Marcelo domagał się rzutu karnego - bezskutecznie.

9
15
24
88'

Karim Benzema marnuje kolejną "setkę"!!! Strzał Marco Asensio został zablokowany, a w świetnej okazji Francuz dobijał obok słupka!

35
23
10
16
40
87'

Marco Asensio dośrodkował groźnie w pole bramkowe i znów fatalnie spudłował Karim Benzema.

24
18
8
11
31
84'

18
84'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Borja Mayoral.

20
14
7
3
10
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Asensio.

Marco Asensio po raz drugi!!! Młody zawodnik Realu kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego! Neto po raz drugi nawet się nie ruszył!

82
47
28
28
51
83'

Valencia. Schodzi: Toni Lato. Wchodzi: Nacho Gil.

7
81'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo.

21
12
6
10
14
81'

Marco Asensio zdecydował się na strzał z dystansu, lecz został zablokowany.

18
10
5
9
9
79'

Real od razu rzucił się do ataków. Będzie nerwowa końcówka!

18
11
5
6
11
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Geoffrey Kondogbia. Asystował mu Rodrigo. Bramka dla Valencii!!! Rodrigo czubkiem buta wycofał piłkę na 12. metr, skąd Kondogbia strzelił tuż obok słupka!

60
38
19
30
54
75'

Valencia. Schodzi: Martin Montoya. Wchodzi: Nacho Vidal.

Nacho Vidal #30
13
4
5
6
4
74'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Lucas Vazquez. Walijczyka żegnają gwizdy.

31
15
9
14
12
73'

To mogła być bramka dla Valencii! Z 23. metrów z rzutu wolnego huknął Dani Parejo i Keylor Navas po kapitalnej interwencji wybił piłkę na róg!

15
10
12
12
15
72'

20
71'

Robi się ciekawie! Obie strony starają się atakować. Tym razem nad poprzeczką główkował Simone Zaza.

20
12
8
8
8
67'

Luka Modrić! Chorwat sprytnie strzelił z dystansu w kierunku dalszego słupka i Neto sparował piłkę na korner.

14
8
6
3
4
67'

10
66'

Po centrze Marcelo bliski zdobycia gola głową był Gareth Bale. Po strzale Walijczyka piłka odbiła się od murawy, a później przeleciała nad poprzeczką.

5
64'

Trochę przebudziła się Valencia. Próba z dystansu Rodrigo pozostawiała jednak wiele do życzenia.

13
9
6
6
7
60'

12
58'

Piłkarze Realu Madryt bardzo niebezpiecznie rozgrywali piłkę na własnej połowie. Kilka razy było blisko straty, ale ostatecznie zakończyło się na strachu.

10
7
7
8
10
56'

Marco Asensio strzelił z dystansu obok bramki. Real wrzuca wyższy bieg.

12
12
7
3
5
55'

Luka Modrić przyjął piłkę na klatkę i z ostrego kąta huknął wysoko nad poprzeczką.

10
8
4
8
3
Czy Real Madryt powinien kupić nowego napastnika w ostatnich dniach okienka transferowego?
9
6
6
3
4
54'

6
53'

To nie jest wieczór Benzemy. Po centrze Marcelo Francuz znów miał piłkę na nodze w polu karnym, ale tym razem nie potrafił jej opanować.

7
6
4
6
10
50'

Casemiro uderzył po ziemi z dystansu i dość niespodziewanie Neto miał spore problemy z interwencją.

12
4
2
4
5
49'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Montoya.

11
5
4
3
5
46'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Mateo Kovacić.

10
3
12
5
7
45'

Kolejna okazja dla Benzemy! Po centrze z lewego skrzydła Francuz wyskoczył między stoperami i główkował obok słupka. Powinien to lepiej wykończyć!

11
4
5
4
7
43'

Cóż zrobił Karim Benzema?! Po centrze Bale'a Francuz był trochę źle ustawiony i ekwilibrystycznie strzelił nad bramką. Napastnik Realu mógł być też zaskoczony reakcją Jeisona Murillo, który dosłownie uchylił się przed nadlatującą piłką.

7
6
6
4
8
41'

Luka Modrić zagrał za plecy obrońców do Isco, który nawinął dwóch rywali, ale ostatecznie zatrzymał się na trzecim przeciwniku.

8
5
4
9
4
37'

Jeison Murillo popisał się bardzo ładną główką... w kierunku własnej bramki. Piłka odbiła się od słupka.

11
9
8
7
6
36'

Karim Benzema ruszył z kontrą z własnej połowy, popędził przez kilkanaście metrów i uderzył. Jego płaski strzał z najwyższym trudem wybronił golkiper.

12
10
7
6
6
32'

Marcelo dostał piłkę w pole karne i zdecydował się na błyskawiczny strzał. Piłka przeleciała wyraźnie nad poprzeczką.

8
5
3
3
1
29'

Real ma przewagę po wyrównującej bramce, ale piłkarzom "Królewskich" brakuje skutecznego ostatniego zagrania.

11
5
4
7
3
25'

Warto przypomnieć, że dla Realu Madryt to 70. kolejny mecz z minimum jedną strzeloną bramką! Kapitalny dorobek!

14
6
5
4
8
23'

Z dystansu uderzył Luka Modrić i piłka po nogach rywala wyleciała na korner. Ze stałego fragmentu gry nie było zagrożenia pod bramką Valencii.

15
7
4
6
6
21'

Ładna dwójkowa akcja na linii Gareth Bale - Karim Benzema. Francuski napastnik strzelił silnie w boczną siatkę.

7
11
8
8
3
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Carlos Soler. Asystował mu Toni Lato.

Jest wyrównująca bramka! Jose Gaya kapitalnie wypuścił w uliczkę Toniego Lato, który płasko zagrał na 6. metr do zupełnie niepilnowanego Solera. 20-latek strzelił obok bezradnego Navasa.

46
15'

W zespole Realu brakuje dwóch podstawowych stoperów. Zmiennicy na razie nie mają wiele pracy. Valencia wciąz bez bramkowej okazji i strzału.

6
10'
GOOOOOOL!!!

Asensio strzelił kolejnego pięknego gola w tym sezonie!!! Po fatalnym błędzie Kondogbii młody skrzydłowy przejął piłkę i tak strzelił z 17. metrów, że bramkarz Valencii nawet się nie ruszył! Futbolówka tuż przy słupku i już 1:0 dla Realu!

74
49
19
19
29
6'

Goście na razie skutecznie kryją mistrzów Hiszpanii. Środkowi defensorzy Valencii grają jednak dość nerwowo.

12
7
4
5
6
2'

Ruben Vezo odbił piłkę kolanem, a następnie... ręką. Wszystko miało miejsce w polu karnym, jednak sędzia nie wskazał na "wapno" dla Realu. Wydaje się, że popełnił w tej sytuacji błąd.