Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu.

1
1
82'

Victor Moses robi co może, żeby Chelsea przeprowadziła na zakończenie sezonu jakąś akcję bramkową. Ostatnia zakończyła się jednak fiaskiem, ponieważ sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

1
1
1
1
2
82'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

80'

10 minut do końca regulaminowego czasu. Nie będzie najpewniej punktów, nie będzie Ligi Mistrzów, ale Chelsea ma jeszcze szansę na poprawienie fatalnego wyniku.

1
77'

Chelsea. Schodzi: Ross Barkley. Wchodzi: Willian.

76'

Chelsea. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Alvaro Morata.

74'

Wejście Edena Hazarda ze skrzydła w pole karne przeciwnika. Trudno tam było znaleźć miejsce do uderzenia między ciasno ustawionymi gospodarzami.

1
72'

Newcastle. Schodzi: Matt Ritchie. Wchodzi: Isaac Hayden.

70'

Martin Dubravka miał drobny problem ze zdrowiem, ale błyskawicznie pozbierał się na równe nogi i zamierza nadal pracować na swoje czyste konto.

1
68'

Delektują się swoim wysokim prowadzeniem gospodarze, ale nie pozwalają sobie na rozprężenie. Niewiele konkretnego dzieje się w polu karnym Newcastle United.

1
65'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za ostre przewinienie otrzymał Tiemoue Bakayoko.

1
1
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ayoze Perez. Asystował mu Florian Lejeune.

Thibaut Courtois nie dosięgnął piłki po kolejnym strzale Ayoze Pereza i to już w zasadzie pewne, że Chelsea zakończy sezon mało spodziewaną porażką!

11
7
5
3
2
62'

Nakręceni są gospodarze, a Chelsea jakby już myślami poza sezonem. Pachnie trzecim golem mocniej niż kontaktowym.

1
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ayoze Perez. Asystował mu Jonjo Shelvey.

Polował na tego gola Ayoze Perez już w pierwszej połowie. Ma wreszcie swój skarb. Ofensywny pomocnik Newcastle United skorzystał z podania Jonjo Shelveya i podwoił przewagę gospodarzy. Trudno będzie to odrobić Chelsea!

Newcastle United
10
6
4
3
4
55'

Martin Dubravka wiedział, w którym kierunku poszybuje piłka po dośrodkowaniu zdecydowanie lepiej niż zawodnicy ofensywni Chelsea.

2
54'

Dotychczas bez kartoników w tym spotkaniu. Radzi sobie sędzia z temperowaniem zawodników słowami.

1
52'

Obiecująca akcja Chelsea, na którę czekali z wytęsknieniem kibice w stolicy Anglii. Bramkarz gospodarzy musiał naprawdę wykazać się po uderzeniu Oliviera Girouda. To mogło być efektowne trafienie.

1
51'

Tylko do czasu dobrze zapowiadał się kontratak podopiecznych Antonio Conte. Mieli dużo przestrzeni, której nie potrafili wykorzystać.

49'

Pewna interwencja bramkarza Chelsea. Już wydawało się, że gospodarze mają zamiar zagrać ostrożniej po przerwie, ale to było wyłącznie złudzenie.

48'

Newcastle. Schodzi: Dwight Gayle. Wchodzi: Joselu.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
Czy Chelsea wyrówna po przerwie?
2
45'

Dodatkowe dwie minuty od sędziego.

1
42'

Krótka przerwa spowodowana urazem. Zdrowi piłkarze mieli w tym czasie możliwość uraczenia się wodą.

1
40'

Pora na ostatnie ataki Chelsea w pierwszej połowie. Albo pogna do przodu, albo będzie musiała zaliczyć tę część meczu do wybitnie nieudanych.

1
38'

Dobre ustawienie zawodników Newcastle United we własnym polu karnym i Olivier Giroud nie dopadł do futbolówki po dośrodkowaniu.

1
35'

Po akcji z wiodącym udziałem Ayoze Pereza gospodarze mieli możliwość zaskoczenia faworyta po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
32'

Brakuje kreatywności i jakiegoś elementu zaskoczenia w atakach niedawnego uczestnika Ligi Mistrzów. Trener spogląda w kierunku swoich podopiecznych z zatroskaniem.

1
30'

Drugi kwadrans tego spotkania zdecydowanie ze wskazaniem na Newcastle United. Jego przeciwnik został zepchnięty do defensywy i musiał się pogodzić ze stratą gola.

2
27'

Dwight Gayle nie traci rezonu, nie jest zaspokojony jednym golem. Thibaut Courtois musiał interweniować po uderzeniu z dystansu.

1
25'

Czas na reakcję londyńczyków na zmianę wyniku. Newcastle United nie zamierza cofnąć się pod ciężarem ich ataków, który szczerze mówiąc nie jest duży.

1
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dwight Gayle.

Ataki Newcastle United przynoszą efekt w postaci gola! Gospodarze cieszą się z prowadzenia po uderzeniu Dwighta Gayle'a. Nie miał on trudnego zadania po wcześniejszym uderzeniu Jacoba Murphy'ego. Chelsea dostała karę za bierność.

11
5
1
2
1
21'

Mohamed Diame wykorzystał swoje warunki fizyczne i odebrał piłkę przeciwnikowi. Udało mu się w ten sposób stworzyć przewagę na połowie Chelsea.

20'

Szybka akcja Newcastle United i po raz drugi zrobiło się gorąco w okolicy bramki Chelsea.

18'

Cesar Azpilicueta był osamotniony w polu karnym Newcastle United i mogą żałować jego kompani, że nie wykorzystali dobrego ustawienia Hiszpana. Od bramki Newcastle United.

1
17'

Matt Ritchie nie przedarł się na prawym skrzydle, więc w odpowiedzi Chelsea przeniosła ciężar gry na przeciwną flankę. Tam szarżował Eden Hazard.

16'

Bezbramkowy kwadrans, w którym groźniejszą sytuację strzelecką stworzyło Newcastle United. Muszą brać się do pracy zawodnicy z Londynu, ponieważ upływający czas będzie powodować większą nerwowość.

13'

Ostatnie akcje nie były specjalnie niebezpieczne. Jonjo Shelvey liczył pewnie, że któryś z kompanów odda strzał głową po jego dośrodkowaniu, jednak przeliczył się.

11'

Niesieni dopingiem i uskrzydleni swoim groźnym strzałem piłkarze Newcastle United szukają miejsca do zdobycia gola.

9'

Thibaut Courtois musiał wykazać się w bramce Chelsea po raz pierwszy. Trudny egzamin zafundował golkiperowi przyjezdnych Jonjo Shelvey, który zakończył składną akcję Newcastle United mocnym uderzeniem. Brawo za interwencję dla Belga.

7'

Dostali małe ostrzeżenie zawodnicy ze stolicy Anglii i ponownie próbują narzucić swoje warunki gospodarzom.

5'

Matt Ritchie próbował dwukrotnie zamienić wywalczony przez siebie rzut wolny w gola, jednak bezskutecznie.

4'

Matt Ritchie jest aktywny na skrzydle od pierwszego gwizdka. Pierwszy, konkretny atak pomocnika Newcastle United został przerwany faulem. Szansa na zaskoczenie Thibauta Courtoisa z rzutu wolnego.

3'

Chelsea stara się szybko zaatakować statystycznie wygodnego dla siebie przeciwnika. Próba kombinacyjnego rozegrania piłki w wykonaniu podopiecznych Antonio Conte.

15:22

Londyńczycy nie wykorzystali w poprzedniej kolejce przegranej Liverpool FC i tylko zremisowali z Huddersfield Town. Chelsea straciła punkty po pięciu zwycięstwach z rzędu.

1
1
15:22

Newcastle jest zespołem środka tabeli. W ostatnich tygodniach sprawiał wrażenie zdemobilizowanego, ponieważ przegrał cztery spotkania z rzędu. Co prawda skromnie, ale przez 360 minut strzelił zaledwie jednego gola.

1
1
15:22

Chelsea ma jeszcze szansę awansować do Ligi Mistrzów. Warunkiem niezbędnym, żeby tak się stało, jest wygranie meczu z Newcastle United. Drużyna Antonio Conte musi również liczyć na niepowodzenie Liverpool FC.