Trwa napór Realu! Theo Hernandez uderzył z ostrego kąta i kolejną udaną interwencją popisał się Fernando Pacheco.

4
3
2
90+1'

Cristiano Ronaldo blisko hat-tricka, jednak jego silny strzał zdołał obronić golkiper Alaves.

6
4
1
7
9
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Ronaldo oddał "jedenastkę" Benzemie, który trafił do siatki!

Real Madryt
58
26
24
8
15
89'

Gareth Bale faulowany w polu karnym przez Languardię! Jest "jedenastka" dla Realu Madryt.

15
9
6
3
8
85'

Gareth Bale zagrał trochę za mocno w pole karne w kierunku Lucasa Vazqueza. Zabrakło dosłownie centymetrów, aby skrzydłowy Realu zakończył mecz z golem.

7
8
3
3
7
82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Marcos Llorente. Za faul.

6
3
2
6
8
81'

Gareth Bale silnie wstrzelił piłkę wzdłuż pola bramkowego, jednak żaden z jego kolegów nie zdołał doskoczyć do dośrodkowania.

3
1
1
2
80'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Marcos Llorente.

6
2
3
1
3
78'

Kolejny niecelny strzał w wykonaniu gości. Tym razem wyraźnie spudłował Hernan Perez.

3
3
2
2
3
75'

Cristiano Ronaldo wycofał do Vazqueza, którego strzał na korner sparował Fernando Pacheco.

6
1
1
74'

Ostatnia zmiana w Alaves. Schodzi: John Guidetti. Wchodzi: Jorge Burgui.

2
73'

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Dani Ceballos.

11
4
5
3
1
71'

Lucas Vazquez wpadł w pole karne i silnie strzelił w boczną siatkę bramki Alaves. Już ponad 20 uderzeń w wykonaniu gospodarzy.

1
2
3
70'

Gareth Bale kapitalnie zacentrował w pole karne do Cristiano Ronaldo, który jednak nie trafił w piłkę z główki.

3
1
1
6
2
69'

Rozochocił się Mateo Kovacić. Chorwat z dystansu wyraźnie spudłował.

2
1
2
4
1
68'

John Guidetti uderzył z rzutu wolnego nad poprzeczką.

6
2
1
1
2
66'

Rodrigo Ely zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym, ale sędzia nie wskazał na "wapno" dla Realu. Druga kontrowersja w tym spotkaniu.

5
4
2
2
4
65'

Mateo Kovacić chciał uderzyć z powietrza z 16. metrów, jednak nie trafił w piłkę.

5
3
4
2
63'

Dwie zmiany w Alaves. Schodzi: Manu Garcia. Wchodzi: Alvaro Medran.

Manu Garcia #19
5
2
1
1
2
62'

. Schodzi: Alfonso Pedraza. Wchodzi: Ibai Gomez.

Alfonso Pedraza #17
4
1
1
1
2
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Lucas Vazquez.

Już 3:0!!! Lucas Vazquez wystawił piłkę jak na tacy do Ronaldo, który po uderzeniu z bliskiej odległości skompletował dublet.

54
30
12
5
11
61'

Fatalnie z dystansu uderzył John Guidetti. Piłka wyleciała na trybuny Santiago Bernabeu.

4
2
57'

Po główce Cristiano Ronaldo piłkę na kolejny korner zbił Fernando Pacheco.

6
3
3
3
3
55'

Do dwóch asyst gola chce dołożyć Karim Benzema. Francuz jednak dzisiaj znacznie lepiej podaje aniżeli strzela.

8
5
3
2
6
54'

Po uderzeniu Bale'a z dystansu piłka prześlizgnęła się po poprzeczce bramki gości.

10
4
6
6
4
53'

Alaves odważniej ruszyło do ataków, przez co naraża się na kontry. Pachnie trzecim golem dla Realu.

5
6
2
1
3
51'

Po zagraniu Lucasa Vazqueza do siatki trafił Karim Benzema. Problem w tym, że sędzia odgwizdał spalonego. Kontrowersyjna decyzja.

3
3
5
9
51'

Sobrino miał piłkę w polu karnym Realu Madryt, ale miał za mało miejsca i oddał zbyt słaby strzał, by zaskoczyć Keylora Navasa.

4
1
1
4
48'

Real Madryt jest pierwszą hiszpańską ekipą w tym sezonie, która zdobyła 100 bramek na wszystkich frontach!

5
4
1
1
2
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Karim Benzema.

Ależ początek drugiej połowy!!! Benzema przejął piłkę na połowie rywala, ruszył z kontrą i zagrał w pole karne do Bale'a, który wykończył całą akcję golem! 29 sekund po wznowieniu gry i już mamy 2:0!

60
35
11
6
11
46'

Zaczynamy drugą połowę!

6
3
2
2
45+2'

Theo Hernandez ładnie zostawił piłkę Benzemie, który z narożnika pola karnego strzelił obok spojenia słupka z poprzeczką.

4
1
1
2
45+1'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
2
1
2
45+1'

Deportivo mogło odpowiedzieć! Z ostrego uderzenia z półwoleja uderzył Alexis Ruano Delgado, ale ponownie skutecznie interweniował Keylor Navas.

2
1
1
2
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Karim Benzema. 1:0 dla Realu!!! Benzema przyjął piłkę w polu karnym, świetnie zagrał piętką do Ronaldo, który obrócił się i strzelił precyzyjnie tuż obok słupka.

71
45
11
13
33
42'

Casemiro groźnie strzelił z dystansu, piłka odbiła się od murawy i przeleciała obok słupka.

4
1
1
1
38'

Theo Hernandez zagrał między nogami w pole karne do Cristiano Ronaldo, którego w ostatniej chwili zatrzymał Rodrigo Ely.

3
2
2
1
37'

Wielki błąd popełnił Fernando Pacheco, który zagrał wprost pod nogi Bale'a. Walijczyk nie zdołał jednak wykorzystać całej sytuacji i nawet nie oddał strzału.

1
1
1
2
37'

Groźnie pod bramką Realu! Po uderzeniu Pedrazy Keylor Navas sparował piłkę do boku, ale zdążył jeszcze wstać i wygarnął ją sprzed nóg nacierającego rywala.

2
1
1
35'

Lucas Vazquez obrócił się z piłką w polu karnym i uderzył w kierunku bliższego słupka. Na posterunku Fernando Pacheco. W uderzeniach celnych 2:1.

1
1
1
1
1
34'

Jakieś problemy ze stawem skokowym wydaje się mieć Cristiano Ronaldo. Portugalczyk lekko kuleje.

3
3
2
5
2
32'

John Guidetti wykorzystał fatalne przyjęcie Theo Hernandeza, zabrał się z piłką, jednak z 17. metrów uderzył wprost w Keylora Navasa.

2
1
1
30'

Po składnej akcji wyraźnie z linii pola karnego spudłował Hernan Perez.

1
1
1
2
28'

Po krótko rozegranym rzucie rożnym Cristiano Ronaldo miał sporo miejsca w polu karnym, ale źle dokręcił piłkę i przestrzelił. To już4. uderzenie Portugalczyka w dzisiejszym meczu.

1
3
1
25'

Ulalala! Gareth Bale po kapitalnej przewrotce uderzył tuż obok słupka! Było blisko bramki kolejki!

3
4
6
5
4
24'

Karim Benzema był metr od bramki i trafił w słupek... Na jego "szczęście" sędzia odgwizdał kilka chwil wcześniej spalonego Cristiano Ronaldo.

4
4
3
3
5
20'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Sobrino. Za faul.

5
18'

Ależ fatalne wykończenie akcji w wykonaniu Benzemy! Real ruszył z błyskawiczną kontrą czterema zawodnikami, a Francuz w 100-procentowej sytuacji spokojnie przyjął piłkę i tuż przed strzałem... poślizgnął się. Okazja zmarnowana, na trybunach słychać gwizdy.

4
10
4
5
8
17'

Nacho sygnalizuje, że też musi wymienić obuwie, a my czekamy na pierwsze dogodne okazje.

1
2
5
1
2
16'

Cristiano Ronaldo, w swoim stylu, zbiegł z lewego skrzydła do środka i z 16. metrów uderzył po ziemi wprost w bramkarza.

2
6
2
2
2
12'

Na boisku pojawiły się nosze, ale lekko oszołomiony Hernan Perez ostatecznie boisko opuszcza o własnych siłach.

4
4
8
3
6
11'

Bardzo pechowo rozpoczyna się ten mecz. Hernan Perez leżąc na boisku został uderzony kolanem przez Theo Hernandeza. Bardzo źle to wyglądało.

1
1
4
6
2
9'

Po centrze z prawego skrzydła Lucasa Vazqueza uderzył Cristiano Ronaldo, który jednak został zablokowany.

6
7
5
7
6
8'

Tymczasem poza boiskiem Dani Carvajal. Boczny defensor Realu musi zmienić obuwie.

6
5
4
2
4
7'

Już na samym początku meczu Alfonso Pedraza po starciu z Carvajalem wpadł w bandy reklamowe i potrzebował interwencji lekarzy. Zawodnik powrócił do gry dopiero po kilku minutach z opatrunkiem na nadgarstku.

5
5'

Żółtą kartkę otrzymał Hernan Perez. Pierwsze przewinienie i od razu kartka. Perez ukarany za faul w środku boiska.

3
7
4
4
5
1'

Real od razu ruszył do ataków, ale piłka po uderzeniu Casemiro przeleciała wyraźnie nad poprzeczką.

9
6
4
5
5
15:50

Mecz poprzedzi minuta ciszy ku czci policjanta, który zmarł w zamieszkach przed spotkaniem Ligi Europy pomiędzy Athletic Bilbao i Spartakiem Moskwa.