28 cze 2017 17:00
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Konrad Handzlik.

Pewnym egzekutorem rzutu karnego został Konrad Handzlik i Legia Warszawa zostanie mistrzem Polski!

Legia Warszawa juniorzy
54
26
9
15
26
90+3'

35
90+2'

Rzut karny dla Legii Warszawa w doliczonym czasie. Zabójcza kontra zespołu Piotra Kobiereckiego!

16
11
5
11
19
90'

Doliczone 6 minut do regulaminowego czasu.

18
7
14
7
13
88'

Rafał Maćkowski spróbował zaskoczyć Mateusza Kochalskiego zza pola karnego. Nie musiał interweniować bramkarz Legii Warszawa, ponieważ znany z zespołu rezerw zawodnik chybił.

8
7
6
5
6
85'

Gorąco w Szczecinie. Ostatnie rozpaczliwe ataki zespołu Pawła Crettiego. Przypomnijmy, że do mistrzostwa Polski potrzebuje jednego gola. Mógł go zdobyć Aron Stasiak, ale spudłował.

6
6
5
2
6
80'

Legia Warszawa juniorzy. Schodzi: Mateusz Praszelik. Wchodzi: Konrad Handzlik.

5
77'

Po zmianach niespodziewanie dwie świetne sytuacje podbramkowe stworzyła sobie Legia Warszawa. Po uderzeniach z pola karnego interweniował Daniel Kusztan. Pierwsze egzaminy dla bramkarza Pogoni Szczecin.

5
3
2
3
3
75'

Pogoń Szczecin juniorzy. Schodzi: Gracjan Kuśmierek. Wchodzi: Fabian Pach.

1
75'

Pogoń Szczecin juniorzy. Schodzi: Maciej Żurawski. Wchodzi: Michał Graczyk.

1
75'

Pogoń Szczecin juniorzy. Schodzi: Jakub Paprzycki. Wchodzi: Szymon Waleński.

Jakub Paprzycki #3
3
3
2
1
2
73'

Nieudane podanie w pole karne Legii Warszawa. Za moment wejdą na boisko zmiennicy w Pogoni Szczecin.

4
1
1
3
1
70'

Gospodarzy łapią skurcze, a Paweł Cretti zwleka z przeprowadzeniem zmian. Popełnia błąd trener juniorów Pogoni Szczecin.

5
3
1
3
5
67'

Mecz z dużym ładunkiem emocjonalnym i przyzwoita frekwencja w Szczecinie.

1
2
1
1
1
65'

Szarża samotnego rycerza Mateusza Praszelika w polu karnym Pogoni Szczecin. Całej grupce gospodarzy brakowało zdecydowania, by zatrzymać przeciwnika.

2
1
1
1
2
61'

21 piłkarzy stłoczonych na połowie Legii Warszawa i niepotrzebnie Stanisław Wawrzynowicz oddał strzał z dystansu obok bramki.

2
1
1
2
59'

Piłka obita o nogi Portowca i Mateusz Kochalski mógł spokojnie wznowić grę dalekim wykopem z własnego pola bramkowego.

1
2
1
57'

Legia Warszawa juniorzy. Schodzi: Michał Góral. Wchodzi: Kacper Wełniak.

2
54'

Efektem nerwów Pogoni Szczecin są niedokładności, ale cały czas próbuje atakować. Strzał Mateusza Bochnaka został zablokowany przez defensora.

1
1
1
1
2
51'

Piłka ominęła o pół metra bramkę Legii Warszawa. To mogło być trafienie samobójcze, a jednak obrońca nie przekroczył cienkiej granicy i wyszła mu kluczowa interwencja.

2
3
3
1
1
49'

1
47'

Legia Warszawa zmieniła piłkarzy i zamierza zmienić obraz tego spotkania. Na razie akcję ofensywną przeprowadził jednak Mateusz Bochnak z Pogoni Szczecin.

1
5
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

2
5
1
46'

Legia Warszawa juniorzy. Schodzi: Grzegorz Aftyka. Wchodzi: Kamil Orlik.

5
46'

Legia Warszawa juniorzy. Schodzi: Piotr Cichocki. Wchodzi: Mateusz Szwed.

4
45'

Doliczona minuta.

3
3
4
6
2
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aron Stasiak. Asystował mu Mateusz Bochnak.

Pogoń Szczecin prowadzi 2:0 i traci już tylko jednego gola w dwumeczu do Legii Warszawa! Mateusz Kochalski robił co potrafił, ale nie zatrzymał strzału głową Arona Stasiaka.

6
43'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Czarnowski.

Patryk Czarnowski #8
7
3
1
1
42'

Aron Stasiak niepotrzebnie przejął podanie Rafała Maćkowskiego do Bartosza Bonieckiego, a później ratował się uderzeniem zza pola karnego w nogi przeciwnika.

1
1
1
1
40'

Niebawem przerwa. Pogoń Szczecin gromiła w sezonie zasadniczym u siebie prawie każdego przeciwnika, ale strzelanie goli Legii Warszawa nie jest równie łatwe.

1
1
1
36'

Stoper Legii Warszawa miał szczęście, że po rajdzie Mateusza Bochnaka nie skierował piłki do własnej bramki. Skrzydłowy Pogoni Szczecin chwilowo poza boiskiem z powodu kontuzji.

1
1
2
1
1
35'

Rafał Maćkowski huknął zza pola karnego i Legia Warszawa mogła odetchnąć dopiero po chwycie Mateusza Kochalskiego na linii bramkowej.

1
1
2
1
1
31'

Trochę stopniała przewaga Pogoni Szczecin, a do przerwy pozostał ledwie kwadrans. Trener Legii Warszawa przestał nerwowo dudnić pięśnią w ławkę rezerwowych.

1
1
1
2
1
29'

Pomyłka Jakuba Paprzyckiego na własnej połowie i Pogoń Szczecin musiał ratować interwencją na przedpolu Daniel Kusztan. Niebezpieczna kontra Legii Warszawa.

3
3
3
1
1
26'

Była krótka przerwa w grze spowodowana urazem piłkarza Legii Warszawa. Przyjezdni opanowali w tym momencie emocje i próbują przystąpić do ataku.

2
2
2
2
2
23'

Strzał zza pola karnego Bartosza Bonieckiego. Interweniował bez problemu Mateusz Kochalski. Obecnie jest pod dużą presją bramkarz Pogoni Szczecin.

2
2
2
1
3
21'

Aron Stasiak poderwał kibiców do dopingu. Po dośrodkowaniu z głębi pola napastnik Pogoni Szczecin główkował obok spojenia słupka z poprzeczką.

2
2
2
3
3
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafał Maćkowski.

Pogoń Szczecin zaczyna odrabiać straty! Składna akcja zakończona strzałem Mateusza Bochnaka, który zatrzymał jeszcze Mateusz Kochalski, ale wobec dobitki Rafała Maćkowskiego był bezradny.

18
15
4
6
8
15'

Crossowe podanie do Mateusza Leleno, któremu zabrakło centymetrów i jedyne co zrobił, to trącił futbolówkę głową obok bramki Daniela Kusztana.

2
2
2
1
1
12'

W polu karnym Legii Warszawa upadł Bartosz Boniecki, ale sędzia Piotr Idzik uznał, że nie było faulu i przyznał piłkę przyjezdnym.

2
2
2
1
2
10'

Legia Warszawa nie traci spokoju i swojej przewagi. Przed momentem spróbowała skontrować gospodarzy, ale popisowym wślizgiem Sebastian Nagel zatrzymał Piotra Cichockiego.

2
2
2
2
2
7'

Faul na Rafale Maćkowskim przed polem karnym Legii Warszawa. Dośrodkowanie z rzutu wolnego zgrane do środka, gdzie sprytniejsi byli goście.

2
2
2
1
2
5'

Pogoń Szczecin przystąpiła do ataku pozycyjnego. Mądrze broni się Legia Warszawa, która przyjechała nad Odrę z bezpieczną przewagą.

2
2
2
1
1
3'

Pierwsze dośrodkowania w pole karne Pogoni Szczecin. Radzą sobie piłkarze w granatowo-bordowych strojach, ale nie potrafią przenieść gry na połowę Legii Warszawa.

1
3
1
16:27

Hymn narodowy wybrzmiał przy Twardowskiego. Pogoń Szczecin w granatowo-bordowych strojach, natomiast Legia Warszawa w białych z czarnymi akcentami.