United przy piłce. Brighton dramatycznie broni wyniku.

4
90+3'

. Schodzi: Glenn Murray. Wchodzi: Leonardo Ulloa.

90+2'

Ashley Young zdołał jeszcze wrzucić piłkę z linii bramkowej, lecz Martial główkuje obok bramki.

2
2
2
1
4
90+1'

United zamyka Brighton w hokejowym zamku. Coraz groźniej pod bramką Matthew Ryana.

1
2
1
1
2
90+1'

Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

3
2
89'

Wrzutka Luke'a Shawa zablokowana przez stoperów Brighton. Ryan łapie piłkę w swój koszyczek.

3
88'

Schodzi: Jose Izquierdo. Wchodzi: Solly March.

87'

Jesse Lingard nieczysto trafił w piłkę, ale była to najlepsza okazja United w tym spotkaniu!

1
1
1
86'

Martial dogrywa prosto w ręce Ryana.

1
2
85'

Udany drybling Luke'a Shawa, ale podanie pozostawiało wiele do życzenia.

1
84'

. Schodzi: Pascal Gross. Wchodzi: Baram Kayal.

1
2
1
1
1
81'

A na trybunach rozpoczyna się małe święto. Kibice są przekonani o zwycięstwie swych pupili.

1
1
1
1
3
81'

Glenn Murray wbiegł w Chrisa Smaillinga i przerwał dobrze zapowiadającą się akcję Brighton.

1
1
1
1
2
80'

Niesłychanie uparci są piłkarze United - to już piąty strzał z dystansu bez efektu.

78'

Znów uderzenie z dystansu i znów piłka w rękach kibiców. Tym razem próbował Pogba.

1
1
1
77'

Ashley Young trafił w piłkę przy linii, ale jednocześnie ustrzelił Knockaerta. Aut dla Brighton.

1
1
76'

Man Utd. Schodzi: Marcos Rojo. Wchodzi: Scott McTominay.

75'

Ładny drybling Anthonego Martiala, ale strzał ląduje na trybunach.

75'

Te zmiany były potrzebne United niczym tlen. Goście wyraźnie przejęli inicjatywę po bardzo słabych dwóch kwadransach.

72'

Kolejny dobry strzał United! Tym razem próbował rezerowy Jesse Lingard.

1
71'

Świetny strzał Marcusa Rashforda broni Matthew Ryan!

2
69'

Man Utd. Schodzi: Matteo Darmian. Wchodzi: Luke Shaw.

69'
68'

Juan Mata nad poprzeczką.

1
1
67'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Pascal Gross.

Brighton and Hove Albion
1
1
67'

A teraz groźnie zrobiło się pod polem karnym Matthew Ryana! Gross faulował Matkę na wysokości 16. metra!

1
65'

Jose Izquierdo doszedł do piłki w zamieszaniu podbramkowym. Tym razem uderzył obok słupka.

64'

Manchester United nie może zebrać się po stracie gola i dopuszcza Brighton do niebezpiecznych kontr. Tym razem Murray trafia w nogi Nemanji Maticia.

1
61'

Bruno zablokowany przez Marcusa Rojo. Brighton długo utrzymywało się przy piłce, lecz lekko popychany Knockaert stracił ją.

60'

Proper zaatakowany przez Fellainiego - sędzia każe grać dalej.

1
1
1
59'

Żadna z powtórek nie przekonywała, że gol padł, lecz goal-line technology zadziałało bez zarzutu. Piłka przekroczyła linię końcową o 2-3 cm.

2
2
1
1
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pascal Gross. Asystował mu Jose Izquierdo. Technologia pomogła gospodarzom! Marcus Rojo nie zdołał wybić piłki z linii bramkowej na czas po uderzeniu głową rozgrywającego Mew i mamy pierwsze trafienie w tym spotkaniu!

13
10
6
6
14
56'

Anthony Knockaert wybija piłkę.

1
1
1
1
1
56'

Marcus Rojo uderzał piłkę już spoza linii końcowej, ale United wciąż przed szansą na zdobycie gola z drugiego narożnika.

1
1
1
1
1
55'

Anthony Martial wywalczył korner.

1
1
1
1
1
54'

Juan Mata wyjaśnił sytuację przed szesnastką, ale nie zdołał rozpocząć kontry Czerwonych Diabłów.

2
1
53'

Szybka akcja Knockaerta, który popędził na 20 metr i zdecydowal się na strzał. Piłka po nodze Fellainiego trafiła poza linię końcową.

2
1
52'

Niezłe zagranie w stronę Jose Izquierdo, lecz David de Gea przytomnie wyszedł z własnego pola bramkowego i zaasekurował obrońców.

2
1
51'

Jose Izquierdo odbiera piłkę Juanowi Macie.

1
1
50'

Paul Pogba po ziemi strzela prosto w Matthew Ryana.

1
3
2
49'

United wymienia piłkę grę kombinacyjną na połowie rywala. Może jednak podopieczni Jose Mourinho spróbują zaskoczyć Brighton w nieco inny sposób?

3
48'

Żółtą kartkę otrzymał Glenn Murray.

2
47'

Niebezpieczny atak na Marouana Fellainiego.

2
1
2
1
1
czas Druga połowa
45+1'

Jedna minuta doliczona do czasu podstawowego. Tymczasem Pogba zdecydowanie za mocno zgrywa do Rashforda.

2
1
45'

Bong wraca do gry. Zmiana nie będzie konieczna.

2
44'

Lewy obrońca miejscowych podnosi się z boiska, ale nie może jeszcze wrócić na boisko.

1
44'

Gaetan Bong leży na boisku. Wygląda to na kontuzję kostki.

2
1
43'

Za lekko Anthony Martial. Ashley Young zgrywał głęboko w pole karne, ale Matthew Ryan wyszedł do piłki.

1
1
42'

Murray strącał piłkę po rzucie rożnym dla United. Powtórka z drugiego narożnika.

2
40'

Knockaert do Murraya, ale ten był na pozycji spalonej.

2
39'

Manchester United znów bierze się za rozgrywanie piłki, ale wszystko kończy się łatwą stratą.

3
38'

Niewątpliwie oczekiwaliśmy od obu ekip nieco więcej. Ta połowa jest zwyczajnie bardzo słaba i odstaje poziomem od tego, co zwykliśmy oglądać w Premier League.

2
34'

David de Gea znów ratuje swój zespół! Marouane Fellaini stracił piłkę. Ta dotarła do Knockaerta, który odegrał ją do Grossa. Rozgrywający celnie przymierzył, lecz hiszpański nr. 1 między słupkami United jest w znakomitej formie.

5
2
34'

Piłka trafia do Matthew Ryana - United znów nieskuteczne.

1
2
33'

Posiadanie piłki po stronie Czerwonych Diabłów - 62 do 38%.

3
32'

Manchester United przejął w końcu inicjatywę, ale zupełnie nic z tego nie wynika.

1
1
1
29'

Dobre rozegranie piłki przez Pascala Grossa, ale Shane Duffy nie domknął tego dośrodkowania.

2
2
1
28'

Brighton znów próbuje strzału z dystansu! De Gea trącił piłkę po uderzeniu Izquierdo.

3
4
1
27'

Martial przeprowadził znakomitą akcję w polu karnym, ośmieszając defensywę Brighton, ale wywalczył jedynie rzut rożny. Stały fragment gry w wykonaniu gości był bardzo mierny.

3
2
1
24'

Bardzo mocny strzał Marcusa Rashforda kolejny raz zablokowany.

3
1
1
2
23'

Niedokładna piłka w stronę Rashforda. Czerwone Diabły próbują ataku pozycyjnego, lecz wszystko zatrzymuje się na wysokości 30 metra.

2
1
1
1
1
21'

Przeciągnięte dośrodkowanie graczy Brighton. Na razie gospodarze atakują częściej niż Czerwone Diabły.

3
2
1
2
2
20'

Ależ kapitalny strzał Murraya z woleja i jeszcze lepsza parada De Gei między słupkami! Kto wie, czy inny golkiper byłby w stanie wybronić to uderzenie.

6
3
18'

Knockaert do Murraya, ale ta wrzutka nie była specjalnie udana.

3
1
1
17'

Niedokładne rozegranie piłki do Ashleya Younga. Brighton wznawia od autu, a Jose Mourinho pierwszy raz w tym spotkaniu wstaje z ławki rezerwowych i dyskutuje z arbitrem technicznym.

4
2
16'

Paul Pogba zdecydowanie za mocno do Juana Maty. Na dodatek Hiszpan poślizgnął się.

4
1
1
2
2
14'

Manchester przesuwa się na połowę miejscowych, ale niespecjalnie forsuje tempo.

4
1
13'

Mocny strzał Rossa z dystansu broni de Gea!

4
2
1
10'

Joze Izquierdo zablokowany w polu karnym! Jako kibice reprezentacji Polski musimy zwrócić uwagę na aktywnego lewego skrzydłowego rodem z Kolumbii.

2
1
9'

Aut dla Brighton. Odważny początek podopiecznych Chrisa Houghtona.

2
1
2
20:34

Anthony Knockaert zablokowany w polu karnym, ale Brighton kontynuowało akcję. Ostatecznie przed szansą stanął Dale Stephens, który uderzył obok bramki.

3
1
1
6'

Murray jednak zatrzymany przepisowo przez Chrisa Smailinga na 18. metrze.

2
3
1
5'

Rashford źle przyjął piłkę na połowie rywala.

1
1
1
1
3'

Marouane Fellaini na spalonym! Nie ma bramki dla zespołu gości.

2
1
1
2
3
2'

Marcus Rashford faulowany przed szesnastką przez Shane'a Duffy'ego. Będzie groźnie.

2
1
1
1
1
2'

Piłka dwukrotnie wycofana do Davida de Gei. United przy piłce.