2:2
Zakończony
Real Madryt
90+2'

Lucas Vazquez bardzo groźnie zagrał w pole bramkowe, gdzie nogami interweniował Ruben. Real naciera w końcówce!

18
11
8
10
16
90+1'

Celta Vigo. Schodzi: Daniel Wass. Wchodzi: Jozabed Sanchez.

8
90'

Ależ szczęście Celty! Lucas Vazquez huknął jak z armaty z 8. metrów, ale trafił dokładnie tam, gdzie stał golkiper gospodarzy!

22
21
3
5
8
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Iago Aspas. Za dyskusje z sędzią.

Celta Vigo
14
11
4
2
19
87'

Iago Aspas padł w polu karnym, ale sędzia nie wskazał na "wapno". Napastnik Celty jest wściekły po tej decyzji.

9
7
5
3
10
85'

Wysoko nad bramką główkował Raphael Varane.

13
7
3
2
6
84'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Marco Asensio.

18
10
4
6
8
84'

Real od razu ruszył do ataków! Cristiano Ronaldo huknął w boczną siatkę!

26
14
3
5
7
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maximiliano Gomez. Asystował mu Daniel Wass.

Remis!!! W pole karne zacetrował Wass, a skuteczną główką z bliskiej odległości popisał się zupełnie niepilnowany Gomez! Gdzie byli obrońcy Realu Madryt?!

78
43
10
17
27
80'

Kolejny strzał Cristiano Ronaldo. Lucas Vazquez wypuścił w pole karne Portugalczyka, który znów trafił w bramkarza.

10
9
5
8
11
77'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Mateo Kovacić.

13
6
2
3
7
76'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Lucas Vazquez.

10
5
1
2
4
73'

Emre Mor główkował wyraźnie nad poprzeczką. Dzieje się na Balaidos! Celta nie rezygnuje, Real czeka na kontry.

7
2
1
1
1
73'

Celta Vigo. Schodzi: Pione Sisto. Wchodzi: Emre Mor.

8
3
1
1
1
73'

Celta Vigo. Schodzi: Nemanja Radoja. Wchodzi: Stanislav Lobotka.

Nemanja Radoja #6
7
2
2
72'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Iago Aspas! Keylor Navas odkupił winy! Kostarykanin kapitalnie wyczuł intencje Iago Aspasa i obronił rzut karny!

Celta Vigo
41
18
10
22
36
71'

Żółtą kartkę otrzymał Keylor Navas. Golkiper Realu sfaulował w polu karnym Iago Aspasa. Słuszna decyzja arbitra.

Real Madryt
24
21
5
6
10
71'

Rzut karny dla Celty Vigo!!!

22
17
11
10
13
69'

Kapitalna okazja dla Celty! Po zagraniu Aspasa z bliskiej odległości piętką, niczym Robert Lewandowski, uderzył Maximiliano Gomez. Strzał był jednak zbyt słaby i piłkę złapał Keylor Navas.

5
4
1
2
2
67'

Żółtą kartkę otrzymał Hugo Mallo. Za faul taktyczny.

6
65'

Po centrze Isco w bramkarza główkował Cristiano Ronaldo. Portugalczyk szuka swojej bramki w tym meczu.

10
7
4
3
7
60'

Ależ blisko wyrównania! Jonny uderzył zza pola karnego nieznacznie nad bramką Realu!

10
2
1
2
3
57'

Real Madryt błyskawicznie wykonał rzut wolny i przed dogodną sytuacją stanął Isco. Pomocnik Realu strzelił jednak tuż nad poprzeczką.

10
4
2
4
4
54'

Achraf Hakimi dograł do Cristiano Ronaldo, który z 15. metrów fatalnie spudłował.

7
8
3
6
5
53'

Pione Sisto zaczarował w polu karnym i wstrzelił silnie piłkę wzdłuż 3 metra. Górą defensorzy Realu.

6
5
3
49'

Isco strzelił z dystansu wprost w bramkarza Celty.

6
4
4
1
46'

Zaczynamy II połowę!

7
2
1
1
1
44'

Gareth Bale ustrzelił dublet w 110 sekund. Poprzedni raz gracz Realu mógł pochwalić się podobnym wyczynem w maju 2015 roku, kiedy to 2 gole w 97 sekund strzelił Cristiano Ronaldo.

12
7
3
3
4
44'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro. Za uderzenie rywala łokciem.

Real Madryt
14
6
7
10
7
41'

Celta Vigo nie załamała się po dwóch szalonych minutach Realu Madryt i stara się doprowadzić do wyrównania jeszcze przed przerwą.

10
5
3
2
5
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Isco. Isco świetnie dograł na 12. metr do niepilnowanego Bale'a, który strzelił płasko obok bezradnego golkipera Celty. Nieudana pułapka ofsajdowa w wykonaniu defensywy gospodarzy i mamy już 1:2!

44
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Toni Kroos.

Ależ odpowiedź Realu Madryt! Kroos kapitalnie wypuścił w uliczkę Bale'a, który po ziemi strzelił tuż przy słupku bramki Celty.

82
44
17
16
52
35'

Iago Aspas uderzył z narożnika pola karnego, ale tym razem na posterunku był Keylor Navas.

9
5
1
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Daniel Wass. Asystował mu Iago Aspas. Piękna bramka dla Celty Vigo! Iago Aspas wybiegł z błyskawicznym kontratakiem, zagrał do Wassa, który z 17. metrów popisał się świetnym lobem nad Keylorem Navasem!

64
33
20
29
46
32'

Świetnie spisuje się defensywa Celty Vigo. Zupełnie niewidoczny jest Cristiano Ronaldo, akcje gości bezskutecznie stara się prowadzić Isco.

6
5
3
4
4
28'

Fatalny błąd Keylora Navasa. Na szczęście dla golkipera gości - bez konsekwencji.

3
3
2
3
3
26'

Ależ bomba Casemiro! Brazylijczyk huknął z dystansu pod poprzeczkę, ale dobrą interwencją popisał się golkiper Celty.

7
9
2
3
5
25'

Świetna okazja dla Celty. Po składnej akcji gospodarzy źle w piłkę trafił jednak Daniel Wass.

5
3
2
24'

Kolejna bardzo niecelna próba przy strzale z dystansu. Tym razem spudłował Isco.

7
2
2
3
22'

Na razie Celta skutecznie broni się przed atakami Realu Madryt. Golkiper gospodarzy jeszcze nie był w poważnych tarapatach.

5
2
1
18'

Szybki mecz na Balaidos. Optyczną przewagę ma Real, ale najlepszą sytuację stworzyli sobie gospodarze.

6
2
1
1
4
14'

Isco uderzył z powietrza wyraźnie nad poprzeczką bramki Celty.

8
3
3
6
13'

Ależ okazja dla Celty Vigo!!! Hugo Mallo dośrodkował z prawego skrzydła, Iago Aspas uprzedził Nacho i z powietrza trafił w słupek!

10
6
7
3
7
10'

Marcelo bez zastanowienia huknął z powietrza zza pola karnego. Piłka znalazła się na trybunach Estadio Balaidos w Vigo.

4
4
1
3
9'

Jeden z piłkarzy Realu szukał Bale'a w polu karnym gospodarzy, ale szybszy od Walijczyka był Ruben Martinez.

3
1
1
3
1
8'

Pierwsza okazja dla Celty. Piłkę w pole karne Realu otrzymał Iago Aspas, który w decydującym momencie... zagrał wprost do rywala.

5
4
3
3
4'

Cristiano Ronaldo strzelił po ziemi z pierwszej piłki, ale ta próba nie sprawiła żadnego problemu bramkarzowi Celty.

12
9
4
6
2
2'

To mógł być wymarzony początek dla Realu. Isco zacentrował w pole bramkowe Celty, Gareth Bale przyjął sobie piłkę, ale nie zdołał już oddać strzału z najbliższej odległości.