2
1
2
86'

Przyjezdni już myślami w autokarze. Do Strasburga zabiorą bagaż pięciu goli, a może nawet większy, jeżeli nie skoncentrują się w obronie.

4
3
2
2
1
83'

Jeszcze jeden atak Edinsona Cavaniego. Akcja autora dubletu zakończona płaskim uderzeniem w dłoń bramkarza. Publiczność zadowolona z wyniku, ale chętnie zobaczy również szóstego gola gospodarzy.

3
4
2
2
1
82'
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Neymar.

Po podaniu od Brazylijczyka napastnik Paris Saint-Germain przytomnie przelobował bramkarza w sytuacji sam na sam. Kredki posprzątane. Faworyt ponownie odpowiedział na gola gości ze zdwojoną siłą!

Paris Saint-Germain
18
10
5
2
4
78'
4
5
2
1
1
74'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul w centrum boiska otrzymał Kenny Lala.

RC Strasbourg Alsace
6
6
2
2
2
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Javier Pastore.

Urugwajczyk szybszy od interweniującego na przedpolu bramkarza i delikatnie dziobnął piłkę ponad nim do siatki. Paris Saint-Germain odzyskało w takich okolicznościach dwubramkowe prowadzenie.

18
16
5
2
5
70'

Posypali się gospodarze w ostatnich minutach. Po dośrodkowaniu z głębi pola uratował ich sędzia asystent, który zasygnalizował spalonego.

6
5
1
1
1
68'

Żółtą kartkę za przewinienie przed własnym polem karnym otrzymał Thiago Silva.

7
5
1
1
1
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stephane Bahoken. Asystował mu Nuno Da Costa.

Dość niespodziewane te trafienie, ale może być korzystne dla widowiska. Stephane Bahoken dostawił stopę do piłki po podaniu od partnera i płaskim uderzeniem ominął golkipera!

14
8
5
5
8
66'

Paris Saint-Germain gra dojrzalej, ciekawiej, przez co wydaje się wykluczone, by pozwoliło sobie na stratę jeszcze dwóch bramek w tym spotkaniu.

5
4
1
64'

Dwóch paryżan przeciwko jednemu bramkarzowi po podaniu Daniego Alvesa. Angel Di Maria powinien albo strzelić do siatki, albo zostawić piłkę Edinsonowi Cavaniemu, tymczasem oddał beznadziejne uderzenie.

5
4
1
58'

PSG. Schodzi: Giovani Lo Celso. Wchodzi: Javier Pastore.

58'

PSG. Schodzi: Lassana Diarra. Wchodzi: Thiago Motta.

5
4
1
2
1
57'

Żółtą kartkę za faul na Neymarze otrzymał Dimitri Foulquier.

7
4
1
1
1
56'

Pozamykali skrzydła gospodarze i RC Strasbourg Alsace musiał ponownie przegrać piłkę przez stoperów. Cała akcja została zakończona przez Presnela Kimpembe, który klatką piersiową odegrał futbolówkę do własnego bramkarza.

4
5
1
1
1
52'

Alphonse Areola wykopał piłkę prosto pod nogi przeciwnika, jednak drużyna ze Strasburga nie potrafiła w pośpiechu skonstruować akcji zakończonej strzałem. Przyjezdni potrzebują gola kontaktowego, żeby jeszcze podgrzać atmosferę w Paryżu.

5
5
1
50'

Sędzia przerwał grę po przewinieniu. Paris Saint-Germain spokojnie wznowiło grę od rzutu wolnego krótkim podaniem.

4
4
1
47'

Druga połowa rozpoczęła się tak samo jak pierwsza od strzału Neymara, po którym musiał interweniować bramkarz. Próbował jeszcze skierować futbolówkę do siatki Edinson Cavani, jednak zaasekurował się Alexandre Oukidja.

6
6
1
1
2
46'

Piłka ponownie w grze.

7
6
1
1
1
Czy PSG strzeli gola również po przerwie?
10
11
1
1
1
45'

Doliczona minuta.

9
9
45'

Żółtą kartkę za faul na Danim Alvesie otrzymał Nuno Da Costa.

10
8
1
40'

Alphonse Areola ma piłkę pod nogami po nieudanym podaniu prostopadłym. Nikt nie dobiegł do bramkarza Paris Saint-Germain i ten mógł się trzy razy zastanowić, w jaki sposób zainicjować atak.

11
10
1
1
1
38'

Od kilku minut publiczność nie mogła natomiast oklaskiwać żadnego ataku lidera Ligue 1. Trochę się rozleniwił po zdobyciu trzeciego gola.

11
11
1
1
35'

Zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Sprytniejsi paryżanie od zawodników w białych koszulkach. Alphonse Areola nagradza swoich obrońców brawami.

9
10
1
1
1
30'

Dwa kwadranse za kibicami. W ostatnich minutach szansę na gola miał Layvin Kurzawa, jednak po crossowym podaniu nie złożył się do soczystego strzału z powietrza.

9
9
3
2
2
27'

Paryżanie w posiadaniu piłki, a ich przeciwnicy muszą tłumić wściekłość w sobie. Może i chcieliby odpowiedzieć faworytowi, ale nie mają do tego okazji.

13
12
1
1
24'

Żółtą kartkę za przewinienie na własnej połowie otrzymał Dani Alves.

15
12
4
9
10
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Angel di Maria.

Futbolówka w bramce Strasbourga po raz trzeci. Angel Di Maria miał przed oczami jedynie bramkarza i ominął go precyzyjnym, płaskim uderzeniem na 3:1. Przyjezdni są liczeni!

49
34
6
7
12
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Neymar.

W pierwszym tempie jeszcze bez gola, ale pogubił się bramkarz gości i Brazylijczyk sam dobił swoje uderzenie na 2:1.

52
35
12
6
12
20'

Angel di Maria nie zabrał się z piłką na prawym skrzydle i przeciwnicy wznowili grę wrzutem z autu. Paris Saint-Germain nie zamierza w tej sytuacji opuszczać ich połowy.

15
15
2
2
2
17'

Kolejna szansa na zaskoczenie Paris Saint-Germain ze stałego fragmentu. Tym razem dośrodkowanie z rzutu wolnego i futbolówka prześlizgnęła się po głowach przyjezdnych.

13
11
3
1
1
14'

Presnel Kimpembe interweniował po płaskim dośrodkowaniu. RC Strasbourg Alsace miał jeszcze korner, z którego niewiele wynikło.

15
12
2
1
1
11'

Gorący początek spotkania. Trzy stuprocentowe sytuacje podbramkowe, z których dwie zostały wykorzystane i po szybkiej wymianie ciosów sytuacja wróciła do punktu wyjścia.

17
14
1
1
1
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Julian Draxler.

Nieudana interwencja defensora gości i Julian Draxler skorzystał z prezentu! Płaskie uderzenie Niemca na 1:1 i RC Strasbourg Alsace musi zapomnieć o swoim prowadzeniu.

43
28
9
7
11
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jean-Eudes Aholou. Asystował mu Kenny Lala.

Po stracie Neymara przyjezdni rozegrali sprawnie kontrakcję bramkową. Zakończył ją strzałem z półdystansu Jean-Eudes Aholou. Uderzenie na 1:0 było tak dokładne, że Alphonse Areola tylko obserwował lot piłki.

44
31
10
12
22
5'

Paryżanie w natarciu, jednak ostatnia akcja Angela Di Marii była niewypałem i grę wznowił wykopem z własnego pola bramkowego Alexandre Oukidja.

11
13
1
2
2
2'

Minęła ledwie minuta i Neymar miał szansę na zdobycie gola. Przed Brazylijczykiem był jedynie bramkarz przyjezdnych, który nie dał się złapać na wykroku i nogami odbił futbolówkę po płaskim uderzeniu.

16:03

W grudniu Strasbourg przerwał impas w meczach z Paris Saint-Germain. Jego wygrana 2:1 była zaskoczeniem dla potentata i jego kibiców. To był jeden z zaledwie czterech meczów w tym sezonie, w których lider Ligue 1 stracił punkty.

3
3
16:03

Sobotnie granie w Ligue 1 rozpocznie się meczem lidera. Paris Saint-Germain podejmie RC Strasbourg Alsace. Po pierwszej batalii o ćwierćfinał Ligi Mistrzów z Realem Madryt nastroje w stolicy Francji nie są najlepsze. Można je poprawić tylko zwycięstwem.