Piłka meczowa! Uderzał z czterech metrów Ekambi, Trapp nogą odbił piłkę!

1
2
2
87'

PSG musi uważać na rywala, który czuje, że może mecz zremisować. Przed momentem uderzał Mangani, wprost w Trappa.

4
5
1
1
83'

Mbappe sam na sam z bramkarzem, ale mocny strzał odbił się od poprzeczki!

6
3
2
3
4
81'

Po rzucie rożnym ponownie sporo swobody miał Thomas, ale głową przestrzelił!

4
4
2
2
81'

Kurzawa minął już bramkarza, ale zamiast uderzać do pustej bramki dał się uprzedzić obrońcy.

4
4
2
1
2
80'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Mangani.

4
3
2
78'

Angers. Schodzi: Lassana Coulibaly. Wchodzi: Baptiste Guillaume.

76'
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karl Toko Ekambi. Prostopadłe zagranie do Ekambiego, a ten obok bramkarza trafia na 2:1!

13
11
7
7
12
72'

Po rogu Thomas uderzał z pięciu metrów, ale  gracz Angers był zaskoczony sytuacją i wyraźnie przestrzelił.

5
4
1
1
1
71'

Z pola karnego mocno uderzył Mbappe, ale metr ponad bramką.

2
1
71'

Strzał Draxlera odbił Ludovic Butelle, poprawkę Alvesa golkiper odbił na korner.

1
1
67'

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Giovani Lo Celso.

65'

Z dystansu uderzał Toure, bardzo niecelnie.

3
1
2
1
64'

Powinno być 3:0, ale Mbappe... wybił piłki z bramki po strzale di Marii! Kuriozalna sytuacja. Po chwili piłka znalazła się w bramce, ale Mbappe "broniąc" uderzenie partnera był na spalonym.

2
4
1
1
2
63'

PSG oszczędza siły przed kolejnymi meczami. Wciąż anemiczne tempo drugiej połowy.

2
2
61'

Uderzał z pola karnego Tait, ale piłka po nodze obrońcy wyszła na róg wysoko nad bramką.

1
1
1
59'

Angers. Schodzi: Wilfried Kanga. Wchodzi: Karl Toko Ekambi.

58'

Angers. Schodzi: Billy Ketkeophomphone. Wchodzi: Thomas Toure.

58'

PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Adrien Rabiot.

57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Alves.

Paris Saint-Germain
3
3
55'

Di Maria dograł na głowę Mbappe, ale ten chybił.

1
1
2
54'

Di Maria zamiast podawać uderzył sprzed pola karnego i trafił w nogę obrońcy.

1
1
53'

Angel di Maria ruszył lewą stroną, ale dośrodkowanie na aut bramkowy.

2
1
1
49'

Spacerowe granie po przerwie. PSG nie chce się odsłaniać, bo... nie musi. Rywale nie wierzą w możliwość odrobienia strat.

2
1
1
46'

Gramy po przerwie!

2
1
45+1'

Dośrodkowanie przedłużył Cavani, Mbappe głową wprost w bramkarza.

1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
2
41'

2:0 i już chyba po wszystkim. PSG w dziesiątkę więcej uwagi poświęca defensywie, Angers jest zbyt słabe, aby zagrozić miejscowym.

1
2
38'

Tait odbił się od Alvesa i uderzył głową w bandy reklamowe. Gracz gości zwijał się z bólu, ale już wstał.

3
1
1
1
1
36'

Angel di Maria chciał przelobować bramkarza gości, jednak nie wyszło uderzenie Argentyńczykowi.

2
1
1
35'

Z ok. 19 metrów z woleja niecelnie uderzył Mangani. Starają się coś wykreować goście.

1
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Abdoulaye Bamba. Sędzia ukarał zawodnika gości za faul i początkowo zamiast kartki pokazał mu... notesik.

3
2
1
33'

Gospodarze kontrolują grę, momentami pozwalają rywalom na trochę więcej. Jednak póki co bez konsekwencji.

1
1
29'

Anemicznie, ale precyzyjnie sprzed pola karnego uderzył Tait, Trapp końcami palców na korner!

2
2
1
1
1
28'

Po rzucie rożnym z woleja niecelnie uderzył Santamaria.

3
2
1
1
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Layvin Kurzawa. Dalekie dogranie Silvy w pole karne, Kurzawie nie udało się odegrać z pierwszej piłki, ale uczynił to po chwili. Mbappe z bliska trafił na 2:0!

20
6
3
7
4
23'

Gospodarze długo rozgrywają piłkę, nie chcą się jej pozbywać. Angers stara się wysoko atakować rywala, ale czyni to bez większej wiary.

5
4
2
2
2
20'

Od czterech minut PSG w osłabieniu, czyli... szanse mamy wyrównane. Goście póki co w szoku i tego nie potrafią wykorzystać.

5
3
3
1
2
18'

Thomas ma duży ślad na żebrach. Zawodnik gości wciąż jest opatrywany. Krwi nie ma, ale jest krwiak.

4
4
5
6
3
16'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Thiago Motta. Zaskakująca decyzja. Arbiter uznał, że Motta specjalnie wskoczył na rywala.

12
12
13
4
6
14'

Kanga cierpi, Kangę boli. Leży także Thomas, któremu Motta wszedł na klatkę piersiową.

6
3
4
4
5
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Julian Draxler. Idealne zagranie z okolic środka pola Draxlera do Mbappe. Ten uciekł obrońcy i w sytuacji sam na sam trafił idealnie, pomiędzy nogą bramkarza i słupkiem! 1:0!

22
12
8
5
7
9'

Cavani efektownie piętą po dograniu z lewej strony, bramkarz cudem wybił na korner.

4
5
2
2
3
8'

Gościom należał się rzut karny za zagranie ręką, ale rozjemca od początku meczu myli się w obie strony.

4
5
2
3
2
8'

Ketkeophomphone uderzył z ok. 18 metrów, wprost w ręce bramkarza.

2
2
2
1
1
6'

Kylian Mbappe Lottin szybszy od bramkarza, wyłożył piłkę, ale przejęli już obrońcy.

5
3
1
1
1
5'

Pierwsza okazja gości. Do piłki przed polem karnym dopadł Mangani, ale strzał był bardzo niecelny.

3
3
1
2
1
3'

Nie mogło być inaczej. Od początku PSG przy piłce. Przed momentem dogranie do Cavaniego, ale snajper na spalonym, którego... nie było! Pan sędzia jeszcze myślami przy deserze i kawce.