Bundesliga: 17. kolejka
16 gru 2017 18:30
90+4'

Niesamowite! Pierre-Emerick Aubameyang z kilku metrów nie trafia głową do pustej bramki! Po chwili niecelny strzał Dahouda.

5
5
9
3
3
90+2'
90'

Piłkarze pograją 3 minuty dłużej.

4
2
2
2
2
90'

Hoffenheim. Schodzi: Stefan Posch. Wchodzi: Kevin Akpoguma.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Stefan Posch #38
4
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Asystował mu Shinji Kagawa.

Jednak Borussia! Japończyk kapitalnym podaniem obsłużył Amerykanina, a ten najpierw podbił sobie piłkę nad wybiegającym bramkarzem, a następnie kopnął do pustej bramki.

32
21
7
3
6
85'

Kaderabek zgrywa piłkę wzdłuż bramki gospodarzy, ale wracający Marcel Schmelzer dobrze przecina wślizgiem podanie do napastników.

5
2
5
2
3
82'

Kilka szybkich podań wymienionych przez przyjezdnych i okazja wypracowana dla Demirbay'a. Po technicznym strzale piłka przeleciała nad poprzeczką.

4
2
2
2
2
78'

Indywidualna akcja Kaderabka zakończona strzałem w kierunku dalszego słupka. Burki "pofrunął" w swoją prawą stronę, ale nie sięgnął piłki. Na jego szczęście ta przeleciała tuż obok bramki.

5
3
3
3
3
76'

Niecelnie z 23 metrów strzelił Kramarić.

5
4
3
3
3
73'
73'

Ataki pozycyjne gospodarzy. Hoffenheim się cofnęło.

2
1
1
1
1
69'

Hoffenheim. Schodzi: Mark Uth. Wchodzi: Adam Szalai.

2
2
1
1
1
68'

Groźnie na bliższym słupku gdzie do strzału głową szykował się Hubner. Delikatnie popchnięty przez Jarmolenkę nie sięgnął piłki.

2
1
1
1
1
66'

Dynamicznie lewą stroną pola karnego Borussii przedarł się Andrej Kramarić, ale podanie przed bramkę przecięli obrońcy.

3
3
3
3
3
63'
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang.

Wzorowo wykonana "jedenastka". Bramkarz nie wyczuł zamiarów strzelca.

22
16
3
2
11
62'

Rzut karny dla Borussii! Posch przewrócił Kagawę!

6
6
1
1
3
60'

Julian Weigl sprowadzony do parteru przez Utha i okazja do centry w pole karne. Jeremy Toljan płasko wstrzelił piłkę na 8. metr, ale goście wychodzą z tego obronną ręką.

1
1
59'

Nad bramką poszybowała piłka po strzale Amiriego z 18 metrów.

1
57'

Pavel Kaderabek dośrodkował na dalszy słupek, ale dobrze na przedpolu interweniował Burki.

1
55'

Kerem Demirbay odebrał piłkę w środku boiska, podał do kolegi i pobiegł w kierunku bramki Burkiego. Dobre podanie zwrotne i silny strzał. Kto wie gdzie poleciałaby piłka gdyby nie ofiarny wślizg jednego z obrońców.

1
51'

Shinji Kagawa z piłką 16 metrów przed bramką gości. Błyskawicznie doskoczyło do niego czterech rywali i po sprawie.

1
49'

Świetne podanie z lewej flanki do niepilnowanego Amiriego. Uderzenie z powietrza prosto w Burkiego. Szwajcar wypuścił piłkę, ale nikt nie pospieszył z dobitką.

1
47'

Christian Pulisić oszukał rywali na lewej stronie boiska, wbiegł w pole karne, ale zdecydowanie zbyt lekko podawał do Aubameyanga. Obrońcy wybili piłkę prosto pod nogi Toljana. Uderzenie zza "szesnastki", rykoszet i pewny chwyt Baumanna.

46'

Początek II połowy.

1
45'

Strzał głową Sokratisa i ręka jednego z gości. Wszystko działo się w polu karnym, ale celowości tam nie było.

1
1
1
44'

Szybki atak gospodarzy w liczebnej przewadze, ale przekombinował Jarmolenko. Ukrainiec zaplątał się z piłką i dał ją sobie łatwo odebrać.

1
1
1
2
41'

Mark Uth niefortunnie upadł na prawe ramię i trzyma się za rękę. Na razie nie ma jednak sygnalizacji zmiany.

2
3
3
1
40'

Akcja Borussii przeprowadzona środkiem pola karnego. Rykoszet od nóg obrońcy mógł zmylić Baumanna, ale ten nie miał kłopotów z chwytem futbolówki.

1
2
2
2
3
37'

Mała kontrowersja. Staranowany tuż przed narożnikiem pola karnego gości został Toljan, ale arbiter zadecydował, że to piłkarz gospodarzy faulował.

1
1
2
34'

Nieczysto trafiał w piłkę Pierre-Emerick Aubameyang na 23. metrze i ta przeleciała bardzo wysoko nad poprzeczką.

1
2
2
33'

Dośrodkowanie Kagawy zamienia na strzał głową Sokratis Papastathopoulos, ale piłka przeleciała obok słupka.

1
1
1
30'

Od momentu straty gola Borussia nie może się pozbierać i nie zagraża bramce Baumanna.

1
1
29'

Steven Zuber oddał zaskakujący strzał sprzed "szesnastki", ale Burki pewnie to złapał.

1
1
27'

Podanie za plecy defensorów Borussii i sam na sam z Burkim znalazł się Mark Uth. Lob napastnika dobry, ale chwilę wcześniej rozległ się gwizdek...był ofsajd.

3
2
1
25'

Kontratak gospodarzy. Toprak zagrał na wolne pole do Aubameyanga, ale Gabończyk był na spalonym.

2
1
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mark Uth. Asystował mu Pavel Kaderabek.

Przyjezdni przetrzymali początkowy szturm gospodarzy i prowadzą. Prostopadłe podanie na prawą stronę pola karnego i wyłożenie piłki przed bramkę. Uth dopełnił formalności.

TSG 1899 Hoffenheim
8
7
4
7
16
19'

Groźnie zaatakowali goście. Strzał Gnabry'ego celny, ale Roman Burki dobrze pilnował bliższego rogu.

4
2
1
18'

Wizyta sędziego przy linii bocznej. Arbiter ma problemy techniczne z mikrofonem umożliwiającym komunikację z VAR-em.

2
1
17'

Zakotłowało się przed bramką Baumanna. Nie do końca było wiadomo gdzie jest piłka. Ostatecznie bez strzału.

1
1
16'

Andrij Jarmolenko wpadł w pole karne minął dwóch rywali, ale strzał trafił w udo Grillitscha i piłka poszybowała nad bramką.

1
1
14'

Dobra akcja Jarmolenki prawą flanką. Dogranie do Aubameyanga, a ten naciskany przez rywala uderza "piętą"... prosto do rąk bramkarza.

1
4
12'

Nieudany drybling Aubameyanga na lewej stronie boiska. Kończy się to wszystko na pierwszym z obrońców.

1
9'

Kontra Borussii wyprowadzona prawym skrzydłem przez Jarmolenkę. Ukrainiec płasko dograł w pole karne, gdzie nabiegł Christian Pulisić. Strzał w kierunku dalszego rogu, ale Oliver Baumann pewnie broni.

1
1
1
2
5'

Andrij Jarmolenko przechwycił piłkę źle podaną przez Grillitscha i stanął sam na sam z bramkarzem! Uderzenie po długim rogu mija bramkę o metr. To była świetna sytuacja!

1
1
1
4
3'

Florian Grillitsch zdecydowanym faulem przewrócił rozpędzajacego się skrzydłem Pulisicia. Sędzia mógł pokazać kartkę, ale tym razem jeszcze rozmowa z zawodnikiem.