2
2
3
89'

Philippe Coutinho już myślał jak fetować swojego drugiego gola w tym meczu, a tymczasem obrońca rozpaczliwym wślizgiem uratował Malagę.

1
2
5
2
87'

Domagali się rzutu karnego gospodarze, ale sędzia był innego zdania niż oni. Bramka kontaktowa mogłaby zwiększyć temperaturę końcówki spotkania.

5
2
3
1
2
85'
84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za odepchnięcie przeciwnika bez piłki otrzymał Luis Suarez.

3
2
2
4
10
80'

10 minut do końca regulaminowego czasu. Malaga coś kombinuje, ale efektu nie widać, a lider Primera Division w trybie oszczędnościowym.

4
5
1
1
78'

Malaga. Schodzi: Youssef En-Nesyri. Wchodzi: Brown Ideye.

1
78'

Malaga. Schodzi: Diego Rolan. Wchodzi: Isaac Success.

77'

Barcelona. Schodzi: Jordi Alba. Wchodzi: Lucas Digne.

76'

Luis Suarez chyba za bardzo chce dziś dopaść w klasyfikacji strzelców Lionela Messiego. Po niecelnym uderzeniu z rzutu wolnego z 22. metra minę ma kwaśną.

5
1
1
74'

Barcelona. Schodzi: Sergi Roberto. Wchodzi: Andre Gomes.

8
3
3
3
3
73'

Nieudane dośrodkowanie padło łupem defensorów Malagi. Ciekawe, że gospodarze lepiej bronią i stworzyli sobie jakiekolwiek sytuacje podbramkowe dopiero w dziesięciu.

4
1
70'

Youssef En-Nesyri ma dużo fantazji, ale za grosz precyzji w stopie. Po nieudanym uderzeniu napastnika Malagi grę wznowił od bramki Marc-Andre ter Stegen.

1
4
1
67'

Siódma interwencja w tym meczu Roberto. Bramkarz gospodarzy wskoczył przed oblicze przeciwnika i sprzątnął stamtąd piłkę. Miał ochotę na oddanie strzału Luis Suarez, ale nic z tego.

1
1
1
4
2
66'

Piłka idealnie w centrum boiska, a druga część spotkania niemal idealnie w połowie.

3
1
63'

Gerard Pique posprzątał po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Malaga miała jeszcze korner. Po nim sędzia nie czekał na rozwój wydarzeń i gwizdnął przewinienie atakującego.

9
1
61'

Malaga. Schodzi: Chory Castro. Wchodzi: Maxime Lestienne.

Chory Castro #11
6
1
1
1
1
60'

Kwadrans po przerwie najmniej emocjonujący w porównaniu z poprzednimi trzema. Barcelona powoli zbliża się do zwycięstwa.

7
1
57'

Po miękkiej wrzutce w pole karne Dumy Katalonii zabrakło zdecydowania bramkarzowi i obrońcom. Poszedł natomiast do końca za piłką zawodnik Malagii i niewiele zabrakło mu do oddania niebezpiecznego uderzenia.

5
55'

Samuel Umtiti trochę zlekceważył swoją olbrzymią szansę na zdobycie gola po miękkiej wrzutce Ousmane'a Dembele. Stoper główkował prosto w rękawice Roberto.

1
6
1
53'

W dziesięciu na własnej połowie stłoczeni gospodarze i starają się utrudniać Barcelonie zdobycie trzeciego gola.

2
1
6
50'

Luis Suarez postanowił wykonać rzut wolny. Krótki rozbieg Urugwajczyka, a po nim strzał prosto w mur. Można to było lepiej wykorzystać!

7
4
5
4
49'

Żółtą kartkę za faul na Luisie Suarezie niebezpiecznie blisko linii pola karnego otrzymał Manuel Iturra.

7
2
1
1
48'

Pierwsze godne odnotowania uderzenie w drugiej połowie to dzieło Ousmane'a Dembele. Próba młodego zawodnika z półwoleja była odrobinę niecelna.

2
7
46'

Piłka ponownie w grze.

8
3
2
Czy FC Barcelona strzeli gola również po przerwie?
16
13
4
2
2
45'

Doliczona minuta.

5
4
1
42'

Roberto wyciągnął się jak struna, będąc dwa metry przed linią bramkową. To mu pomogło dosięgnąć piłkę po strzale Sergiego Roberto.

5
5
1
2
39'

Malaga nie daje za wygraną i jeszcze raz zaatakowała. Mocne uderzenie tuż zza linii pola karnego i futbolówka poleciała nieznacznie nad poprzeczką bramki Marca-Andre ter Stegena.

9
7
4
3
5
39'

Barcelona dostała ostrzeżenie i przeniosła grę ponownie na połowę przeciwnika.

7
5
3
2
3
36'

Pomimo osłabienia gospodarze byli blisko zdobycia gola. Youssef En-Nesyri uciekł obrońcom z Katalonii, po czym przerosło go wepchnięcie piłki z bliska do siatki po dośrodkowaniu z prawej flanki.

2
3
1
2
8
33'

Ivan Rakitić przebiegł się przed polem karnym gospodarzy i znalazł tam miejsce do oddania strzału. Nieznaczne pudło Chorwata, mimo to Roberto rzucił się i kontrolował lot piłki.

8
4
4
3
4
30'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę za brutalny wślizg w nogi Jordiego Alby otrzymał Samuel Garcia.

47
22
6
7
9
28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Ousmane Dembele.

Trudno było efektowniej zakończyć akcję niż zrobił to Brazylijczyk! Strzał podeszwą, tyłem do bramki, jak z futsalowych boisk. Barcelona ma już dwa gole przewagi!

83
46
16
10
8
25'

Barcelona zdecydowanie przeważa pod względem posiadania piłki. To jej znak rozpoznawczy. Kilka ataków gości mogło się podobać, choć kibice oczekują jeszcze więcej.

10
9
2
2
1
21'

Szybka wymiana podań w polu karnym Malagi. Fakt, że Paulinho został nieco za mocno wyrzucony do boku, ale śmiało mógł się postarać o lepsze uderzenie niż w boczną siatkę. Brazylijczyk przeprosił za swoją próbę kompanów.

9
5
1
1
1
19'

Uderzenie ze znacznej odległości w rękawice Marca-Andre ter Stegena. Niemiec mógł być nieco zaskoczony brawurową próbą przeciwnika.

7
6
1
1
18'

Diego Rolan na spalonym i nie mógł odpowiedzieć golem swojemu bardziej znanemu rodakowi.

6
4
15'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Jordi Alba.

Po kwadransie Barcelona na prowadzeniu. Luis Suarez główkował z wzorową precyzją po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. To "oczko" Urugwajczyka, czyli 21. gol w kampanii ligowej.

84
44
14
5
6
13'

Podobna sytuacja po przeciwnej stronie boiska, gdzie Marc-Andre ter Stegen nie pozwolił żadnemu z zainteresowanych na oddanie strzału po dośrodkowaniu. Szybka odpowiedź Dumy Katalonii i w tej samej minucie Roberto zatrzymał jedną dłonią uderzenie Luisa Suareza z czystej pozycji!

6
4
11'

Robert wreszcie się odrobinę wysilił. Bramkarz gospodarzy przytulił piłkę po płaskim wstrzeleniu z prawego skrzydła.

6
4
1
1
2
10'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w kierunku Luisa Suareza, jednak sprytniejsi od Urugwajczyka obrońcy w niebiesko-białych strojach.

5
1
1
3
1
8'

Próba wyjścia z kontratakiem przez gospodarzy. Idealnie ustawiony był Samuel Umtiti i nie pozwolił, żeby futbolówka poszybowała za jego plecy po crossowym podaniu.

5
3
1
1
2
5'

Piłka spokojnie prowadzona od jednego zawodnika Barcelony do drugiego, ale na oddanie uderzenia, o dziwo, brakuje chętnego. Roberto przygląda się temu ze zdumieniem.

9
6
1
1
1
3'

Niewiele wynikło z pierwszej wymiany podań faworyta. FC Barcelona, dziś w bordowych strojach, pracuje nad rozmontowaniem defensywy przeciwnika.

19:32

Ernesto Valverde w czasie przygotowań do meczu w Maladze.

13
9
1
1
19:32

Malaga wygrała poprzedni mecz 10 grudnia. Sytuacja zespołu wygląda katastrofalnie. Przez trzy miesiące wyłącznie przeplata remisy z porażkami.

13
10
3
19:32

Następnym przeciwnikiem lidera Primera Division będzie Malaga, która w tym sezonie zamyka tabelę. Nie trzeba dwa razy przekonywać, że FC Barcelona jest zdecydowanym faworytem meczu.