Primera Division: 16. kolejka
17 gru 2017 20:45
90+2'

Mamy też ładną interwencję ter Stegena! Niemiec odbił przed siebie silny strzał jednego z graczy gości.

11
9
6
4
4
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

7
4
3
3
3
89'

Bezpośrednio z rzutu rożnego w boczną siatkę trafił Lionel Messi.

2
3
6
9
15
85'

Luis Suarez z ostrego kąta trafił w... słupek. Tylko dzisiaj piłkarze Barcelony 4 razy trafili w słupki i raz w poprzeczkę.

11
10
11
15
12
84'

Deportivo. Schodzi: Carles Gil. Wchodzi: Borja Valle.

2
81'

Barcelona. Schodzi: Jordi Alba. Wchodzi: Lucas Digne.

6
3
8
5
4
80'

Lionel Messi ma dziś olbrzymiego pecha! Argentyńczyk nie strzelił w idealnej sytuacji z 10. metrów.

3
4
6
11
12
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paulinho.

Co za historia! Paulinho po raz drugi dobił piłkę do pustej bramki po wcześniejszym uderzeniu w słupek. W "aluminium" trafił Jordi Alba.

FC Barcelona
52
38
11
4
4
74'

Koledzy szukają Messiego w polu karnym. Argentyńczyk tym razem stracił piłkę.

1
1
3
13
9
70'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Lionel Messi! Ależ pecha ma dziś Messi! Uderzenie Argentyńczyka świetnie obronił Ruben Martinez!

17
10
13
45
39
69'

Mamy rzut karny dla Barcelony! Faulowany Luis Suarez.

18
15
3
3
4
68'

Luis Suarez powinien mieć hat-tricka! Urugwajczyk wychodził do sytuacji sam na sam, jednak Ruben Martinez zdołał wygarnąć mu piłkę sprzed nogi.

4
3
2
9
5
67'

Lionel Messi zza pola karnego strzelił tuż obok bramki.

5
2
2
8
3
67'

To się w głowie nie mieści! Lionel Messi z rzutu wolnego trafił w słupek! Argentyńczyk dziś obił raz poprzeczkę i 2 razy trafił w słupki!

3
6
9
5
8
63'

Deportivo. Schodzi: Fernando Navarro. Wchodzi: Federico Valverde.

Federico Valverde #17
4
3
4
3
2
63'

Deportivo. Schodzi: Emre Colak. Wchodzi: Zakaria Bakkali.

5
2
4
5
3
62'

Luis Suarez runął w polu karnym Deportivo jak rażony piorunem, ale sędzia nie odgwizdał "jedenastki". Powtórki wykazują, że Urugwajczyk był kopnięty. Kolejny błąd sędziego.

4
4
4
4
12
60'

FC Barcelona może myślami być już przy kolejnym meczu - w sobotę o 13:00 zagra na Santiago Bernabeu z Realem Madryt.

9
4
1
1
2
56'

Barcelona. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Andre Gomes.

11
4
6
5
6
55'

Najgroźniejsza okazja dla Deportivo. Carles Gil ładnie zbiegł do środka i z dystansu uderzył w boczną siatkę.

3
4
2
2
2
54'

Tymczasem realizator przedstawił powtórkę sytuacji z końcówki pierwszej połowy, gdy krzyżakiem uderzał Luis Suarez. Widać na niej, że piłka minęła linię bramkową i gol powinien zostać uznany.

2
2
1
1
14
49'

Barcelona się bawi, a Deportivo popełnia coraz więcej błędów. Strzał Messiego został przyblokowany.

8
5
4
3
1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Sergi Roberto.

Już 3:0!!! Sergi Roberto dograł płasko z prawego skrzydła w pole karne Deportivo, piłka minęła całą linię defensywną gości aż dopadł do niej Luis Suarez, który skompletował dublet.

50
50
9
5
12
46'

Zaczynamy drugą połowę.

8
5
1
1
1
45'

Luis Suarez strzelił z najbliższej odległości krzyżakiem, jednak Ruben Martinez wybił piłkę dosłownie z linii bramkowej. Urugwajczyk uważa, że powinna być bramka, sędzia nakazał dalszą grę. Ależ to byłby piękny gol!

5
2
5
16
7
41'
GOOOOOOL!!!

2:0 dla Barcelony!!! Lionel Messi strzelił w słupek z 16. metrów, ale w odpowiednim miejscu stał Paulinho, który skutecznie dobił do pustej bramki.

78
53
12
9
13
37'

FC Barcelona wyszła z błyskawiczną kontrą i była bliska gola na 2:0. Lionel Messi do Suareza, Urugwajczyk odegrał z powrotem piłkę do Argentyńczyka, który z 10. metrów uderzył w poprzeczkę!

9
5
12
11
14
35'

FC Barcelona gra swoją piłkę i skutecznie oddala grę od własnego pola karnego. Nic nie wskazuje na to, że goście mogą zagrozić bramce lidera.

10
5
1
2
2
32'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Schaer. Defensor Deportivo poskrobał nogę Suareza.

Deportivo La Coruna
12
6
4
7
7
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi.

Ta bramka wisiała w powietrzu! Andres Iniesta świetnie dograł za plecy obrońców do Messiego, który zagrał na 3. metr do zupełnie niepilnowanego Luisa Suareza. Urugwajczyk trafił do pustej siatki.

96
56
13
15
18
28'

Lionel Messi przejął piłkę w polu karnym, strzelił w kierunku krótszego słupka, jednak znów górą Ruben Martinez. Barca w ataku!

14
8
3
2
5
27'

Jak to nie wpadło?! Po dośrodkowaniu Luisa Suareza przed kapitalną okazją stanął Aleix Vidal! Były zawodnik Sevilli strzelił z powietrza z 5. metrów, ale rewelacyjną interwencją popisał się golkiper.

8
5
7
1
1
27'

Ależ okazja! Lionel Messi przyjął piłkę przed polem karnym, popędził lewą stroną, ale jego strzał obronił Ruben Martinez.

5
3
3
4
10
23'

Barcelona. Schodzi: Paco Alcacer. Wchodzi: Aleix Vidal.Alcacer schodzi z boiska o własnych siłach, ale nie może kontynuować gry.

7
4
8
14
12
20'

Urazu nabawił się Paco Alcacer. Najprawdopodobniej potrzebna będzie zmiana.

5
3
4
20
17
17'

Piłkarze Deportivo nieco zorganizowali się w defensywie i lepiej bronią się przed atakami lidera.

1
1
2
3
7
14'

Jordi Alba dograł z lewego skrzydła przed pole karne do Messiego, który po ziemi uderzył wprost w bramkarza Deportivo.

4
7
6
13
6
11'

Celso Borges uderzył w sam środek bramki Barcelony. Marc-Andre ter Stegen z pierwszą interwencją.

13
10
6
6
6
8'

Od początku FC Barcelona ma wyraźną inicjatywę. Piłkarzom nie sprawia żadnego problemu wejście w pole karne rywali. Już pachnie bramką na Camp Nou.

16
8
1
6'

Piłka w siatce Deportivo, jednak sędzia odgwizdał spalonego Paco Alcacera, który dogrywał później do Luisa Suareza. Słuszna decyzja.

9
6
4
3
8
3'

Pierwsza dogodna sytuacja dla Barcelony! Luis Suarez świetnie zabrał się z piłką w pole karne, dograł do Iniesty, który wycofał na 11. metr do Messiego. Argentyńczyk nieczysto trafił w futbolówkę i spudłował.