył z ostrego kąta wyraźnie obok bramki.

8
7
2
1
3
58'

Sergio Alvarez wybiegł daleko poza własne pole karne, piłkę przejął Ousmane Dembele, który był nacikany przez rywali i nie zdołał oddać strzału.

8
6
2
3
5
56'

Żółtą kartkę otrzymał Iago Aspas. Za dyskusję z sędzią.

Celta Vigo
12
10
3
1
3
53'

Blisko gola dla Celty! Jozabed Sanchez stanął przed wyśmienitą sytuacją i mając praktycznie połowę pustej bramki, uderzył obok słupka!

8
5
4
4
7
52'

Ależ akcja Denisa Suareza! Pomocnik Barcelony miał bardzo mało miejsca, a mimo to zdołał przelobować rywala i oddać strzał z bliskiej odległości. Udanie interweniował golkiper Celty.

14
10
1
1
2
51'

Na początku drugiej połowy nieco lepiej prezentuje się Celta Vigo. W atakach gospodarzy brakuje jednak dokładności.

6
10
1
4
48'

Lucas Digne był opatrywany przez lekarzy, ale już wrócił na boisko.

8
5
3
47'

Lucas Digne dostał solidny cios łokciem w twarz od Mendeza. Sędzia jednak nie widział całego zajścia.

3
2
5
5
10
46'

2
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jonny Castro. Asystował mu Maximiliano Gomez. Wyrównanie! Po stracie Andre Gomesa Celta ruszyła z szybką kontrą, po której padł gol. Z prawego skrzydła w pole karne wbiegł Maximiliano Gomez, zagrał do środka, a tam z najbliższej odległości do siatki trafił Jonny.

35
17
10
24
44
41'

Ousmane Dembele zdobył swojego pierwszego gola w Primera Division. Potrzebował na to 13 meczów i 612 minut.

10
4
2
2
40'

Paulinho mógł stanąć przed wyśmienitą sytuacją, jednak jeden z defensorów w ostatniej chwili wybił piłkę nad poprzeczkę.

10
6
5
8
6
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Paco Alcacer. Świetna akcja i gol dla Barcelony! Po błędzie piłkarza Celty piłkę na połowie rywali przejął Philippe Coutinho, który ruszył z szybkim atakiem i podał do Alcacera. Napastnik Barcy odegrał do Dembele, a ten popisał się bardzo ładnym strzałem z 15. metrów.

87
54
19
11
12
34'

Marc-Andre ter Stegen popisał się kolejną świetną interwencją! Niemiec wyciągnął się jak długi i sparował strzał z 13. metrów Mendeza!

22
10
6
2
3
31'

Brais Mendez uderzył z dystansu po ziemi wprost w dobrze ustawionego ter Stegena.

12
8
2
2
1
29'

Maximiliano Gomez tak długo zwlekał ze strzalem w polu karnym Barcelony, że Yerry Mina zdążył go zablokować.

12
7
2
1
2
25'

I mogła być bramka dla Celty! Gospodarze wyprowadzili kapitalną kontrę, a Brais Mendez uderzył z pierwszej piłki z 15. metrów tuż obok słupka. Zabrakło naprawdę niewiele!

9
10
3
1
6
25'

Paulinho bardzo blisko strzelenia gola! Po rzucie rożnym pomocnik Barcelony główkował w słupek!

12
8
10
12
10
24'

Paulinho dostał prostopadłe podanie w pole karne, ale jego silny strzał został zablokowany.

6
3
3
6
2
19'

Pione Sisto świetnie zagrał w pole karne do wbiegającego Wassa, który... dosłownie nie wiedział, co zrobić z piłką i przewrócił się w dobrej sytuacji.

10
11
1
17'

Jonny Castro uderzył z dystansu wyraźnie nad bramką Barcelony. W ostatnich mintuach niewiele się działo.

11
8
2
1
2
12'

Ousmane Dembele nawinął w polu karnym rywala, uderzył, a piłka po nodze rywala wyleciała na korner.

14
4
6
5
6
11'

Paco Alcacer silnie uderzył zza pola karnego i na raty piłkę złapał Sergio Alvarez.

7
5
3
3
4
10'

Kapitan Barcelony stanął na wysokości zadania! Maximiliano Gomez stanął przed 100-procentową sytuacją, ale intencje strzelca wyczuł Marc-Andre ter Stegen! Napastnik Celty powinien wykończyć to znacznie lepiej.

16
9
2
8'

Ładna dwójkowa akcja na linii Philippe Coutinho - Denis Suarez. Drugi z nich, z ostrego kąta, uderzył tuż obok dalszego słupka bramki Celty.

11
3
2
6
8
Czy Barcelona w takim składzie wygra dzisiejszy mecz?
1
4'

Bardzo spokojny początek meczu. Czekamy na pierwsze podbramkowe sytuacje.

13
8
1
1
1
20:12

Z powodu urazów w kadrze Barcelony brakuje Busquetsa i Rakiticia. Ponadto trener dał odpocząć Pique i Inieście, a jedynie na ławce mecz rozpoczną m.in. Lionel Messi, Luis Suarez czy Jordi Alba. Wszystkie zmiany są spowodowane zbliżającym się finałem Pucharu Króla - Katalończycy już w sobotę zmierzą się z Sevillą.

11
8
2
3
3
20:12

Za sprawą licznych zmian pierwszy raz w swojej karierze kapitanem Barcelony jest bramkarz Marc-Andre ter Stegen.

14
7
20:12

Spore niespodzianki w podstawowej "jedenastce" Barcelony. Trener Ernesto Valverde zmienił aż 8 piłkarzy w porównaniu z ostatnim meczem z Valencią! W składzie pozostali tylko Marc-Andre ter Stegen, Paulinho oraz Philippe Coutinho.

8
2
3
2
2
20:12

W ramach 33. kolejki FC Barcelona zagra na wyjeździe z Celtą Vigo. "Duma Katalonii" ma aż 11 punktów przewagi nad wiceliderem. Rywale plasują się na 9. miejscu i wciąż walczą o występ w Lidze Europy.