Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę pewnie chwycił Burki.

4
2
1
87'

W tym meczu nie może się już wiele wydarzyć. Borussia dominuje nad przeciwnikiem.

5
2
1
1
84'

HSV. Schodzi: Bobby Wood. Wchodzi: Vasilije Janjicić.

wchodzi Wchodzi
Vasilije Janjicić #16
schodzi Schodzi
2
2
1
82'

Gospodarze sprawiają wrażenie jakby czekali na ostatni gwizdek sędziego. Są kompletnie bezradni.

1
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Asystował mu Mahmoud Dahoud. Dahoud przed polem karnym odegrał do Pulisicia, a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Koniec złudzeń HSV.

10
14
3
1
2
76'

3
76'

Aubameyang wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzelił tuż obok słupka. To powinno być 3:0.

4
2
2
12
3
72'

Błąd Sokratisa. Akcja zakończona minimalnie niecelnym strzałem Hahna.

3
3
6
1
70'
69'

Borussia kontroluje sytuację na boisku.

11
11
66'
66'

Nad bramką uderzył Hahn. To sygnał ostrzegawczy dla Borussii.

1
4
5
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Andrij Jarmolenko. Kapitalna kontra Borussii. Jarmolenko w polu karnym oszukał rywali i dograł do Aubameyanga, który z metra wpakował piłkę do pustej bramki.

27
15
3
6
11
59'

Dobre dośrodkowanie Salihovicia w pole karne, ale nie było tam żadnego z graczy HSV.

3
4
2
3
4
58'

Po rzucie wolnym w wykonaniu Jarmolenki bez zagrożenia pod bramką HSV.

2
1
4
3
54'

Kilkanaście centymetrów zabrakło do tego, by był remis. Mavraj trafił tylko w boczną siatkę.

4
4
4
2
3
51'

HSV od początku drugiej połowy częściej jest przy piłce. Gospodarze robią wszystko, by doprowadzić do wyrównania.

3
2
1
2
48'

HSV. Schodzi: Gotoku Sakai. Wchodzi: Douglas Santos.

46'

Fatalne dośrodkowanie Salihovicia. Od bramki zacznie Burki.

5
1
1
1
46'

Początek drugiej części gry.

5
1
2
2
45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

8
3
2
1
2
42'

Dobrze w defensywie grają goście. Borussia na niewiele pozwala graczom HSV.

12
6
2
1
38'

Wymarzona sytuacja Jarmolenki, ale strzelił nad bramką.

4
3
2
5
2
35'

Groźna akcja Borussii! Jak struna wyciągnął się Mathenia i wybił piłkę na rzut rożny.

6
4
4
33'

Duże błędy w defensywie popełnia HSV. Mathenia obronił uderzenie Pulisicia.

5
3
1
1
31'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gotoku Sakai.

7
5
2
2
5
31'

Świetnie gra dziś Burki! Szwajcar obronił groźne uderzenie Hahna.

8
3
1
28'

Piszczek przypilnował Holtby'ego i wybił piłkę po podaniu do niego. Dobra interwencja Polaka.

13
4
2
1
3
26'

Odpowiedź Hamburgera SV, ale akcja została przerwana z powodu spalonego.

9
6
2
2
1
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Shinji Kagawa. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kagawa otrzymał piłkę na trzecim metrze i wpakował piłkę do siatki.

Borussia Dortmund
43
26
3
4
4
21'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka trafiła do Piszczka. Z jego strzałem poradził sobie bramkarz HSV.

4
2
1
4
1
20'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kyriakos Papadopoulos.

9
2
2
2
6
16'

Jarmolenko dograł do Aubameyanga, a Gabończyk trafił w słupek. To była jak dotąd najlepsza sytuacja Borussii.

9
2
1
3
1
15'

Borussia ma coraz większą przewagę. Gospodarze odgryzają się pojedynczymi akcjami.

8
2
1
1
2
12'

Groźna akcja Borussii, ale zakończona niedokładnym dograniem Aubameyanga do Pulisicia.

10
2
2
4
5
9'

Zagadou w polu karnym powstrzymał Hahna. Piłkę przechwycił Burki.

6
3
1
1
1
8'

Aubameyang odegrał do Pulisicia, a ten strzelił tuż obok słupka!

5
5
5
1
1
7'

Groźnie pod bramką Borussii. Wood zagrał ze skrzydła w pole karne, ale piłkę chwycił Burki.

6
1
2
2
3
6'

Wood został złapany na spalonym. Akcja gospodarzy przerwana.

6
1
1
2
5'

Spokojny początek spotkania w Hamburgu. Żadna z drużyn nie ruszyła do frontalnych ataków.

8
2
2
2
3
2'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Hahna. Piłkę złapał Burki.