14
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pablo Fornals.

Real Madryt na kolanach!!! Enes Unal w sytuacji sam na sam uderzył w Keylora Navasa, ale rewelacyjną dobitką po uderzeniu z 18. metrów popisał się Pablo Fornals! Ależ to była podcinka!

Villarreal CF
123
97
21
23
28
86'

Lucas Vazquez szalał w polu karnym, jednak dograł wprost w rękawice bramkarza gości.

12
12
4
5
5
85'

Gorąco! Marco Asensio w ostatniej chwili został zablokowany.

14
13
6
5
10
83'
81'

Luka Modrić w bardzo dobrej sytuacji uderzył metr nad poprzeczką.

11
8
7
8
8
79'

Wyraźna przewaga Realu, ale goście grają bardzo dobrze w defensywie.

6
5
3
3
4
76'

Villarreal. Schodzi: Carlos Bacca. Wchodzi: Enes Unal.

9
3
4
3
4
75'

Przez cały mecz Real Madryt ma przewagę, ale nie potrafi jej zamienić na bramkę. "Królewscy" stracą kolejne punkty w lidze?

8
7
2
7
7
72'

Z dystansu obok słupka uderzył Casemiro.

6
6
3
2
4
70'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Marco Asensio.

7
5
2
5
4
70'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Lucas Vazquez.

8
3
4
3
5
66'

Fatalna próba Cristiano Ronaldo! Portugalczyk uderzył po ziemi prosto w bramkarza. To jego 9. strzał w tym spotkaniu!

15
17
3
5
6
63'

Z 17. metrów w sam środek uderzył Luka Modrić. Sergio Asenjo zanotował kolejną interwencję.

18
14
7
7
8
62'

Carlos Bacca silnie uderzył w boczną siatkę bramki Realu.

7
6
2
2
11
62'

Marcelo groźnie dośrodkował z lewego skrzydła i piłka mogła wlecieć do bramki Villarreal. Ponownie gości uchronił Sergio Asenjo.

9
8
3
3
2
61'

Piłka po zblokowanym strzale Bacci wylądowała w rękawicach Navasa.

8
6
2
2
5
58'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal. Za faul.

Real Madryt
15
10
4
5
11
57'

Cristiano Ronaldo strzelił z ostrego kąta po ziemi w światło bramki. Na posterunku znów Sergio Asenjo.

13
8
3
1
6
55'

Wyraźna przewaga Realu Madryt. Piłkarze gości na razie skutecznie się bronią.

9
8
2
2
1
52'

Toni Kroos uderzył z półwoleja z 10. metrów, ale kolejną udaną interwencją popisał się Sergio Asenjo!

9
6
2
2
3
48'

Najlepsza sytuacja dla Villarreal. W dogodnej sytuacji przestrzelił jednak były piłkarz Realu Madryt - Denis Czeryszew.

7
5
1
3
7
47'

Nieudany strzałz dystansu Fornalsa.

5
4
2
2
4
46'

Początek drugiej połowy.

9
4
3
1
2
46'

Villarreal. Schodzi: Dani Raba. Wchodzi: Denis Czeryszew.

6
5
1
2
3
45'

NIEPRAWDOPODOBNE! To musiała być bramka dla Realu Madryt! Isco zagrał na 5. metr do nacierającego Cristiano Ronaldo, którego strzał rewelacyjnie obronił Sergio Asenjo!

18
14
6
4
8
44'

Kontuzjowany Sergio Ramos pojawił się na stadionie w takiej "stylówce":

8
9
5
6
5
44'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Bacca. Za faul.

8
5
2
2
4
43'

Gareth Bale przerzucił piłkę na prawą nogę i uderzył technicznie obok bramki. Trwa napór Realu!

6
7
2
3
2
39'

Fatalny strzał w wykonaniu Kroosa. Piłka poleciała na trybuny Santiago Bernabeu w Madrycie.

10
9
1
2
4
38'

Isco zagrał na 6. metr do Bale'a, który nieudanie strzelił piętką. Piłka przeleciała obok bramki.

7
5
1
1
1
38'

Cristiano Ronaldo oddał kolejny strzał, ale tym razem został zablokowany.

11
7
2
1
2
35'

Po dośrodkowaniu Kroosa lekko główą uderzył Gareth Bale, a jeden z graczy gości dotknął piłkę ręką. Sędzia jednak nie zauważył nieprzepisowego zagrania.

8
3
3
2
8
31'

Rozkręcił się Cristiano Ronaldo. CR7 tym razem źle główkował po centrze Marcelo. Goście w poważnych tarapatach.

9
7
1
1
4
31'

Cristiano Ronaldo!!! Portugalczyk wpadł w pole karne z prawego skrzydła i strzelił piekielnie mocno w boczną siatkę!

10
11
1
1
1
30'

Ależ pudło Cristiano Ronaldo!!! Portugalczyk miał przed sobą tylko bramkarza, podbił nad nim piłkę, która przeleciała tuż obok słupka!

10
9
2
3
4
29'

Nieudana próba z dystansu w wykonaniu Kroosa.

7
6
3
4
4
29'

Carlos Bacca dostał świetne podanie od Fornalsa, ale zwlekał ze strzałem i skutecznym powrót zaliczył Nacho.

8
6
2
2
2
26'

Napór Realu ustąpił. Piłkarzom gości udało się oddalić grę od własnego pola karnego.

6
4
1
1
2
22'

Sergio Asenjo po raz drugi ratuje Villarreal! Bramkarz gości kapitalnie obronił silne uderzenie Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego!

8
4
1
2
4
21'

Sergio Asenjo złapał piłkę na raty po dośrodkowaniu Isco. Rozkręcają się piłkarze Realu i jest coraz groźniej pod bramką Villarreal.

7
3
2
3
18'

Ależ BOMBA Marcelo! Brazylijczyk huknął z dystansu jak z armaty, piłka leciała pod poprzeczkę, ale kapitalną interwencją popisał się Sergio Asenjo!

8
3
1
1
2
15'

To nie jest łatwy mecz dla piłkarzy i kibiców. W Madrycie mamy obfite opady deszczu.

3
3
2
3
2
13'

Piłka w siatce Villarreal, ale bramka nie została uznana. Cristiano Ronaldo zgrał do znajdującego się na pozycji spalonej Bale'a, który trafił po strzale głową. Słuszna decyzja arbitra.

9
6
3
4
4
9'

Dwa zablokowane strzały w wykonaniu Isco i Nacho. Przy jednej próbie "Królewscy" domagali się rzutu karnego za zagranie ręką, jednak sędzia słusznie nakazał dalszą grę.

8
4
2
2
4
6'

Pierwsza udana interwencja Keylora Navasa. Golkiper Realu obronił strzał Bacci.

10
4
3
2
4
4'

Wyrównany początek spotkania. Momentami optyczną przewagę mają goście.