4
4
5
90+1'

Jeszcze jedna groźna akcja Borussii. Świetnie w obronie zachował się jednak Niklas Stark.

6
3
4
6
5
90'

Doliczone cztery minuty.

7
2
86'

W polu karnym ładnie do strzału złożył się Alexander Isak. Nie zdołał jednak pokonać bramkarza Herthy. Chwilę później ten piłkarz strzelił w poprzeczkę, ale sędzia i tak przerwał grę.

2
2
5
4
85'
85'

Z 20 metrów ładny strzał oddał Jeremy Toljan. Świetnie obronił Thomas Kraft.

1
1
1
1
2
84'

Hertha. Schodzi: Salomon Kalou. Wchodzi: Vladimir Darida.

82'

Dobre spotkanie rozgrywa Jadon Sancho. Piłkarz Borussii przed chwilą znów pokazał się w polu karnym gospodarzy.

7
3
2
1
80'

Borussia Dortmund przy piłce. Goście utrzymują się z nią na połowie Herthy.

7
2
1
1
77'

Hertha. Schodzi: Ondrej Duda. Wchodzi: Mathew Leckie.

6
4
2
3
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Mitchell Weiser.

6
1
2
2
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Valentino Lazaro.

10
3
2
2
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Shinji Kagawa. Asystował mu Jadon Sancho.

Sancho wrzucił piłkę przed bramkę Herthy, akcję zamknął Shinji Kagawa i oddał celny strzał głową! 1:1!

Borussia Dortmund
39
21
8
10
11
69'

Z dystansu niecelnie strzelał Omer Toprak.

3
2
3
4
2
67'

Borussia. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Alexander Isak.

66'

Hertha Berlin cały czas dobrze prezentuje się w defensywie i oddala zagrożenie od własnego pola karnego.

1
1
5
1
1
62'

Ondrej Duda skierował piłkę do bramki, ale był na spalonym i sędzia gola nie uznał.

4
4
3
6
6
59'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Po dośrodkowaniu strzelał Shinji Kagawa, lecz Thomas Kraft nie dał się zaskoczyć.

2
4
1
5
2
56'

Ładny strzał z kilkunastu metrów oddał Christian Pulisić. Świetnie obronił Thomas Kraft.

4
2
4
1
2
55'

Borussia przy piłce. Goście szukają swojej szansy na gola.

6
3
3
4
2
52'

Zanosiło się na groźną akcję Borussii. Dośrodkowanie Andre Schuerrle było jednak zbyt mocne.

2
3
3
3
2
50'

Hertha Berlin stara się atakować. Ciekawy początek drugiej połowy spotkania.

3
2
3
3
2
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Davie Selke. Asystował mu Valentino Lazaro. Świetny początek drugiej połowy w wykonaniu gospodarzy! Valentino Lazaro zagrał przed bramkę Borussii, a Davie Selke z siedmiu - ośmiu metrów strzelił gola!

22
17
14
15
29
46'

Początek drugiej połowy.

7
6
4
4
2
42'

Ładnie w pole karne Borussii zagrał Ondrej Duda. Akcję Herthy dobrze przerwał jednak Jeremy Toljan.

13
3
4
2
3
38'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Herthy. Chwilę później strzelał Omer Toprak, lecz uderzenie zostało zablokowane.

4
4
1
2
3
36'

Jadon Sancho zagrywał przed bramkę Herthy, ale obrońcy gospodarzy zdołali wybić piłkę. To była groźna akcja Borussii Dortmund.

8
3
1
1
5
33'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Groźny, aczkolwiek niecelny strzał głową oddał Niklas Stark.

5
3
1
1
30'

Valentino Lazaro strzelał z rzutu wolnego na wysokości pola karnego. Uderzenie było jednak niecelne.

7
2
2
1
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Christian Pulisić.

5
3
4
3
7
29'

Brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich. Oba zespoły jak na razie dobrze prezentują się w defensywie.

3
3
1
2
27'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Borussii. Goście wybili piłkę.

5
2
3
2
3
22'

Z rzutu wolnego zza pola karnego strzelał Marvin Plattenhardt. Piłka przeleciała nad bramką.

7
4
2
2
1
20'

Z około 18 metrów po ładnie rozegranej akcji niecelnie strzelał Mitchell Weiser.

7
4
2
4
1
19'

Małe zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Zawodnicy Herthy Berlin zdołali jednak wybić piłkę.

6
7
2
1
1
18'

Borussia Dortmund ma optyczną przewagę, rozgrywa piłkę. Hertha Berlin dobrze jednak prezentuje się w defensywie.

6
6
2
3
1
14'

Christian Pulisić ładnie wrzucił piłkę w pole karne gospodarzy. Shinji Kagawa oddał jednak niecelny strzał głową.

6
4
3
5
5
13'

Teraz Borussia Dortmund przy piłce. Goście wymieniają podania na połowie rywala.

5
6
3
4
2
9'

Hertha Berlin rozgrywa piłkę na własnej połowie. Jak na razie wyrównany początek meczu.

7
4
3
3
2
5'

Zza pola karnego strzelał Fabian Lustenberger. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

6
3
3
4
3
4'

Zaatakowali goście. Po zagraniu Jadona Sancho w pole karne piłka nie dotarła do innego zawodnika Borussii.

4
5
3
4
3
3'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

7
4
2
2
1
19:52

Przed tym spotkaniem Borussia Dortmund zajmuje czwarte miejsce w tabeli Bundesligi i nad Herthą Berlin ma pięć punktów przewagi.