Nice. Schodzi: Mario Balotelli. Wchodzi: Bassem Srarfi.

1
2
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radamel Falcao.  Zaspała obrona gości. Jorge szybko rozegrał rzut wolny, podał do Joveticia, którego strzał odbił bramkarz. Dobitka z bliska Falcao była formalnością! 2:2!

25
7
1
1
1
90+1'

Zamieszanie w polu karnym, przed szansą na gola stanął Glik, ale obrońcy wybili piłkę!

4
2
1
4
3
90'

Jeszcze 4 minuty gry przed nami.

3
1
89'

Ghezzal dogrywał w pole karne, Falcao nie zdołał jej trącić i złapał ją bramkarz.

1
1
1
1
87'

Minuty upływają, a Monaco wciąż bez dynamiki, bez elementu zaskoczenia rywala.

2
1
84'

Od momentu utraty gola na 1:2 drużyna AS Monaco nie zagroziła Nicei.

1
1
81'

Monaco. Schodzi: Kevin N'Doram. Wchodzi: Rachid Ghezzal.

79'

Wciąż niewiele do powiedzenia mają gospodarze. Drużyna z Nicei świetnie rozbija ataki Monaco.

3
2
1
1
1
76'
75'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adama Diakhaby.

1
1
72'

Nie mają sposobu na gości piłkarze Monaco. Gracze Nicei kontrolują mecz.

1
1
1
2
69'

Monaco. Schodzi: Keita Balde. Wchodzi: Rony Lopes.

68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mario Balotelli. Asystował mu Michael Seri. Seri prostopadle zagrał do Balotellego, Włoch mając przed sobą obrońcę znalazł sobie miejsce do oddania strzału i po nodze defensora trafił na 1:2!

5
65'

Goście rozpędzają się, Monaco ma coraz większe problemy.

1
1
1
1
2
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joao Moutinho. Portugalczyk powinien wylecieć z boiska!

2
2
62'

Kontra gości 3 na 2, ale Cyprien w decydującym momencie dał się uprzedzić rywalowi. Piłka wyszła na róg, a sędzia wskazał na wznowienie gry od bramki.

1
1
1
61'

Żółtą kartkę za "pyskówki" otrzymał Mario Balotelli.

4
2
1
1
2
60'

Nad boiskiem coraz mocniej wieje wiatr. To utrudnia grę piłkarzom.

2
2
60'

Nice. Schodzi: Maxime Le Marchand. Wchodzi: Malang Sarr.

Malang Sarr #23
Maxime Le Marchand #20
1
1
58'

Lemar z rzutu wolnego uderzył w mur, po chwili ponownie strzelał, tym razem z pola karnego, ale został zablokowany.

1
1
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maxime Le Marchand.

OGC Nice
1
1
1
56'

Ależ groźnie było pod bramką Monaco po rzucie rożnym. Gospodarzom udało się wybić piłkę niemal sprzed linii bramkowej! To Kamil Glik uratował zespół uprzedzając Balotellego.

4
3
1
1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Keita Balde.

2
2
51'

Dalekie dogranie do Balotellego, ale Włoch nie dał rady przyjąć piłki.

1
1
50'

Monaco nie potrafi odpowiedzieć Nicei. Gra toczy się w środku pola.

3
3
1
1
1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mario Balotelli. Asystował mu Allan Saint-Maximin. Z prawej strony dośrodkował Saint-Maximin, Balotelli uprzedził Glika i z kilku metrów wpakował piłkę do bramki. Polak protestował pokazując, że był faulowany. Wydaje się, że Włoch nie złamał przepisów. 1:1!

6
46'

Wracamy do emocji piłkarskich!

1
1
45'

Niepewnie interweniował przy dośrodkowaniu Subasić. Ostatecznie Chorwat złapał piłkę.

1
1
42'

Gracze OGC Nice częściej operują piłką, ale wciąż nic z tego nie wynika.

2
1
39'

Wciąż gra toczy się głównie w środku pola. Po kontrowersyjnym golu emocje już opadły.

1
1
1
34'

Cóż, kolejny niesmak w lidze francuskiej. Po szalonym wślizgu sędziego w niedzielę tym razem arbiter uznał gola zdobytego po wcześniejszym zagraniu ręką. Do "wyczynu" Siemaszki daleko, ale niesmak pozostaje.

5
4
1
1
33'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Wylan Cyprien.

Wylan Cyprien #25
OGC Nice
3
2
1
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adama Diakhaby. Asystował mu Thomas Lemar. Lemar dośrodkował z prawej strony, piłkę... ręką przyjął Diakhaby i z bliska wbił futbolówkę do siatki. 1:0!

14
6
1
3
4
32'

Lees Melou mocno uderzył z pola karnego, ale wprost w bramkarza. To była obiecująca akcja gości.

1
2
29'

Moutinho uderzył z dystansu, dwa metry ponad poprzeczką.

1
1
26'

Sprzed pola karnego uderzył Cyprien, Subasić nie popełnił błędu i pewnie chwycił kulisty przedmiot nazwany piłką.

1
4
2
22'

Glik starał się zagrywać prostopadle do Sidibe, ale zbyt mocne podanie wylądowało na aucie bramkowym. Sporo niedokładności w grze.

1
1
1
19'

Mario Balotelli uderzył z rzutu wolnego, podkręcona piłka o metr minęła bramkę Monaco.

3
2
1
18'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Glik.

3
3
4
3
9
16'

Wyrównane pierwszy kwadrans. Póki co bez klarownych okazji bramkowych.

2
1
1
1
1
13'

Diakhaby w walce o piłkę wskoczył rywalowi na plecy. Sędzia uznał, że nie się nie stało i wskazał na korner.

1
1
1
10'

Po niemrawym początku ożywiła się drużyna Nice. Goście atakują głównie prawą stroną.

1
2
8'

Jorge po prawej stronie zablokował rywala i zespół Nice wywalczył rzut rożny.

1
1
1
7'

Uderzał Mario Balotelli. Subasić mógł zaznajomić się z piłką. Prosty strzał.

2
4
1
5'

Dość anemiczne pierwsze minuty. Optyczna przewaga Monaco, ale niewiele z tego wynika.

3
3
1
2'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego z prawej strony pola karnego gości. Jednak Monaco wywalczyło tylko korner.