Momo #11
2
2
82'

Mimo dwóch goli, Gareth Bale ma dzisiaj sporo pecha. Tym razem asekuracja Castellano uchroniła Las Palmas od straty czwartej bramki.

1
2
81'

Gracze Las Palmas dość niespodziewanie wykonali więcej podań od graczy Realu. W tej statystyce prowadzą 410 do 400.

2
2
3
1
79'

Gareth Bale uderza obok bramki.

1
1
2
76'

Calleri dobrze strzelał głową, lecz arbiter dopatrzył się faulu na Jesusie Vallejo, w związku z czym nie będzie rzutu rożnego.

2
2
75'

Real kompletnie odpuścił końcówkę tego meczu. Gospodarze nieustannie biją rzuty wolne, które trafiają najczęściej pod nogi piłkarzy Królewskich.

1
1
1
74'

Alen Halilović znów bardzo kiepsko strzela obok bramki.

1
1
73'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Momo.

1
1
68'

Cóż teraz zrobił Keylor Navas . Żenujący błąd golkipera Realu w jeszcze gorszy sposób marnotrawi Las Palmas, a konkretniej Eric Exposito.

2
1
1
2
67'

Marcos Llorente dobrze odegrał piłkę do Karima Benzemy, lecz Francuz trafił wprost w Chichizolę.

3
2
1
1
1
66'

Ciężko krytykować piłkarzy za to spotkanie, lecz ewidentnie gracze Las Palmas chcieliby już zejść z boiska.

4
3
1
1
3
61'

Godzina gry za nami, co oznacza szansę dla rezerwowych graczy Realu.

6
5
3
3
2
61'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Mateo Kovacić.

6
4
2
2
2
61'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Marcos Llorente.

60'

Ewidentnie przedobrzył teraz Karim Benzema. Francuz minął już bramkarza i nieco za mocno zagrał do Garetha Bale'a, który nie zdążył już do piłki.

4
4
2
2
2
60'

Pierwsza dobra próba Las Palmas w drugiej części gry. Z dystansu uderzał Callieri.

5
4
2
2
3
59'

Lucas Vazquez złapany na spalonym.

3
4
2
1
2
58'

Tempo meczu zupełnie siadło. Na boisku nie dzieje się zupełnie nic ciekawego.

3
3
2
3
2
55'

Real nie daje dziś gospodarzom żadnych złudzeń. To różnica co najmniej kilku klas.

3
2
1
1
51'

3
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gareth Bale. Walijczyk sam wymierzył sprawiedliwość.

Real Madryt
34
12
6
5
11
50'

No i mamy kolejny rzut karny. Gareth Bale sfaulowany przy strzale przez Ximo Navarro.

4
3
3
1
4
48'

Przyzwoity początek gospodarzy, którzy starają się zamykać Real na ich własnej połowie. Cała akcja kończy się lekkim strzałem z dystansu Alena Halilovicia.

3
2
47'

Na Estadio Gran Canaria w Las Palmas zgromadziło się dziś prawie 23 tysiące widzów.

4
3
1
1
46'

Paco Jemez błyskawicznie zmienia dwóch zawodników, a jednocześnie system gry.

4
3
46'

. Schodzi: Michel. Wchodzi: Eric Exposito.

Eric Exposito #29
Michel #12
3
3
46'

. Schodzi: Vicente Gomez. Wchodzi: Jairo.

Jairo #16
Vicente Gomez #4
3
2
czas Druga połowa
45+4'

Goście słabo wykonali stały fragment gry. Pomimo trzech minut doliczonych, zawodnicy wciąż grają.

4
3
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Alejandro Galvez. To był bardzo brzydki faul na Theo Hernandezie.

4
3
1
45'

Trzy minuty doliczone do czasu podstawowego.

4
3
1
44'

Dość niespodziewanie posiadanie piłki to w tej chwili równe 50% do 50%.

4
4
2
1
2
43'

Aktywny jest w ostatnich minutach pierwszej połowy Matias Aguirregaray. Szkoda tylko, że Callieri tak kiepsko przyjął piłkę w polu karnym.

4
5
2
2
42'

Aguiregarray wyszedł z piłką poza boisko.

3
3
2
39'
GOOOOOOL!!!

I mamy gola na 2:0! Pewny strzał Karima Benzemy.

Real Madryt
50
21
7
4
9
38'

Będzie rzut karny dla Realu! Lucas Vazquez faulowany przez Jonathana Callieriego.

10
8
3
3
3
36'

Żółtą kartkę otrzymał Momo. Dobra okazja dla Realu na kolejnego gola.

Momo #11
3
2
1
1
3
35'

Kolejna dobra akcja Casemiro . Brazylijczyk ustawiony dziś nieco wyżej niż zwykle, bardzo dobrze rozrzuca piłki do kolegów z ataku.

2
4
2
32'

Kamery pokazują nam zapłakanego Nacho.

5
5
4
11
5
30'

Kolejne zamieszanie w polu karnym Las Palmas. Gospodarze wyraźnie stracili rezon po golu dla Realu.

5
4
2
2
29'

Real. Schodzi: Nacho. Wchodzi: Achraf Hakimi. Niespodziewana roszada w barwach Królewskich.

4
4
2
5
4
26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Luka Modrić. Walijczyk balansował na granicy spalonego, popędził w pole karne i technicznym strzałem pokonał w pełnym biegu Chichizolę. Real nie musi wcale zachwycać, ale mając takie indywidualności, wystarczy jedynie dotyk geniuszu by objąć prowadzenie.

59
26
6
6
14
25'

Gdyby tylko Momo trafił czysto w piłkę... Kolejna dobra okazja dla Las Palmas.

7
3
2
1
2
24'

To powinien być gol dla Realu! Karim Benzema popędził lewą stroną w pole karne i dośrodkował do Marco Asensio, który miminalnie chybił z 10 metra. Piłkę odbił jeszcze lekko Chichizola.

6
5
4
4
3
22'

Lucas Vazquez oddaje piłkę za darmo Leandro Chichizoli.

4
3
1
2
3
22'

Las Palmas atakuje wyjątkowo chaotycznie, lecz stwarza o wiele większe zagrożenie niż ofensywa Realu.

6
3
1
2
2
21'

Alberto Aquilani musi opuścić boisko z powodu urazu twarzy. Włoch powróci za chwilę na murawę.

5
3
4
2
2
20'

Proszę bardzo! Kolejna strata Bale'a. Sfrustowany Walijczyk kończy akcję faulem.

5
2
1
2
7
18'

Kiepski strzał Alena Halilovicia ląduje w okolicach band.

5
3
1
2
2
17'

Seria spięć przy linii autowej kończy się rzutem wolnym dla gospodarzy.

4
3
1
2
4
16'

Nieco za mocne podanie Alberto Aquilaniego do Momo.

2
4
1
1
2
14'

Strzał Karima Benzemy obroniony na raty przez Leandro Chichizolę.

3
2
3
3
4
14'

Trzeba przyznać, że Las Palmas wyszło dziś na murawę bez żadnych kompleksów.

3
2
2
2
2
12'

Świetny strzał Alberto Aquilaniego na bramkę Navasa! Kostarykańczyk zmuszony do interwencji.

5
1
1
2
11'

Groźna wrzutka w pole karne Chichizoli! Lucas Vazquez nie sięgnął piłki.

1
1
1
1
9'

Gareth Bale nigdy nie będzie wykonywać rzutów wolnych jak Cristiano Ronaldo. Uderzenie prosto w mur.

3
1
1
3
2
8'

Będzie rzut wolny dla Realu Madryt. Ximo Navarro fauluje Bale'a.

3
2
1
6'

Gareth Bale wysoko nad poprzeczką.

1
1
2
3
5'

Kapitalny strzał Callieriego minimalnie obok bramki! Miejscowi coraz groźniejsi.

3
3
1
1
4'

Dobre dośrodkowanie Michela z prawej strony. Nieco wyżej podchodzą gracze Las Palmas.

3
2
2
3'

Gareth Bale złapany na spalonym. Nie ma gola dla gości.

2
2
1
5
2'

Bardzo spokojny początek meczu. Real błyskawicznie doskakuje pressingiem do graczy Las Palmas, lecz Theo Hernandez traci piłkę w walce z Alenem Haliloviciem.

2
1
1
3
18:10

Goście wystąpią dziś bez wielu gwiazd m.in. Cristiano RonaldoSergio Ramosa , Toniego Kroosa czy Marcelo. Niezmiennie jednak pozostają niekwestionowanym faworytem tego starcia. Po rozegraniu 29. kolejek zespół z Wysp Kanaryjskich zajmuje dopiero 18. miejsce w tabeli.