90'

Doliczone 2 minuty.

1
88'

Lebogang Phiri miał sporo miejsca przed polem karnym przeciwnika i zdecydował się na akcję indywidualną. Zakończył ją strzałem zza 16. metra nieznacznie obok słupka.

87'

Guingamp. Schodzi: Clement Grenier. Wchodzi: Marcus Coco.

wchodzi Wchodzi
Marcus Coco #24
schodzi Schodzi
1
84'

Guingamp nie znudziło się atakowanie w tym spotkaniu. Pierwsze uderzenie z dystansu zatrzymał Seydou Sy, a drugie było niecelne.

81'

Julien Serrano wszedł na murawę zamiast Jorge.

1
78'

Guingamp. Schodzi: Etienne Didot. Wchodzi: Lebogang Phiri.

Lebogang Phiri #18
78'

Guingamp. Schodzi: Marcus Thuram. Wchodzi: Yeni N'Gbakoto.

Yeni N'Gbakoto #12
Marcus Thuram #21
75'

Nic przełomowego na murawie. Monaco biega za piłką i stara się zmniejszać zagrożenie ze strony przeciwnika. Za moment trener gospodarzy wprowadzi zmienników.

73'

Guingamp wróciło do równowagi i do ataku pozycyjnego.

70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Trochę pobudzili się przyjezdni po swoim golu, a Guingamp dostało ostrzeżenie i postanowiło pomyśleć o defensywie.

1
1
1
1
1
67'

Nicolas Benezet strzelił z powietrza po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Seydou Sy uratował Monaco nie po raz pierwszy w tym spotkaniu i gospodarze muszą zadowolić się rzutem rożnym.

63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Almamy Toure. Asystował mu Thomas Lemar.

Ta bramka pozwala na razie uratować twarz przyjezdnym, ale daje też nadzieję, że przy dużej dozie szczęścia, uda się jeszcze zapunktować! Almamy Toure przymierzył po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

8
6
2
1
1
64'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za przewinienie otrzymał Fabinho.

AS Monaco
60'

Ludovic Blas obrócił się z przeciwnikiem na plecach i oddał uderzenie zza pola karnego. Zabrakło sporo dokładności ofensywnemu pomocnikowi, ale przy obecnym wyniku, można decydować się na nieco brawurowe rozwiązania.

1
58'

Fabinho zablokował uderzenie z linii pola karnego, a ponadto sprowokował przeciwnika do faulu. Gwizdek sędziego i piłka dla AS Monaco.

1
55'

Wrzutka Clementa Greniera z rzutu wolnego ominęła całe towarzystwo w polu karnym Monaco. Broniąca drużyna nie była w stanie celnie wyekspediować piłki i ta pozostała w posiadaniu Guingamp.

1
62'

Monaco. Schodzi: Adama Diakhaby. Wchodzi: Moussa Sylla.

Moussa Sylla #34
1
1
53'

Publiczność w szampańskim nastroju. Guingamp prezentuje się zdecydowanie lepiej od przeciwnika i w ostatnich minutach głównie gra na utrzymanie piłki.

1
50'

EA Guingamp wymienia podania w centrum boiska. Przyjezdni są osłabieni i trudno im zorganizować się do wysokiego pressingu.

1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcus Thuram. Asystował mu Nicolas Benezet.

Piłka ponownie w siatce Monaco. Płaskie uderzenie aktywnego od początku spotkania Marcusa Thurama wylądowało w narożniku bramki gości.

5
46'

Piłka ponownie w grze.

1
1
1
1
1
43'

Zafrasowany Leonardo Jardim zastanawia się co powiedzieć swoim podopiecznym w przerwie w szatni.

41'

Jeszcze próbuje wicelider Ligue 1. Do ataku na połowie przeciwnika włączył się Kamil Glik, jednak krótko po szarży Polaka przyjezdni stracili futbolówkę.

1
38'

Monaco jest w tym meczu na kolanach. Nie dość, że gra w osłabieniu, to na dodatek straciło już dwa gole i dopuszcza do kolejnych pożarów we własnym polu karnym.

1
2
36'

Monaco. Schodzi: Youri Tielemans. Wchodzi: Kevin N'Doram.

34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Etienne Didot.

To musiało się wydarzyć! EA Guingamp zdobyło drugiego gola. Przytomne dośrodkowanie z rzutu rożnego przed pole karne przyjezdnych, a stamtąd kapitalnie huknął z woleja Etienne Didot.

3
2
1
3
4
31'

Atakują jak w transie gospodarze i tylko dzięki bramkarzowi Monaco nie zostało jeszcze znokautowane. Seydou Sy interweniował nogami po uderzeniu z czystej pozycji Ludovica Blasa.

1
1
30'

Guingamp miało szansę na zdobycie drugiego gola z rzutu wolnego. Clement Grenier starał się umieścić piłką pod poprzeczką bramki Monaco i zabrakło mu tylko metra dokładności.

1
1
28'

Stara się zorganizować do odrabiania strat drużyna Kamila Glika, ale atakuje wyłącznie zrywami, a na dodatek uskrzydlony prowadzeniem przeciwnik broni z poświęceniem.

1
1
1
24'

Jeszcze jedna sytuacja podbramkowa Guingamp, po której szansa Monaco na zwycięstwo mogła być minimalna. Drużynę z księstwa uratowała interwencja bramkarza.

1
1
1
1
2
23'

Żółtą kartkę za przewinienie otrzymał Adama Diakhaby.

1
1
1
21'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Jemerson. Na dodatek po przewinieniu środkowego defensora gospodarze mają świetną szansę na zdobycie prowadzenia z rzutu karnego.

AS Monaco
5
2
4
4
4
22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jimmy Briand.

Pewna uderzenie z rzutu karnego w innym kierunku niż rzucił się bramkarz. Piłka w siatce, a gospodarze nie kryją, że są zachwceni prowadzeniem!

EA Guingamp
4
3
2
4
6
18'

Mnóstwo podań w polu karnym gospodarzy. Nikt nie mógł zdecydować się na uderzenie aż wreszcie zrobił to Joao Moutinho, tyle że defensywa przeciwnika była już w tym momencie doskonale ustawiona.

16'

Zablokowane uderzenie w kierunku bramki Guingamp. Rony Lopes chciał błyskawicznie odzyskać piłkę, ale sędzia zauważył tam faul.

12'

Marcus Thuram popisał się ładnym rajdem na lewym skrzydle. Jego wrzutka została zablokowana przez przyjezdnych. Zdaniem napastnika ręką, a zdaniem sędziego nie.

10'

Rzut rożny dla wicelidera Ligue 1. Po dośrodkowaniu Joao Moutinho gwizdek, ponieważ bramkarz był faulowany w momencie piąstkowania.

8'

Kamil Glik i spółka radzą sobie we własnym polu karnym, ale nie mogą złapać oddechu, ponieważ piłkarze ofensywni Monaco nie utrzymują piłki na połowie Guingamp.

1
1
1
6'

Przyjezdni próbowali uruchomić podaniem Adamę Diakhabego, ale bezskutecznie i EA Guingamp przeprowadziło akcję na prawym skrzydle, która zakończyła się dośrodkowaniem i chwytem bramkarza.

3'

Pierwszą akcję ofensywną przeprowadzili gospodarze grający w czerwonych koszulkach i czarnych spodenkach. AS Monaco w białych strojach stara się opanować sytuację na murawie.

19:22

W rundzie jesiennej Monaco zdemolowało Guingamp 6:0. Wicelider Ligue 1 jest niepokonany od pięciu meczów z tym przeciwnikiem, ale z drugiej strony tylko jedna z jego czterech ostatnich wypraw na stadion Guingamp zakończyła się wiktorią.

19:22

Guingamp to aktualnie drużyna środka tabeli Ligue 1. Za sobą ma trzy spotkania bez porażki, w których zdobyła siedem z możliwych dziewięciu punktów. Przy dużej dawce optymizmu może jeszcze myśleć o awansie do europejskich pucharów.

19:22

Po bolesnym laniu 1:7 w meczu z Paris Saint-Germain piłkarze AS Monaco postarają się stanąć na nogi i pokonać Guingamp. Drużyna z księstwa musi bronić pozycji wicelidera na finiszu sezonu.