Liga Europy: II runda eliminacyjna, rewanże
20 lip 2017 20:30
90+2'

Strzał Mammadowa minął bramkę Jagiellonii, w odpowiedzi Cernych w dobrej sytuacji nie trafił w bramkę.

14
26
3
8
11
90'

Gabala FK. Schodzi: Javid Husejnov. Wchodzi: Elvin Mammadov. Sędzia doliczył 3 minuty.

9
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Ozobić. Niestety... Jagiellonia postawiła wszystko na jedną kartę, gości wyprowadzili kontrę o Ozobić w sytuacji sam na sam pokonał Kelemena. Kolekcja eurozonków została powiększona o Gabalę.

176
89'

Gra toczy się już tylko na połowie Azerów. Jagiellonia nie potrafi zaskoczyć obrony gości.

32
20
14
26
44
87'

Sporo dośrodkowań w pole karne Gabali, ale wciąż bez celnego strzału, a nawet większego zagrożenia pod bramką gości.

17
16
7
29
34
85'

Już tylko pięć minut nadziei Jagiellonii do doprowadzenia do remisu. Wydaje się, że tylko cud może sprawić, że padnie gol.

34
24
13
31
20
84'
83'

12
81'

Novikovas uderzył sprzed pola karnego. Widywaliśmy duże lepsze próby.

19
18
7
16
36
80'

Rezerwowy Karol Świderski stara się stworzyć zagrożenie prawą stroną, ale nie potrafi przebić się przez autobus, a właściwie już całą zajezdnię stworzoną z graczy Gabali.

18
11
9
15
34
77'

Gabala FK. Schodzi: Andrew Halliday. Wchodzi: Elvin Jamalov.

9
76'
48
19
15
12
15
75'

Z dystansu strzelił Grzyb, wprost w bramkarza gości.

20
8
8
12
18
72'

Gabala FK. Schodzi: Famoussa Kone. Wchodzi: Asif Mammadov.

15
71'

Z dystansu uderzył Grzyb, ale trafił w Romanczuka. Rywale przechodzą wyraźny kryzys fizyczny.

44
17
8
8
14
69'

Zaczynają gubić się Azerowie. Piłkarze Jagiellonii niemal nie opuszczają okolic pola karnego Gabali.

64
33
16
16
18
67'

Novikovas uderzył z rzutu wolnego w mur, a poprawka Pospisila przeleciała pół metra ponad bramką.

12
13
11
20
43
66'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii tuż sprzed pola karnego!

53
24
12
11
12
64'

Sheridan w pole karne do Novikovasa, ale ten pogubił się i stracił piłkę.

11
8
8
14
28
62'

Andrew Halliday uderzył lewą nogą z dystansu, piłka padła łupem Kelemena.

9
12
5
6
8
62'

Zaczyna się czas cierpień rywali Jagi. Każde wejście piłkarze gospodarzy sprawia, że rywale padają na murawę i wiją się z bólu.

21
6
7
4
16
60'

Cztery kwadranse za nami, już tylko dwa przed nami. Jagiellonia musi wkrótce zacząć ryzykować coraz więcej.

3
1
4
5
10
58'

Pospisil znalazł sobie pozycję strzelecką. Uderzenie z ok. 18 metrów było jednak niecelne.

6
5
5
4
10
56'

Novikovas wysoko podawał do Sheridana, a ten na pamięć do partnera. Piłkę przejęli gracze Gabali.

3
5
2
2
12
54'

Niedokładne dogranie do Sheridana, Irlandczyk mniej atrakcyjną częścią ciała przyjmował piłkę, ale nie przyjął jej.

4
12
3
3
6
53'

Zegar pucharowy tyka. Już tylko 37 minut ma Jagiellonia, aby doprowadzić do wyrównania.

6
13
5
7
21
51'

Cillian Sheridan znalazł się z piłką w polu karnym, ale zgubił ją.

6
13
5
6
16
51'

Goście starają się wysoko atakować piłkarzy Jagi, co utrudnia gospodarzom rozgrywanie akcji.

3
3
2
3
12
49'

Mocny strzał Rafała Grzyba, bramkarz był dobrze ustawiony i obronił. Dobry początek drugiej części w wykonaniu wicemistrzów Polski.

13
7
2
2
2
47'

W środku pola ucierpiał Romanczuk. Ukrainiec dochodzi do siebie.

2
3
4
16
6
46'

Gospodarze sugerowali sędziemu zagranie ręką w polu karnym, ale arbiter tylko się uśmiechnął i nakazał grać dalej.