Primera Division: 26. kolejka
27 lut 2018 20:00
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gerard Moreno. Asystował mu Sergio Garcia. Jest bramka dla Espanyolu!!! Sergio Garcia zacentrował z prawego skrzydła, a po półwoleju do siatki trafił Gerard Moreno!

Espanyol Barcelona
159
109
45
36
49
90+1'

Było groźnie pod bramką Espanyolu! Marco Asensio zagrał wzdłuż pola bramkowego, ale akcję zamykał defensor gospodarzy, który uderzył tuż obok własnej bramki.

20
13
8
10
17
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

15
11
6
7
7
88'

Ależ blisko gola dla Espanyolu! Gerard Moreno uderzył technicznie tuż obok słupka!

20
10
8
13
14
87'

Espanyol stara się zaatakować w końcówce spotkania.

15
10
4
3
2
83'

Zanosi się na kolejną stratę punktów przez Real Madryt. W ostatnich minutach nieco lepiej prezentują się gospodarze, jednak oni również są daleko od zdobycia bramki.

11
8
2
10
9
81'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Dani Ceballos.

12
9
6
6
11
79'

Espanyol. Schodzi: Pablo Piatti. Wchodzi: Leo Baptistao.

8
5
8
6
8
78'

Coraz bliżej! Sergio Garcia huknął z powietrza, a piłka przeleciała metr obok słupka!

5
3
4
3
7
77'

Espanyol wyczuł szansę na wygraną! Gerard Moreno uderzył z główki, ale dobrze na linii bramkowej zachował się Keylor Navas.

6
4
2
3
5
74'

Real ma problem! Żaden z piłkarzy "Królewskich" nie bierze gry na własne barki. Goście rozgrywają piłkę, ale zdecydowanie za daleko od bramki Espanyolu.

6
2
3
4
2
70'
69'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Karim Benzema.

15
10
13
7
5
68'

Marcos Llorente dopadł do bezpańskiej piłki na 20. metrze, jednak posłał ją w trybuny.

3
3
3
4
5
67'

Po kornerze piłka odbiła się od Bale'a i leciała w światło bramki. Ten "strzał" nie sprawił jednak najmniejszego problemu Lopezowi.

2
1
1
3
4
66'

Było groźnie! Z bliskiej odległości uderzył Gareth Bale, jednak trafił w nogi jednego z rywali.

3
2
2
3
63'

Mateo Kovacić przeprowadził ładny rajd środkiem boiska, odegrał do Bale'a, który po chwili... musiał przepraszać kolegę z drużyny. Fatalne pudło Walijczyka.

3
1
1
2
3
60'

Mateo Kovacić z dystansu uderzył tam, gdzie akurat stał Diego Lopez.

5
2
1
3
2
58'

Isco z prawej flank zagrał wprost do bramkarza Espanyolu. Widać, że Realowi brakuje kilku piłkarzy.

3
2
3
56'

I kolejna okazja dla Espanyolu. W trudnej pozycji z powietrza uderzył Gerard Moreno, ale znów udanie interweniował Keylor Navas.

4
1
3
53'

Victor Sanchez uderzył z 20. metrów zbyt lekko, by zaskoczyć Keylora Navasa. Espanyol po przerwie pokazuje się z nieco lepszej strony, Real z taką grą może mieć problemy ze zdobyciem kompletu punktów.

5
1
52'

Achraf Hakimi uderzył z ostrego kąta, jednak piłkę na raty złapał Diego Lopez.

2
2
1
49'

Jeden z graczy Espanyolu uderzył głową, ale piłka nie wpadła za kołnierz Navasa tylko odbiła się o górną część poprzeczki.

3
1
2
48'

Sergio Garcia piekielnie silnie uderzył z niemalże zerowego kąta, jednak na posterunku stał Keylor Navas.

4
2
46'

7
42'

Bardzo słabe uderzenie Isco z rzutu wolnego. Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

6
1
2
9
12
41'

Gareth Bale domagał się zagrania ręką w polu karnym Espanyolu. Piłka rzeczywiście trafiła w okolice łokcia Victora Sancheza, który akurat robił wślizg. Sędzia nie wskazał na "wapno".

2
2
2
9
5
37'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Gareth Bale. Za faul w środku boiska.

Real Madryt
9
3
1
13
11
35'

Isco wycofał przed pole karne, skąd niecelnie po ziemi uderzył Marcos Llorente.

4
2
2
6
10
33'

Powtórki wykazują, że gol dla Espanyolu z 30. minuty powinien zostać uznany! Gerard Moreno nie był na spalonym!

3
3
5
7
16
30'

Piłka w siatce Realu Madryt, jednak bramka nie została uznana. Gerard Moreno najprawdopodobniej był na spalonym w momencie podania.

16
10
5
5
12
26'

Ależ okazja dla Espanyolu! Po błędzie defensywy przed wyśmienitą sytuacją stanął Gerard Moreno, który stojąc przed Keylorem Navasem uderzył obok słupka.

5
2
2
3
8
22'

Bardzo dużo niedokładności w grze Espanyolu. Gospodarze zupełnie nie istnieją w starciu z Realem Madryt. "Królewskim" z kolei brakuje skutecznego ostatniego podania. Jest sporo wrzutek w pole karne, ale nie przynoszą one większego zagrożenia.

5
4
4
2
3
18'

Pablo Piatti uderzył z dystansu bardzo wysoko nad poprzeczką bramki Realu.

10
7
4
5
8
17'

W statystyce rzutów rożnych Real prowadzi już 4:0. Espanyol ma spore problemy z przedostaniem się w pole karne gości.

7
4
3
3
4
14'

Raphael Varane główkował nieznacznie obok słupka. Było groźnie!

9
3
6
4
4
14'

Isco dośrodkował z prawej flanki, a po rykoszecie piłka leciała pod poprzeczkę bramki Espanyolu. Czujny Diego Lopez instynktownie wybił na korner.

5
3
3
4
4
10'

Marco Asensio w ładnym stylu minął dwóch rywali, ale lekko wybiegł z piłką poza linię końcową i akcja została przerwana. "Królewscy" powoli przejmują inicjatywę.

10
4
2
5
5
7'

Pierwsza groźna okazja! Po centrze z prawej strony z bliskiej odległości wprost w bramkarza główkował Gareth Bale.

11
5
3
3
3
5'

Bardzo spokojny początek spotkania. Na razie niewiele dzieje się w Barcelonie.