Akcja Eintrachtu prawą stroną, Suele w ostatnim momencie zdjął piłkę z nogi Hallera!

1
2
78'
77'

Aleź zamieszanie w polu karnym Bayernu. Jednak gospodarze nie zdołali oddać uderzenia.

7
3
8
2
2
73'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Marius Wolf. Wtem... Wolf żyje, tzn. wrócił na boisko i otrzymał tylko żółtą kartkę. Sędzia zmienił decyzję po analizie powtórki faulu.

Eintracht Frankfurt
2
5
17
4
13
73'

Sędzia jeszcze analizuje akcję na monitorze.

10
3
5
3
4
72'

Czerwoną kartkę otrzymał Marius Wolf. Brutalny faul na Jamesie. Zasłużona czerwień!

18
7
5
3
4
71'
3
1
4
3
4
71'

Przeraźliwie nudny mecz. Gospodarze starają się zaatakować, ale niewiele im wychodzi. Goście? Bronią się skutecznie.

4
1
2
1
3
67'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: David Alaba.

10
4
7
5
4
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Mueller. Kolejny błąd sędziego.

Bayern Monachium
3
2
14
7
7
65'

Wściekają się kibice gospodarzy, mają pretensje do sędziego o odgwizdanie faulu. I wydaje się, że mają rację.

5
3
4
2
3
62'

Wciąż emocji jak na lekarstwo. W meczach szachowych przed laty Karpowa z Kasparowem było więcej emocji. I to przy ruchach pionem.

3
3
3
3
5
59'

Zawodnicy Bayernu wciąż oszczędzają siły. Za nimi ciężki tydzień, przed nimi kolejne mecze co kilka dni.

6
7
2
3
4
Robert Lewandowski pojawi się na boisku?
9
7
4
3
3
55'

Bayern. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Corentin Tolisso.

55'

Bayern prowadzi, ale wciąż niczym śpiący rycerz. To się może źle skończyć.

1
1
4
1
2
53'

Vidal sfaulował rywala. Goście twierdzą, że nic nie było, gospodarze domagają się kolejnej kartki dla zawodnika Bayernu.

1
1
2
1
1
52'

Żółtą kartkę za faul o komentowanie orzeczeń arbitra otrzymał Rafinha.

1
2
2
5
49'

Spokojny początek drugiej odsłony. Przy piłce gospodarze, Bayern czeka na rywala.

3
2
2
46'

Gramy po przerwie.

4
2
1
44'

Strzał Vidala za bramkę wybił golkiper. Sędzia jednak uznał, że gracz gości zagrał ręką.

2
1
2
5
3
40'

Rzut wolny dla gospodarzy, interesująca kombinacja zakończona strzałem Willemsa. Starke po raz kolejny bardzo pewny w bramce.

9
4
2
3
3
37'

Bayern kontroluje mecz, to goście są obecnie bliżej podwyższenia wyniku, niż gospodarze wyrównania.

8
7
5
1
3
34'

Z pola karnego uderzył Martinez, trafił w rywala. Powinno być 0:2!

8
9
11
5
4
33'

Groźna kontra Eintrachtu. Boateng zatrzymał w polu karnym Rebicia.

8
4
4
2
3
30'

Aymen Barkok wycofał piłkę do Wolfa, a ten uderzył wysoko ponad bramką.

6
4
3
4
3
30'

Atak pozycyjny Eintrachtu. Gra jednak toczy się głównie w środku pola.

5
5
4
2
2
27'

Kingsley Coman wpadł z piłką w pole karne, jego mocny strzał z ostrego kąta trafił w boczną siatkę.

5
5
8
3
5
25'

Bardzo groźny strzał z pola karnego Rebicia, Starke po raz kolejny kapitalnie interweniował!

9
5
4
4
6
23'

Bayern wrócił na własną połowę i czeka na reakcję rywala. Eintracht jednak stracił rozmach z początku spotkania.

12
8
4
3
3
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Asystował mu Joshua Kimmich. Pierwsza wrzutka Kimmicha została wybita. Kolejna, już z boku pola karnego dotarła do Vidala, a ten z bliska głową wbił piłkę do bramki! Panna drzwi otwarła! Bayern już na prowadzeniu! 0:1!

73
37
11
7
15
20'

Ribery do Vidala, ten uderzył sprzed pola karnego. Piłka po rykoszecie przeszła tuż obok słupka.

7
5
2
2
3
20'

Piłkarze Bayernu wciąż spokojnie, jakby byli, że swoje z czasem i tak osiągną. To niczym zalety pięknego kawalera, który wie, że i tak zostanie przez pannę w końcu przyjęty. Tylko kiedy?

6
8
4
1
2
17'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Gelson Fernandes.

14
8
3
5
3
15'

Thomas Mueller mógł znaleźć się sam naprzeciwko bramkarza, ale źle przyjął piłkę.

6
8
7
4
8
14'

W końcu zaatakował Bayern, ale goście nie potrafią dostać się z piłką w pole karne.

3
4
4
6
11
12'

Obraz meczu nie ulega zmianie. Więcej z gry mają zawodnicy Eintrachtu. Bayern... odpoczywa. Po wtorku?

4
5
11
5
5
9'

Bayern w opałach. Gospodarze złapali rytm gry i na bramkę gości sunie akcja za akcją.

8
5
6
14
7
6'

Z rzutu wolnego uderzył Rebić, Starke odbił piłkę!

18
8
4
4
6
6'

Żółtą kartkę za faul przed polem karnym otrzymał Arturo Vidal.

3
3
8
8
14
3'

Joshua Kimmich ostro zaatakowany przez rywala. Gracz Bayernu chwolę dochodził do siebie.

7
2
7
15
9
1'

Od początku stara się zagrozić rywalowi Bayern. Podanie do Vidala, ale ten na spalonym.