","datePublished":"2018-03-27T20:19:28+02:00"},{"@type":"BlogPosting","articleBody":"Koniec. GKS pokonał Raków 2:1 i do częstochowian traci już tylko punkt.","datePublished":"2018-03-10T18:50:27+01:00"},{"@type":"BlogPosting","articleBody":"Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Łukasz Góra.","datePublished":"2018-03-10T19:41:21+01:00"}],"name":"GKS Katowice - Raków Częstochowa","coverageStartTime":"2018-03-10T17:45:00+01:00","headline":"GKS Katowice - Raków Częstochowa","description":"GKS Katowice - Raków Częstochowa","about":{"@type":"SportsEvent","name":"GKS Katowice - Raków Częstochowa","startDate":"2018-03-10 17:45","location":{"@type":"Place","name":"Stadion GKS Katowice"},"awayTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Raków Częstochowa"},"homeTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"GKS Katowice"}},"@id":"https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/relacja/77378/gks-katowice-rakow-czestochowa"}
Nice I liga: 21. kolejka
10 mar 2018 17:45
komentarz
90+4'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Łukasz Góra.

Łukasz Góra #6
Raków Częstochowa
3
2
90+2'

Miejscowi kradną kolejne sekundy. Chyba uda im się dowieźć prowadzenie do końca.

2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
1
88'

Desperacka obrona skromnego prowadzenia przez gospodarzy, Raków cały czas dąży do remisu. Czasu już jednak niewiele.

1
84'

Raków w natarciu. Gol dla gości wisi na włosku. Strzał Niewulisa, ale tym razem Nowak zdołał obronić.

1
1
3
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andrzej Niewulis. Asystował mu Krystian Wójcik. Do dogrania Wójcika doszedł Niewulis i Raków wraca do gry. 2:1!

14
10
2
1
5
78'

W końcu odpowiedź GKS. Do akcji włączył się Słaby, jednak źle uderzył. Piłka przeleciała daleko od bramki.

1
76'

Soczyste uderzenie Zachary. Kolejny raz świetnie w bramce GKS zachował się Nowak!

2
1
73'

Raków. Schodzi: Adam Czerkas. Wchodzi: Miłosz Szczepański.

70'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oktawian Skrzecz.

66'

Goście poczuli, że z Katowic mogą wywieźć co najmniej punkt. Raków w ataku, ale wciąż zbyt wiele chaosu w grze beniaminka.

1
1
61'

Strzał Wójcika z rzutu wolnego, Nowak pewnie interweniował.

2
1
60'

Raków. Schodzi: Dariusz Formella. Wchodzi: Krystian Wójcik.

58'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Adrian Frańczak. To kolejny faul zawodnika GKS. Jeszcze będzie ciekawie.

2
4
1
1
4
56'

Po rzucie rożnym do piłki doszedł Klemenz. Jednak źle uderzył i piłka minęła cel.

1
53'

Uderzenie Błąda, które miało być... dośrodkowaniem. Na posterunku Szumski!

2
1
52'

Raków stara się atakować, ale nie potrafi poważniej zagrozić gospodarzom.

1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Hubert Tomalski. Ostry początek 2. połowy.

1
1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Błąd.

GKS Katowice
1
46'

Gramy po przerwie!

4
1
1
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wojciech Kędziora. Już na 2:0 dla GKS! Uderzał Prokić, bramkarz odbił piłkę przed siebie. Dopadł do niej Kędziora, który pewnie trafił do bramki!

9
4
2
4
3
42'

GKS nie tylko broni skromnego prowadzenia. Gospodarze starają się kontrować Raków.

3
38'

Indywidualna akcja Prokicia, ale strzał już nie był zbyt precycyjny. Od bramki Raków.

38'

Uderzał Figiel, ale bardzo niecelnie.

2
37'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Mączyński. Ucierpiał Zachara po ostrym wejściu rywala. Będzie rzut wolny dla gości z ok. 19 metrów.

1
1
1
1
1
35'

Raków stara się atakować, ale akcje gości są chaotyczne i GKS dobrze rozbija próby beniaminka.

1
2
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wojciech Kędziora. Z rzutu karnego pewnie do siatki trafił Kędziora. 1:0!

14
4
3
3
10
30'

Żółtą kartkę za zagranie ręką w polu karnym otrzymał Łukasz Góra. Rzut karny dla GKS Katowice!

3
1
2
27'

Błąd uderzal z rzutu wolnego z ok. 17 metrów, ale trafił w mur. To była dobra okazja dla gospodarzy.

1
24'

Dość dobre tempo meczu. Raków szuka okazji do objęcia prowadzenia, GKS ma z tym trochę większe problemy.

2
2
18'

Nowak uratował GieKSę przed utratą gola. Mocny strzał Czerkasa został wybity przez bramkarza!

1
14'

Żadna z drużyn nie potrafi na dłużej zepchnąc rywala pod jego bramkę.

1
10'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adrian Frańczak.

2
3
8'

Prokić urwał się defensywie Rakowa, dogranie w pole karne, a może to był strzał. Bramkarz zdołal zbić piłkę.

1
4'

Póki co spokojnie siedzimy. Niewiele dzieje się na boisku. Piłkarze... starają się dokładnie rozgrywać piłkę.

1
17:24

GKS Katowice i Raków Częstochowa chcą włączyć się do gry o ekstraklasę. W lepszej sytuacji w lidze są goście.