Nice I liga: 33. kolejka
27 maj 2018 12:45
90+3'

Sędzia trzyma zawodników w napięciu. W przeciwieństwie do kibiców nie mogą się oni jeszcze bawić.

14
5
3
1
2
90'

Doliczone sześć minut do regulaminowego czasu.

5
4
4
1
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabian Piasecki.

Akcja zmienników. Nie mogło zabraknąć w meczu decydującym o awansie gola Fabiana Piaseckiego, który wykorzystał podanie Michała Bartkowiaka.

Miedź Legnica
21
9
1
1
1
89'
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za próbę skierowania piłki ręką do bramki otrzymał Tomasz Mikołajczak.

Chojniczanka Chojnice
3
3
3
1
3
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Grzegorz Bartczak.

Fajerwerki już w trakcie meczu. Miedź Legnica urządziła sobie ostrzał z okazji awansu, choć przed nią stoi trzecia siła ligi. Grzegorz Bartczak wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego.

17
9
2
2
4
80'

10 minut od awansu Miedź Legnica, a także Zagłębie Sosnowiec.

7
2
4
2
2
79'

Wojciech Łobodziński wywalczył rzut karny, asystował przed trafieniem Mateusza Piątkowskiego i do kompletu chce gola. Przed momentem były reprezentant Polski nieznacznie chybił z dystansu.

5
2
2
2
2
77'

Żółtą kartkę za brzydki faul otrzymał Oskar Paprzycki.

1
3
3
3
1
74'
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu, dwubramkowe prowadzenie i przeciwnik w osłabieniu. Legnica zaczyna się bawić.

6
5
2
3
2
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Piątkowski.

Doświadczenie dało o sobie znać w akcji bramkowej. Po rajdzie i podaniu Wojciecha Łobodzińskiego trafił do bramki chojniczan Mateusz Piątkowski. Napastnik dokłada kolejną cegiełkę do awansu w rundzie wiosennej.

14
10
2
3
6
65'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Tomasz Boczek.

Komplikuje się sytuacja zespołu z Pomorza po wykluczeniu autora gola. Zdaniem sędziego stoper grał zbyt ostro.

7
9
3
3
4
63'

Piłka ponownie w ruchu, a odpowiedzią gospodarzy na gola Tomasza Boczka było uderzenie z dystansu Petteriego Forsella.

4
1
1
1
2
61'

Trochę to potrwa zanim dym wiadomego pochodzenia zostanie przewiany znad boiska.

3
4
1
1
2
59'
GOOOOOOL!!!

Do zdobycia gola kontaktowego Chojniczanka potrzebowała defensora w polu karnym przeciwnika. Będzie jeszcze ciekawie. Piłkę do bramki wpakował Tomasz Boczek po wrzutce z rzutu wolnego!

9
3
1
4
7
57'
57'

Chojniczanka próbuje rozmontować defensywę najlepszego zespołu ligi, jednak bezskutecznie. Przed momentem Łukasz Sapela wyjaśnił sytuację po zagraniu z rzutu wolnego.

2
1
1
53'

Służby medyczne na murawie. Tym razem pomocy potrzebował zawodnik Miedzi.

1
51'

Po przewinieniu Tomislava Bozicia oczywiście rzut wolny. Łukasz Sapela popisał się interwencją po uderzeniu Pawła Zawistowskiego.

2
1
50'

Żółtą kartkę za faul blisko własnego pola karnego otrzymał Tomislav Bozić.

1
2
1
49'

Wojciech Łobodziński dośrodkował w pole karne, a Omar Santana powinien zmienić to podanie w gola. Nie ma trzeciego hiszpańskiego trafienia. Pogubił się pomocnik.

1
48'

Akcja dwójkowa Wojciecha Łobodzińskiego z Petterim Forsellem przerwana przez jednego z zawodników Chojniczanki.

1
46'

Piłka ponownie w grze.

1
12:43

Pięć lat temu w Legnicy świętowała awans Cracovia. Czas na kolejną fetę?

2
1
Czy Chojniczanka wyrówna po przerwie?
5
4
1
45'

Doliczona minuta.

1
44'

Łukasz Sapela wyszedł w powietrze i zaprowadził porządek po dośrodkowaniu.

2
1
3
42'

Chybił z dystansu Paweł Zawistowski, a sędzia niebawem zarządzi przerwę.

1
40'

Damian Piotrowski ponownie na spalonym. Skrzydłowy to podobnie jak wspomniany już Radosław Janukiewicz, a także dotychczas bierny napastnik Maciej Górski zawodnicy, których nie trzeba dwa razy przedstawiać na Dolnym Śląsku.

2
1
38'

Aktualne wyniki, które premiują awansem jednego dnia Miedź i Zagłębie Sosnowiec.

1
35'

Paweł Zawistowski, jak na kapitana przystało, stara się poderwać chojniczan do ataku. Po centrze Przemysława Pietruszki mógł jednak oddać zdecydowanie lepsze uderzenie.

1
2
33'

Żółtą kartkę za ostre przewinienie otrzymał Paweł Zawistowski.

4
2
1
30'

Radosław Janukiewicz utrzymuje przyjezdnych przy życiu. Bramkarz Chojniczanki interweniował po uderzeniu Kornela Osyry.

2
1
28'

Dwa gole przewagi lidera. Pewnie część kibiców szykuje się do fiesty, a jedyną siłą, która może ją odwołać, jest Chojniczanka. Na razie nie zanosi się na taki scenariusz.

3
4
1
26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marquitos.

Show południowców. Hiszpańska armada może wprowadzić Miedź Legnica do Lotto Ekstraklasy. Tym razem Marquitos strzelił gola z rzutu karnego. Radosław Janukiewicz nie wyczuł intencji przeciwnika.

18
10
2
4
3
25'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Piotrowski.

Faul Damiana Piotrowskiego na Wojciechu Łobodzińskim w polu karnym. Żółta kartka i jedenastka dla Miedzianki.

2
1
22'

Sędzia asystent pokazał spalonego Damiana Piotrowskiego, który sekundę wcześniej wpakował piłkę do bramki Miedzi. Rozgoryczeni są przyjezdni, ale muszą już koncentrować się na bronieniu.

6
1
1
2
20'

Miedź Legnica stara się kontrolować wydarzenia i nie dopuszczać przeciwnika z Pomorza do głosu. Chojniczanka musi zaryzykować. Aktualnie przegrywa awans.

5
1
2
16'

Petteri Forsell próbował po raz drugi w niedzielę zaskoczyć Radosława Janukiewicza. Jakby zaskoczony Fin nie oddał dobrego uderzenia. Tak doświadczony zawodnik powinien się lepiej przygotować.

1
1
1
1
2
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Omar Santana.

Miedź Legnica wykonała duży krok w kierunku awansu. Szeroko uśmiechają się kibice na stadionie po trafieniu Omara Santany. Pomocnik pokonał Radosława Janukiewicza uderzeniem z dystansu!

25
16
2
4
3
12'

Krótka przerwa w grze była spowodowana urazem Emila Drozdowicza.

1
1
1
2
9'

Petteri Forsell mierzył zza pola karnego w kierunku bramki Radosława Janukiewicza. Nie musiał interweniować dobrze znany na Dolnym Śląsku golkiper, ponieważ wyręczył go jeden z obrońców.

1
7'

Organizują się w centrum boiska gospodarze. Ich trener Dominik Nowak zapowiadał, że razem z podopiecznymi nie zamierzają niczym zaskakiwać Chojniczanki, tylko realizować swój plan taktyczny.

1
1
4'

Ani oczarowują kibiców, ani straszą przeciwników piłkarze swoimi dośrodkowaniami. Jeszcze nerwowość, jeszcze wyczekiwanie na ruch rywala.

1
2'

Pierwszy rzut rożny w pojedynku o awans wykonali gospodarze. Poradziła sobie defensywa z Pomorza, nie dopuściła do strzału Mateusza Piątkowskiego, ani żadnego z jego kompanów.

3
1
Czy Miedź Legnica awansuje w niedzielę do Lotto Ekstraklasy?

11:51

W rundzie wiosennej w Chojnicach lider zremisował bezbramkowo. Generalnie to drużyna z Pomorza ma korzystny bilans w meczach z legniczanami. Potrafiła w tej dekadzie podbić miasto na Dolnym Śląsku. Spróbuje to powtórzyć.

1
2
11:51

Chojniczanka musi postawić wszystko na jedną kartę. Porażka, ale również remis mogą pozbawić podopiecznych Krzysztofa Brede szans na awans do Lotto Ekstraklasy. W tabeli są trzeci ze stratą sześciu punktów do Miedzi.

1
2
11:51

Miedź Legnica zamierza przypieczętować awans do Lotto Ekstraklasy. Lider Nice I ligi podejmie Chojniczankę i potrzebuje minimum remisu, żeby po ostatnim gwizdku móc wystrzelić korki od szampanów w powietrze.