Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

2
2
1
88'

Luis Suarez na spalonym. Polował na swojego gola napastnik FC Barcelona, ale brakowało mu skuteczności. Musi zadowolić się również cenną asystą.

3
2
3
3
7
80'

Późno zdecydował się na wprowadzenie zmienników trener Las Palmas. Niewiele zostało im czasu, żeby wpłynąć na obraz spotkania.

6
4
2
2
4
78'

Las Palmas. Schodzi: Oussama Tannane. Wchodzi: Hernan Toledo.

4
78'

Las Palmas. Schodzi: Hernan. Wchodzi: Vicente Gomez.

1
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez.

Piłka trafiła jak po sznurku do Lionela Messiego, który tym razem w sytuacji sam na sam nie bawił się w drybling, a strzelił bezpośrednio na 3:0!

62
32
10
6
6
75'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu. Już spokojni, już opanowani i pewni swego gospodarze.

15
5
2
1
1
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Dobre podanie z głębi pola, a Lionel Messi najpierw zabawił się z golkiperem, a sekundę później skierował piłkę do opuszczonej bramki!

FC Barcelona
85
45
15
9
10
70'

Ivan Rakitić zablokowany w momencie oddawania strzału. Futbolówka krążyła między zawodnikami FC Barcelona jak po sznurku w polu karnym przeciwnika. Po tej akcji jeszcze korner i zapachniało drugim golem faworyta.

9
4
3
2
3
65'

Po zmianie wyniku Las Palmas nie potrafi odpowiedzieć. Ostatnie kilkanaście minut meczu pod pełną kontrolą zespołu z Katalonii. Przed momentem nawet zaatakował i Lionel Messi zatrudnił bramkarza płaskim strzałem.

11
2
2
1
2
61'

Lionel Messi nie potrafił przedrzeć się w pole karne. Znalazł odrobinę miejsca między obrońcami Las Palmas, ale ci zorientowali się w ostatnim momencie, co się święci.

2
3
2
59'

3
58'

Niezłe wejście Ivana Rakiticia. Co prawda nie maczał palców przy golu, ale dużo dzieje się wokół niego.

15
7
4
3
3
56'

Las Palmas w nowej sytuacji, musi gonić swojego przeciwnika, a to woda na młyn w Barcelonie. Luis Suarez i Lionel Messi wybiegają z szybkimi atakami, których celem jest zamknięcie meczu.

15
5
3
2
2
52'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

8
3
4
7
15
51'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez.

9
5
6
6
14
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Busquets. Asystował mu Lionel Messi.

Drużyna z Barcelony przełamuje swój impas strzelecki. Po dośrodkowaniu Lionela Messiego najsprytniejszy w polu karnym Las Palmas okazał się Sergio Busquets!

74
35
18
14
13
46'

Gra wznowiona po przerwie.

5
2
4
2
2
46'

Barcelona. Schodzi: Paulinho. Wchodzi: Ivan Rakitić.

5
45'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

7
1
2
8
44'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła pod nogami Lionela Messiego. Argentyńczyk strzelił natychmiast, jednak obok bramki Las Palmas. To być może ostatania szansa na gola w pierwszej połowie.

6
1
1
2
40'

W posiadaniu piłki FC Barcelona i przymierza się do ostatnich ataków w pierwszej połowie. Piłka wpada w pole karne Las Palmas po dośrodkowaniach ze skrzydeł.

6
3
2
2
4
35'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

12
2
3
6
26
34'

Żółtą kartkę otrzymał Paulinho.

9
2
2
5
23
33'

Paulinho wpadł w pole karne Las Palmas i zaskoczył stoperów przeciwnika. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła główkował metr obok słupka.

13
5
6
1
5
30'

Jeszcze kwadrans walki w pierwszej połowie. Nie zachwyca faworyt i w ostatnich minutach nie można powiedzieć o jego choćby optycznej przewadze.

9
3
4
4
6
28'

Bardzo gorąco w polu bramkowym FC Barcelona po podaniu Oussamy Tannane. W ostatnim momencie gospodarze nie dopuścili do strzału z bliska.

10
3
4
4
5
26'

Javier Mascherano zgubił piłkę przed własnym polem karnym, co mogło się skończyć niebezpiecznym kontratakiem Las Palmas. Argentyńczyk miał szczęście, że inni piłkarze FC Barcelona zaasekurowali go i zablokowali strzał.

7
2
4
2
5
21'

Piłka szybowała w okienko bramki przyjezdnych po strzale Lionela Messiego z rzutu wolnego. W odpowiednim momencie bramkarz zobaczył futbolówkę, która wyłoniła się zza muru i popisał się robinsonadą.

7
3
3
8
6
17'

Bezpańska piłka w objęciach bramkarza Leandro Chichizoli. Brakuje faworytowi dokładności przy ostatnim podaniu.

4
1
1
2
4
14'

Przeważa lider Primera Division, ale to nie jest absolutna dominacja i również drużyna z Wysp Kanaryjskich przeprowadziła dwa przyzwoite ataki.

11
5
7
6
8
12'

Po próbie uruchomienia Luisa Suareza gwiazdor FC Barcelona zdecydował się na uderzenie zza linii pola karnego. Szybująca z potężną prędkością piłka trafiła w obrońcę w żółtym stroju.

5
3
4
5
3
9'

Podanie Lionela Messiego do ustawionego na linii pola karnego Luisa Suareza. Urugwajczyk już szykował się do stoczenia pojedynku sam na sam z bramkarzem, jednak sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

3
1
2
4
9
5'

Płaskie uderzenie zza pola karnego zatrzymane przez bramkarza Las Palmas.

6
2
1
4
5
4'

Riposta ze strony zawodników Las Palmas. Marc-Andre ter Stegen musiał wyłącznie odprowadzić piłkę poza boisko po dośrodkowaniu, którego nie mógł zamknąć żaden z napastników.

6
1
3
1
3
3'

W posiadaniu piłki gospodarze. Pierwsze, odważniejsze podanie w pole karne UD Las Palmas wylądowało w rękawicach bramkarza.

15:34

Po zwycięstwie w Lidze Mistrzów na stadionie Sportingu Lizbona piłkarze FC Barcelona postarają się o przedłużenie serii wygranych na krajowym podwórku. Do Katalonii przylecieli zawodnicy UD Las Palmas, którzy plasują się tuż nad strefą spadkową.