19
15
15
83'

Jeszcze raz uaktywnił się Lewandowski. Strzał zza szenastki minimalnie obok słupka.

49
25
19
12
11
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Franck Ribery.

Francuz zabawiał się z obrońcami jak z dziećmi, minął dwóch stoperów i strzelił obok Matheni. Ribery zaczął dzieło zniszczenia i chyba je skończy.

137
47
10
7
10
80'

Co z tego, że Bayern gra na stojąco. HSV nie potrafi stworzyć żadnej okazji. Dobrze, że w Monachium nie jest zimno, bo Ulreich by zamarzł.

14
20
3
2
5
78'

Sakai znalazł się w polu karnym Bayernu. Japończyk nie wiedział za bardzo, jak rozwiązać akcję. Wrzutka nie zagroziła Bawarczykom.

5
6
7
3
4
76'

Marne są dzisiaj próby HSV. Przerzut do Douglasa całkiem niezły, za to przyjęcie piłki poniżej krytyki.

11
10
1
2
1
75'

4
74'

Rudy chciał mógł powiększyć prowadzenie. Uderzył piekielnie mocno z dystansu, ale tuż obok słupka. Byłaby piękna bramka.

25
20
9
8
10
71'

A jednak spalony. Martinez przerzucił piłkę nad głowa stoperów, Lewandowski pobiegł do przodu, ale powstrzymał go gwizdek arbitra.

9
7
6
8
9
70'

HSV. Schodzi: Walace Souza. Wchodzi: Joshua Vangoman.

68'

HSV jest myślami w szatni. Spanikowali przy rzucie rożnym i po błędzie Papadopulosa mogło skończyć się samobójem. Mathenia ma jednak piłkę.

8
4
2
4
2
67'

To byłoby idealne wejście. HSV tylko patrzyło, dwa podania i z niegroźnej akcji zrobiła się bramkowa sytuacja. Z bliska Thiago uderzał w Mathenię.

17
14
4
7
6
65'

Tolisso nie wróci do gry, bardzo cierpi. A Lewandowski próbował uruchomić partnera podaniem z głębi pola.

22
8
9
12
7
65'
63'

Tolisso raczej nie wróci na murawę, trzyma się za piszczel.

4
2
4
15
5
63'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Thiago Alcantara.

28
10
4
4
5
62'

Tolisso faulował, a chyba ucierpiał bardziej. Jest opatrywany.

4
3
4
8
4
60'

Bayern gromi, ale nie odpuszcza. Janjicić wycięty, Tolisso powinien dostać żółko.

8
3
12
3
5
58'

Lewandowski do dwóch bramek mógł dołożyć asystę. Ambitnie powalczył o piłkę pod linią końcową, dograł do środka, ale nikt nie zamknął akcji.

26
9
6
10
10
57'

5:0 wisiało w powietrzu. Robben przyspieszył, gdyby Kimmich lepiej ją przyjął, wbiegłby z piłką w pole karne i pewnie nie dałbym szans bramkarzowi HSV.

12
8
7
7
9
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arjen Robben.

Holender w przypadkowej sytuacji zebrał piłkę, zrobił kilka kroków i odpalił zza szesnastki. Christian Mathenia bez szans.

126
59
21
18
23
53'

Bayern wygląda tak, jakby chciał dograć mecz do końca. Teraz nieporozumienie Muellera z Robbenem, ale niespecjalnie się tym przejęli.

11
9
6
5
9
51'

Jedno przyspieszenie Bayernu i Kimmich już w polu karnym. Niemiec nie popisał się jednak i nie wywalczył nawet rożnego.

5
6
7
8
8
48'

Zabawili się Bawarczycy. Ribery wstrzelił piłkę w pole karne, a tam Mueller piętą próbował strzelić gola. Pomylił się nieznacznie.

19
14
14
6
8
46'

No to zaczynamy kolejne 45 minut katorgi HSV.

14
9
5
4
6
46'

Bayern. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Corentin Tolisso.

12
4
10
3
6
43'

Lewandowski wchodzi w obronę jak w masło. Zatrzymał się dopiero na czwartym obrońcy.

66
35
13
10
12
42'

Javi Martinez przejął piłkę w środku, po czym doprowadził Robbena do wściekłości. Nieatakowany podał zdecydowanie za mocno do wolnego Holendra.

11
7
7
7
10
40'

Bayern uspokoił sytuację. Jedna jaskółka wiosny nie czyni - HSV nadal odstaje od Bawarczyków.

18
12
10
8
8
37'

No to teraz stoperzy Bayernu przysnęli. Między nich wbiegł Hunt i gdyby lepiej przyjął piłkę, to Ulreich miałby kłopoty.

38
19
12
10
17
36'

Lewandowski wszedł w zapasy z Jungiem. Mogło skończyć się karnym, Polak jednak walczył do końca.

34
13
12
8
8
35'

Który to już przerzut Boatenga? Niemiec szuka asysty, cały czas blisko, ale podanie znowu nie doszło.

12
8
4
12
7
34'

La zabawa. Mueller wyłożył piłkę Kimmichowi, niezły strzał, ale Mathenia czujny.

40
17
6
7
7
33'

Dośrodkowanie Kimmicha do nikogo, a HSV i tak z trudem się uratowało.

14
7
11
5
7
32'

Współczujemy Japończykowi Sakaiemu, Bawarczycy robią z niego wiatrak.

28
14
13
10
9
31'

Przedzierał się Alaba. Sam odebrał piłkę, zakręcił dwoma rywalami, trzeci był już przesadą.

10
6
4
5
9
29'

Alaba ma ochotę na gola z wolnego. Austriak tym razem lepiej, ale i tak daleko od bramki. Trzeci raz już raczej nie podejdzie.

10
6
9
5
21
28'

Żółtą kartkę otrzymał Rick van Drongelen. Za faul na Robbenie.

27
10
8
8
8
27'

Jedna z nielicznych akcji HSV. Goście nadziali się jednak na kontrę, van Drongelen musiał faulować Robbena.

7
6
7
2
5
25'

Bawi się Bayern. Hummels przerzucał do Vidala, minimalnie za mocno, ale pewnie zaraz się poprawi. HSV wygląda jakby prosił o najniższy wymiar kary.

17
21
6
6
6
24'
22'

Ribery otrzepał się, chwilę odpocznie i wróci na murawę.

33
16
8
8
9
21'

Ribery bardzo ucierpiał w starciu z Diekmeierem. Francuz nie podnosi się.

9
5
3
5
15
20'

Niebywałe. Ribery przebiegł pół boiska, powstrzymany wślizgiem tuż przed strzałem. Szansę miał jeszcze Lewandowski, ale został osaczony.

15
9
22
8
10
19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu David Alaba.

Jak na treningu. Przerzut Boatenga, zgrania Alaby i Lewandowski zabawił się jak z juniorami. HSV patrzy i nie potrafi nic zdziałać.

420
165
36
14
14
18'

Van Drongelen zgubił piłkę w okolicach szesnastki i powinien dziękować Muellerowi, że tak źle dograł do Lewandowskiego.

7
5
6
6
9
15'

Na oko, podanie Boatenga przez 60 metrów spadło prawie na buta Lewandowskiego. To byłaby fenomenalna asysta stopera. Minimalnie za mocny przerzut.

18
10
8
3
4
14'

Sprytne dogranie Robbena do Muellera. Za mocne, a przy okazji był chyba na spalonym.

16
6
4
7
11
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Joshua Kimmich.

Tu skończy się pogromem. Idealne dośrodkowanie spadło na głowę Polaka. Uderzenie z takiej piłki było przyjemnością.

414
172
35
12
17
11'

Bardzo podobna akcja Kimmicha. Tym razem lepsza wrzutka zatrzymała się na stoperach.

8
10
3
5
6
10'

Bayern idzie po swoje, są w innej lidze. Kimmich na paru metrach zostawił Douglasa, tylko po chwili popsuł dośrodkowanie.

7
7
5
11
9
8'
GOOOOOOL!!!

Lewandowski kapitalnie przedarł się środkiem, podawał do Robbena, Holendera uprzedził jeden z obrońców HSV, ale tak nieszczęśliwie, że przedłużył piłkę do Ribery'ego. Francuz minął bramkarza i swobodnie trafił do "pustaka".

191
83
28
16
20
6'

Nieudane uderzenie Alaby z 35 metrów. Austriak popsuł uderzenie, całkowicie.

8
3
4
10
18
6'

W odpowiedzi Bayern. Lewandowski ruszył sam, powstrzymany przez Sakaiego.

13
6
8
13
11
5'

HSV się odgryza. Kostić w polu karnym, niezła wrzutka, musiał interweniować Hummels.

9
6
5
6
7
4'

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal. Chilijczyk wyciął Diekmeiera.

8
7
12
10
24
3'

Robert Lewandowski jako skrzydłowy. Świetnie dośrodkowanie ściągnięte z głowy Vidala.

21
9
6
7
7
2'

Profesor Mats Hummels. Wślizg, nawet nie jakoś specjalnie agresywny, i piłka wygarnięta spod nóg rywala.

18
8
4
6
5
1'

Bayern już naciska. Robben przejął piłkę pod linią boczną, Vidal szukał Lewandowskiego, w ostatniej chwili zatrzymany.