Real Betis
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antonio Sanabria. Asystował mu Antonio Barragan.

Bramka dla Betisu!!! Po centrze Barragana akcję zamykał niepilnowany Sanabria, który strzelił z główki do siatki!

138
71
29
26
38
90+3'

Borja Mayoral uderzył z główki, lecz znów świetnie interweniował Antonio Adan!

11
20
5
8
11
90+1'

Sergio Ramos nie trafił w piłkę po uderzeniu z przewrotki, a po chwili Toni Kroos przestrzelił z dystansu.

19
18
8
9
10
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

8
4
7
5
23
90'

Piłka w siatce Realu Madryt, ale strzelający Antonio Sanabria był na spalonym! Wciąż 0:0!

7
7
6
11
25
88'

Dani Carvajal zagrał na 11. metr, jednak ani Marco Asensio ani Cristiano Ronaldo nie ruszyli do tej piłki.

18
11
4
4
7
87'

Minuty mijają, a na tablicy wyników wciąż bezbramkowy remis.

26
10
8
5
9
83'

Real ma zdecydowaną przewagę, ale w ostatnich minutach brakuje podbramkowych okazji. Czyżby kolejny remis na Santiago Bernabeu?

17
7
2
3
8
79'

Real Betis. Schodzi: Fabian Ruiz. Wchodzi: Joaquin.

7
78'

Gospodarze w natarciu, praktycznie nie schodzą z połowy Betisu, ale kapitalne zawody rozgrywa Antonio Adan.

10
2
2
5
76'

Golkiper Betisu obronił strzał z bliskiej odległości Mayorala!

9
8
4
5
9
75'

NIEPRAWDOPODOBNE! Gareth Bale strzelił kapitalną piętką po centrze z lewej strony, a golkiper instynktownie sparował piłkę na słupek!

16
10
3
5
12
73'

Marco Asensio wystawił piłkę na 15. metr do Cristiano Ronaldo, który znów strzelił daleko w trybuny Santiago Bernabeu.

10
9
2
8
12
72'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Borja Mayoral.

8
3
6
3
7
71'

Real. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Lucas Vazquez.

4
2
2
2
10
70'

Kontuzja Marcelo? Brazylijczyk chyba naciągnął sobie mięsień uda.

5
1
7
10
5
68'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Marco Asensio.

7
9
2
4
68'

Jeden z zawodników Betisu po zderzeniu z kolegą z zespołu potrzebuje interwencji lekarzy.

2
1
1
6
5
65'

Ależ blisko! Po silnym strzale Kroosa z dystansu piłkę na róg palcami sparował bramkarz Betisu.

8
4
2
4
62'

Cristiano Ronaldo padł w polu karnym po kombinacyjnej akcji z Bale'm. Portugalczyk miał wielkie pretensje do arbitra, ale o jedenastce nie było mowy.

8
12
4
2
3
61'

Real Betis. Schodzi: Francis Guerrero. Wchodzi: Ryad Boudebouz.

Ryad Boudebouz #10
Francis Guerrero #27
2
2
3
58'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Zouhair Feddal. Za faul taktycznym na Modriciu.

8
58'

Riza Durmisi strzelił z narożnika pola karnego, jednak został zablokowany. Ożywił się mecz po przerwie.

3
1
5
3
56'

Akcja za akcję! Po centrze Cristiano Ronaldo akcję zamykał Dani Carvajal, który z powietrza trafił w słupek!

10
7
2
2
4
55'

Real ruszył do ataków i naraża się na kontry! Prawym skrzydłem popędził zupełnie niepilnowany Guerrero, który z linii pola karnego uderzył nad poprzeczką.

5
2
3
1
54'

Gospodarze atakują z coraz większym animuszem. Po ładnej akcji Cristiano Ronaldo zagrał na długi słupek, jednak tam zabrakło jednego z graczy Realu.

8
2
2
51'

Jak Cristiano Ronaldo tego nie trafił?! Gareth Bale zagrał na 10. metr, piłka minęła defensora i golkipera Betisu, a Portugalczyk w wyśmienitej sytuacji uderzył wysoko nad poprzeczką!

10
8
3
3
8
50'

Niewiele wychodzi mistrzom Hiszpanii. Cristiano Ronaldo właśnie poślizgnął się przy próbie strzału z 15 metrów.

4
11
1
2
5
48'

Gospodarze od początku rzucili się do ataków. Betis na razie dobrze się broni.

6
4
46'

Zaczynamy drugą połowę!

8
5
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

5
4
2
3
7
44'

Cristiano Ronaldo zbiegł z lewej flanki do środka, ale jego strzał w ostatniej chwili został zablokowany.

9
5
3
4
3
43'

Real Betis. Schodzi: Victor Camarasa. Wchodzi: Andres Guardado.

Victor Camarasa #8
5
3
42'

Luka Modrić kapitalnie znalazł przed polem karnym Isco, który minął rywala i strzelił w długi róg. Piłkę na korner sparował Antonio Adan.

5
4
3
3
40'

Gra została wznowiona, zespoły w pełnych składach.

6
3
1
1
1
39'

Antonio Adan stanaranował Casemiro we własnym polu karnym. Obaj potrzebują pomocy lekarzy.

3
2
3
1
3
36'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Tello. Za faul.

9
6
2
2
5
34'

Keylor Navas ratuje swój zespół! Po kolejnym fatalnym błędzie Carvajala z linii pola karnego pod poprzeczkę huknął Fabian Ruiz, ale kapitalnie interweniował bramkarz Realu.

8
8
5
4
4
30'

Po centrze Bale'a wyraźnie obok bramki główkował Casemiro.

4
3
3
7
5
29'

Cristiano Ronaldo huknął z pierwszej piłki po ziemi, ale na posterunku stał Antonio Adan.

6
3
3
4
1
26'

Spokojniejszy okres w meczu. Betis ma już spore problemy ze stworzeniem bramkowej sytuacji.

4
4
2
2
3
22'

Ależ huknął Luka Modrić! Chorwat uderzył z powietrza, z 11 metrów i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

9
2
3
2
19'

Szybkie tempo meczu, Betis nie ogranicza się do defensywy, dzięki czemu od początku pachnie golem w tym meczu.

4
2
2
1
2
17'

Luka Modrić miał całkowicie pusty korytarz, przebiegł ponad pół boiska i będąc już w polu karnym strzelił w boczną siatkę. Gdzie byli zawodnicy Betisu w tej akcji?!

5
3
2
2
15'

Z dystansu silnie uderzył Victor Camarasa i piłka nieznacznie przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką.

1
1
1
10'

Cristiano Ronaldo! Portugalczyk zdecydował się na strzał piętką z 6. metrów! Ostatecznie w sporym kotle został zablokowany.

12
7
7
3
7'

Piłkarze Realu już się przebudzili i mają wyraźną przewagę.

2
3'

W tej samej akcji po centro-strzale Camarasy piłkę na raty złapał Keylor Navas. Zrobiło się bardzo gorąco w polu karnym Realu!

3
3
3
1
4
3'

Idealna okazja dla Betisu!!! Antonio Sanabria silnie strzelił z 10. metrów i piłkę niemalże z bramki wybił Dani Carvajal!

6
7
5
2
5
21:08

Wczoraj swoje spotkanie 6:1 wygrała FC Barcelona. Jak odpowie Real Madryt?