5
3
7
90+1'

Po złym piąstkowaniu Casilli do piłki dopadł Mehdi Lacen, który z dystansu strzelił obok spojenia słupka z poprzeczką.

5
4
5
5
6
88'

Getafe nie rezygnuje! Markel Bergara dostał piłkę w pole karne i już upadając strzelił po ziemi wprost w bramkarza Realu.

8
3
2
4
7
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Isco.

Real prowadzi 2:1!!! Isco zagrał kapitalną piłkę w pole karne, gdzie z półwoleja do siatki trafił Ronaldo!

74
32
12
23
59
84'

Getafe. Schodzi: Mauro Arambarri. Wchodzi: Bruno Gonzalez.

1
81'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Borja Mayoral.

80'

Getafe wciąż atakuje! Aranbarri uderzył zza pola karnego i piłka przeleciała nieznacznie obok słupka.

4
1
3
1
4
75'

Piłka w siatce Getafe, jednak Theo Hernandez był na ewidentnym spalonym i gol nie został uznany.

7
5
1
7
6
73'

Niewiarygodny błąd Cristiano Ronaldo!!! Portugalczyk zamykał akcję na długim słupku, źle trafił w piłkę i spudłował z metra! CR7 sam nie mógł uwierzyć, że nie zdobył gola w tej sytuacji.

21
18
7
7
8
72'

Real. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Theo Hernandez.

8
1
2
2
2
72'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Isco.

9
3
1
69'

Zinedine Zidane powinien zdecydować się na zmiany, ponieważ Real nie może przejąć inicjatywy po przerwie. Na ławce wciąż czekają Isco i Modrić.

5
1
1
67'

Getafe. Schodzi: Amath N'Diaye. Wchodzi: Mehdi Lacen.

Amath N'Diaye #10
4
2
2
2
3
66'

Cristiano Ronaldo długo ustawiał się do wykonania rzutu wolnego, ale strzelił 2 metry obok słupka.

6
3
2
4
1
61'

Powtórki bramki dla Getafe pokazują, że Jorge Molina w momencie podania był na spalonym. Gol na 1:1 nie powinien zostać uznany.

7
5
4
6
11
58'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho. Za faul taktyczny.

Real Madryt
3
2
2
3
4
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jorge Molina. Asystował mu Faycal Fajr. Mamy remis!!! Fajr zagrał płaską piłkę w pole bramkowe i z najbliższej odległości do siatki trafił Jorge Molina!

26
53'

Jak to nie wpadło?! Cristiano Ronaldo znalazł się w kapitalnej sytuacji, jednak piłkę w ostatniej chwili wybił mu Vicente Guaita! Po chwili golkiper Getafe świetnie obronił strzał Marcelo.

9
3
3
4
5
51'

Z dystansu bardzo niecelnie uderzył Marcelo.

6
2
1
5
2
50'

Od początku drugiej połowy Getafe ruszyło do przodu i stara się zaskoczyć mistrza Hiszpanii.

4
1
1
5
3
49'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos. Za faul w środku boiska.

Real Madryt
3
2
1
6
1
46'

Początek drugiej połowy!

5
2
1
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
1
1
1
2
42'

Piłkarz Getafe ostro poskrobał łydkę Marcosa Llorente. Pomocnik Realu Madryt po interwencji lekarzy będzie mógł jednak powrócić do gry.

4
2
2
5
5
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema.

Bramka dla Realu Madryt!!! Po złym zagraniu jednego z graczy Getafe z rajdem ruszył Benzema, który świetnie minął Juana Calę i strzelił po ziemi, tuż pod rękawicą Guaity!

31
15
7
11
32
37'

Marcelo uderzył soczyście, jednak trafił w jednego z graczy Getafe.

6
3
1
3
3
36'

Karim Benzema! Cristiano Ronaldo świetnie przepuścił piłkę, dzięki czemu Francuz miał sporo miejsca na 17. metrze. Ostatecznie futbolówka po jego strzale przeleciała nad poprzeczką.

5
4
2
2
3
34'

Żółtą kartkę otrzymał Mauro Arambarri. Za faul taktyczny w środku boiska.

Getafe CF
4
8
3
1
5
32'

Cristiano Ronaldo silnie strzelił zza pola karnego, lecz dobrze ustawiony był golkiper Getafe.

9
4
3
2
2
31'

Sergio Ramos żywiołowo domaga się rzutu karnego dla Realu Madryt. Bezskutecznie. Na dodatek stoper był na spalonym.

3
2
2
3
28'

Spore zamieszanie pod bramką Getafe. Lucas Vazquez został zablokowany, a po chwili Vicente Guaita świetnie wyłapał piłkę sprzed nóg Benzemy.

2
2
1
1
1
25'

Po raz 100. na ławce rezerwowych Realu w roli pierwszego trenera jest Zinedine Zidane. W tym czasie zgarnął 7 trofeów, co daje średnią trofeum co nieco ponad 14 meczów.

4
3
2
1
2
23'

Trzeba przyznać, że kibic wybrał odpowiedni strój, przez co początkowo służby porządkowe nie zauważyły go na boisku:

3
4
3
22'

Na murawie pojawił się kibic Realu Madryt, który wdał się w dyskusję z Cristiano Ronaldo. Portugalczyk wyraźnie nie był zadowolony z tego faktu.

6
7
2
2
3
19'

Groźnie pod bramką Realu. Po dośrodkowaniu Fajra Jorge Molina uprzedził Casillę, ale główkował wyraźnie nad poprzeczką.

5
1
2
3
1
19'

Wyraźna przewaga Realu Madryt. Getafe nastawione na kontry.

3
1
2
16'

Bardzo niecelny strzał z główki Sergio Ramosa.

2
3
4
15'

Getafe. Schodzi: Alvaro Jimenez. Wchodzi: Francisco Portillo.

Alvaro Jimenez #8
1
1
1
1
13'

W jednym ze starć Alvaro Jimenez został kopnięty w brzuch i nie może kontynuować gry. Będzie zmiana w zespole gospodarzy.

5
3
3
3
4
11'

Ależ okazja dla Realu Madryt!!! Marcelo świetnie dośrodkował w pole karne z lewego skrzydła, Karim Benzema wzorowo przyjął piłkę i wycofał na 15. metr do Cristiano Ronaldo, który celnie strzelił z powietrza. Świetną interwencją popisał się jednak Vicente Guaita.

3
2
2
8'

Niespodziewany rajd przeprowadził Nacho, który został zatrzymany dopiero w polu karnym Getafe. Ciekawy, żywy mecz, ale wciąż czekamy na groźne podbramkowe okazje.

3
3
2
3
2
5'

Faycal Fajr uderzył po ziemi w kierunku bramki Realu, jednak Kiko Casilla nie miał najmniejszego problemu z interwencją.

1
4'

Getafe wyprowadziło błyskawiczny kontratak, jednak Alvaro Jimenez niedokładnie dośrodkował w pole karne. Na razie optyczna przewaga Realu Madryt.

15:57

Z powodu urazów w zespole Realu brakuje Bale'a, Keylora Navasa, Carvajala i Kovacicia. Ponadto tylko na ławce rezerwowych mecz zaczynają Luka Modrić oraz Isco.

2
2
2
2
2
15:57

Getafe w tym sezonie postraszyło już silne ekipy na własnym terenie - przegrali 0:1 z Sevillą i 1:2 z Barceloną, a ostatnio pokonali Villarreal aż 4:0. Z kolei Real Madryt w aktualnych rozgrywkach jeszcze nie stracił punktów na obcym terenie.

2
1
2
1
1
15:57

Getafe CF zagra na własnym boisku z rywalem zza miedzy - Realem Madryt. "Królewscy" po 7. kolejkach tracą aż 7 punktów do Barcelony i nie mogą pozwolić sobie na kolejną wpadkę. Getafe z 8 punktami plasuje się na 14 pozycji w tabeli.