2
2
8
89'

Zamieszanie w polu karnym, strzał Jordano po nodze Modricia padł łupem bramkarza.

3
3
2
3
4
87'

Eibar. Schodzi: Takashi Inui. Wchodzi: Charles Diaz.

2
85'

Eibar. Schodzi: Gonzalo Escalante. Wchodzi: Papakouli Diop.

2
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Dani Carvajal. Strata gospodarzy na własnej połowie, goście rozegrali akcję. Z lewej strony dośrodkował Carvajal, a Ronaldo głową z bliska do siatki na 1:2!

61
32
17
18
33
80'

Kontra Eibar, Kike z piłką w polu karnym. Jednak po złym przyjęciu napastnik miał mniej miejsca na strzał i przestrzelił.

7
7
3
3
4
78'

Po wrzutce z rogu sytuacyjnie uderzał Oliveira, wprost w Navasa.

3
2
3
2
2
76'

Ależ zmarnował okazję Inui! Japończyk zamiast nogą uderzał głową. Futbolówka poszybowała ponad bramką.

6
4
4
3
3
74'

Nonszalancja w obronie Realu. Navas musiał ratować zespół, przy okazji przewrócił Kike. Korkami w kolano dostał napastnik.

1
4
3
1
1
71'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Lucas Vazquez.

8
5
1
1
2
71'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Karim Benzema.

11
12
3
4
6
71'

Coraz mniej minut do końca, a tymczasem to gracze Eibar mają więcej do powiedzenia.

5
6
3
4
2
68'

Cristiano Ronaldo uderzał sprzed pola karnego, ale trafił w obrońcę. Dlaczego nie podawał do Bale'a? Zresztą sędzia uznał, że Walijczyk był na spalonym, a to nie miało miejsca.

4
4
1
2
1
67'

Eibar. Schodzi: Ivan Ramis. Wchodzi: Paulo Oliveira.

62'

Bale uderzył głową, ale metr obok bramki.

5
3
3
2
3
62'

Ależ Dmitrović obronił strzał Ronaldo z sześciu metrów! To powinien być gol, a tymczasem tylko będzie korner.

3
3
2
1
2
59'

Real dąży do ponownego wyjścia na prowadzenie, gospodarze sporadycznie kontrują.

5
3
1
1
56'

Modrić w polu karnym, strzał z okolic pola bramkowego, ale piłka przeleciała obok słupka!

5
5
3
4
3
54'

Escalante grał ostro, ale sam nadział się na rywala i trochę go boli w niektórych miejscach.

6
7
7
6
7
54'

Sprytny strzał z... palca Cristiano Ronaldo. Jednak trochę za dużo siły i piłka poszybowała ponad bramką.

8
3
2
2
2
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ivan Ramis. Asystował mu Pedro Leon. Leon dośrodkował z rzutu rożnego, a niepilnowany Ramis z kilku metrów głową nie do obrony! 1:1!

33
22
13
21
22
50'

Escalante chciał dośrodkowywać, ale wyszedł mu strzał. Bramkarz na korner!

4
4
2
1
1
46'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za dyskusje w przerwie otrzymał Ivan Ramis.

8
6
3
3
2
46'

Gramy po przerwie.

8
1
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

8
2
2
1
1
44'

Akcja Modricia, który założył rywalowi "siatkę". Piłkę złapał bramkarz. Real w ataku.

8
9
2
3
2
42'

Kapitalny strzał Ronaldo z ok. 15 metrów, ale jeszcze lepsza interwencja bramkarza!

5
2
2
3
2
40'

Po dograniu z rogu Ramos głową uderzył metr obok słupka.

5
4
2
3
1
39'

Real coraz pewniejszy. Wydaje się, że to Królewscy są bliżej drugiego gola niż gospodarze wyrównania.

5
5
1
1
3
36'

Marcelo w ostatnim momencie wybił piłkę składającemu się do uderzenia głową rywalowi. Eibar stara się odpowiedzieć mistrzom Hiszpanii.

7
3
2
1
1
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Luka Modrić. Real czekał na swój moment i się go doczekał. Modrić przechwycił piłkę w środku pola i dograł do Ronaldo. Portugalczyk kapitalnie przyjął futbolówkę i w sytuacji sam na sam trafił do bramki. 0:1!

61
42
12
11
21
32'

Gareth Bale wpadł z piłką w pole karne, bramkarz skrócił kąt, a Walijczyk z trudnej pozycji nie zdołał uderzyć między nogami golkipera.

2
5
3
3
4
30'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gareth Bale.

Real Madryt
3
3
2
9
12
29'

Pedro Leon z rzutu wolnego w pole karne, a niepilnowany Joan Jordan głową uderzył źle! To powinien być gol.

2
4
1
2
29'

Ostro w ostatnich minutach na boisku. Póki co sędzia nie pokazuje kartek.

4
1
2
1
28'

Real. Schodzi: Raphael Varane. Wchodzi: Nacho.

4
3
3
4
3
26'

Dmirović wyszedł do boku pola karnego i wybił piłkę na aut.

3
2
2
2
1
23'

Więcej z meczu mają gospodarze. Goście póki co bardzo oszczędnie.

4
4
2
2
4
20'

Varane i Kike zderzyli się głowami. Pojawiła się krew. Potrzebna jest pomoc.

3
3
2
13
2
19'

Ładne wyjście gospodarzy, z ok. 19 metrów precyzyjnie uderzył Kike, bramkarz sparował piłkę na korner!

2
3
2
2
2
19'

Wszystko dobrze wygląda tylko do okolic pola karnego.

5
2
1
1
17'

Wciąż bez strzałów, tempo gry jest dość dobre, ale brakuje tego co najważniejsze.

2
4
1
1
13'

Szukają swojej szansy miejscowi. Real póki co błędów nie popełnia, ale w polu karnym Królewskich kilka piłek już fruwało.

6
2
2
2
5
10'

Real zaczyna się rozkręcać. Wczesna pora meczu nie wpływa na postawę obu drużyn. Wszak to zawodowcy.

8
4
3
4
3
7'

W końcu Real na dłużej pod bramką, ale póki co bez większych emocji ze strony gości.

8
4
5
5
6
6'

Eibar cały czas w ataku. Real nie potrafi wyjść z własnej połowy.

8
8
5
4
6
3'

Pedro Leon dogrywał z rzutu rożnego, ale zbyt mocno uderzył.

7
5
5
5
6
1'

I już niewielkie zamieszanie w polu karnym Realu. Po strzale głową Kike piłka poszybowała ponad bramką.