12 sty 2018 20:30
90+2'
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił James Rodriguez. Ależ uderzenie Kolumbijczyka! Techniczny strzał z rzutu wolnego z osiemnastu metrów i mamy 3:1.

Bayern Monachium
88
43
17
13
11
90'

Doliczone zostały cztery minuty.

12
7
9
2
4
90'

Tuż przed polem karnym sfaulowany został James Rodriguez.

10
6
6
7
8
89'

Vidal zagrał piłkę ręką i akcja Bayernu została przerwana. Chilijczyk nie zgadza się z decyzją arbitra, ale powtórki nie pozostawiają wątpliwości.

4
4
3
6
8
87'

To mógł być nokaut. James jednak nieznacznie spudłował.

5
4
3
6
7
84'

Bayern stara się przejąć inicjatywę, ale gospodarze złapali wiatr w żagle. Czekają nas emocjonujące końcowe minuty.

5
4
2
1
2
80'

Bayern zepchnięty do defensywy. To będzie trudna końcówka dla mistrzów Niemiec.

4
4
3
4
4
78'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Sandro Wagner.

6
9
4
6
4
77'

Strzał Alario tuż nad poprzeczką. Bayer coraz bliżej doprowadzenia do wyrównania.

4
4
3
2
3
77'

Bayer. Schodzi: Julian Brandt. Wchodzi: Admir Mehmedi.

76'

Volland mógł doprowadzić do wyrównania, ale strzał zblokował Boateng.

7
2
1
2
1
74'

Po dograniu z kornera obok bramki strzelił Sven Bender.

3
2
2
2
1
73'

Bayer uwierzył, że może zdobyć choćby punkt w starciu z mistrzem Niemiec. Gospodarze w ofensywie.

6
4
2
2
2
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kevin Volland. Asystował mu Kai Havertz. Euforia w Leverkusen. Harvetz odegrał do Vollanda, który z osiemnastu metrów huknął na bramkę Ulreicha. Piłka odbiła się od obrońcy Bayernu i zmyliła bramkarza mistrzów Niemiec.

Bayer 04 Leverkusen
15
10
7
15
34
70'

Rafinha zatrzymał akcję Bayeru.

5
1
2
4
2
66'

Nieudane dośrodkowanie Bailey'a z rzutu wolnego. Od bramki zaczął Ulreich.

8
4
2
2
2
66'

W ostatnich minutach aktywniejszy jest Bayer. Dla gospodarzy to ostatni dzwonek, by odrobić straty.

7
3
2
2
3
65'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Kingsley Coman.

64'

Bayer. Schodzi: Dominik Kohr. Wchodzi: Lucas Alario.

2
62'

Volland mógł zmniejszyć straty, ale strzelił tuż obok słupka.

5
5
8
5
4
60'
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Franck Ribery. Asystował mu James Rodriguez. Zabójcza kontra Bayernu. James odegrał do Ribery'ego, a ten ruszył z piłką, ominął obrońców i z dwunastu metrów strzelił nie do obrony.

54
34
9
5
7
55'

Jęk zawodu na BayArenie. Bailey oszukał Suele i strzelił z kilkunastu metrów w poprzeczkę.

5
5
9
4
4
54'

Strzał Brandta z rzutu wolnego. Mało brakło, by po rykoszecie piłkę przejął Sven Bender i pokonał Ulreicha.

7
3
4
4
4
53'

Ribery wdał się w drybling w polu karnym rywali i stracił piłkę.

8
3
7
7
13
52'

Odważne wyjście Leno, który niczym superman ubiegł Ribery'ego i uratował swój zespół.

6
4
4
6
6
49'

Robben niedokładnie dograł piłkę w pole karne. Akcja zakończona stratą.

5
4
4
7
3
46'

Początek drugiej połowy.

13
5
2
1
2
44'

Robben w swoim stylu starał się pokonać Leno, ale jego strzał został zablokowany.

8
4
5
3
7
42'

13
42'

Alaba niedokładnie dograł do Vidala. Strata Bayernu.

3
3
1
2
4
40'

Kolejny rzut rożny dla Bayernu. Tym razem niecelnie uderzył Suele.

9
4
3
2
5
39'

Znów uderzał Martinez, ale ponownie bez zagrożenia.

6
5
1
1
4
38'

Po rzucie rożnym Martinez strzelił obok słupka.

6
5
1
1
6
36'

Akcja Bayernu zakończona stratą.

5
5
5
2
2
34'

Strzał Kohra nie sprawił zagrożenia pod bramką Ulreicha.

5
6
4
3
4
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Javi Martinez. Po wrzutce Robbena z rzutu rożnego głową uderzył Vidal. Piłkę odbiła się od obrońcy Bayeru i trafiła do Martineza, który z najbliższej odległości pokonał Leno.

79
46
21
11
12
28'

Lars Bender uderzył z osiemnastu metrów nad poprzeczką.

6
6
5
5
6
27'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Mueller. W polu karnym rywali Niemiec sfaulował rywala.

6
4
5
3
10
26'

Świetna interwencja Leno, który obronił strzał Vidala.

8
6
3
1
3
25'

Ribery dograł do Alaby, a jego strzał z ostrego kąta obronił Leno. Piłka trafiła jednak pod nogi Rodrigueza, który huknął z 20. metra obok bramki.

7
6
3
1
2
23'

Dogranie Muellera wzdłuż pola karnego zakończone stratą.

8
5
4
3
6
20'

Bayer ma przewagę, ale nie potrafi jej udokumentować celnym strzałem. Monachijczycy póki co nastawiają się na grę z kontry.

9
6
3
2
5
17'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego minimalnie niecelnie uderzył Kohr.

11
7
5
7
4
17'

Strzał Bailey'a zablokowany i Bayer ma rzut rożny.

8
4
2
3
4
16'

Gra wyraźnie się zaostrzyła. Piłkarze Bayeru akcje rywali zatrzymują ostrymi faulami.

9
3
1
1
2
15'

Żółtą kartkę otrzymał Karim Bellarabi, który brutalnie sfaulował Ribery'ego.

11
4
3
2
1
13'

W polu karnym Ribery odegrał do Jamesa, ten dośrodkował, ale piłkę przejął Leno.

6
8
2
4
4
12'

Ribery zatrzymał dośrodkowanie Bellarabiego.

13
7
3
3
3
10'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Volland.

17
14
4
1
2
9'

Akcja Bayernu przerwana przez faul na Jamesie Rodriguezie. Zakończyło się na słownym ostrzeżeniu dla Larsa Bendera.

9
5
5
5
6
7'

Szybki początek spotkania. Obie drużyny atakują i szukają pierwszej bramki.

12
9
6
2
3
4'

Robben podegrał do niepilnowanego Ribery'ego, a jego strzał został zablokowany. To powinno być 1:0 dla Bayernu!

10
9
7
9
10
3'

Volland miał szansę na oddanie groźnego strzału, ale stracił piłkę.