Chelsea. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Alvaro Morata.

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Willian.

2
2
2
80'

Uderzał z ok. 16 metrów Hazard, ale niecelnie. Wcześniej gospodarzom należał się rzut karny! Bez reakcji arbitra.

2
2
2
2
2
78'

Uderzał Kyle NaughtonThibaut Courtois musiał po praz pierwszy interweniować.

2
1
1
1
2
76'

Zaczynają coraz bardziej ryzykować gospodarze. Uderzał Andre Ayew, ale przestrzelił!

1
1
1
1
1
73'

Ogromne zamieszanie na przedpolu bramki Fabiańskiego. Ostatecznie futbolówka przetoczyła się tuż obok słupka na aut!

1
1
2
1
2
71'

Tym razem płasko i w zasięgu rękawic bramkarz uderzył Emerson Palmieri.

2
2
1
1
1
69'

Z bliska głową uderzał Hazard, Fabiański złapał piłkę niczym kotka swoje niedawno narodzone dziecię!

2
3
1
1
1
68'

Strzał Bakayoko, źle, słabo i niecelnie. Dłużyć zaczyna nam się ten mecz.

1
1
1
2
2
67'

Kontra Chelsea, ale wszystko zamieniło się w atak pozycyjny. Brak uderzenia, to największy zarzut dla gości w tym momencie.

1
1
1
2
2
63'

Swansea. Schodzi: Connor Roberts. Wchodzi: Tom Carroll.

2
1
2
1
1
60'

Swansea na połowie Chelsea, ale niewiele dzieje się w polu karnym Chelsea.

2
2
1
2
2
58'

Swansea. Schodzi: Andy King. Wchodzi: Nathan Dyer.

2
2
2
1
2
55'

Kontra Chelsea, ale gościom brakowało dokładności w końcowej fazie akcji.

3
2
2
2
2
51'

Dogranie w pole karne, głową z pięciu metrów niecelnie uderzyl Andre Ayew!

1
2
2
2
2
49'

Wciąż niezbyt szalone tempo meczu. Chelsea przewyższa rywala kulturą gry, Swansea niweluje straty ambicją.

2
2
2
2
3
46'

Gramy po przerwie.

2
1
1
2
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
2
2
3
3
43'

Swansea stara się wysoko atakować Chelsea, goście wychodzą cało z opresji.

3
3
1
2
2
40'

Swansea na połowie Chelsea, ale wszystko dobrze wygląda jedynie do pola karnego.

1
1
1
1
1
37'

Coraz mocniej leje nad stadionem. Piłkarze nie kwapią się do zwiększenia tempa, a warunki ku temu dla niektórych są wręcz wymarzone.

5
2
2
1
1
33'

Hazard do Giroud, ale Francuz na minimalnym spalonym.

1
1
2
3
3
31'

Sung-Yueng Ki uderzył z rzutu wolnego z narożnika pola karnego. Wprost w bramkarza.

1
1
3
1
1
30'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Victor Moses.

1
1
2
1
5
27'

Sprzed pola karnego uderzał Andre Ayew, obrońca ofiarnie zablokował próbę.

1
1
1
3
1
24'

Ożywili się piłkarze obu drużyn, ale Swansea wciąż nie potrafi poważniej zagrozić Chelsea.

1
1
2
2
1
21'

Z pola karnego uderzał Olivier GiroudAlfie Mawson chciał wybijać piłkę i... trafił w poprzeczkę własnej bramki!

2
3
5
2
3
17'

Prawą nogą z pola karnego uderzył Moses, piłka odbiła się od rywala i wyszła na rzut rożny.

2
1
1
1
1
16'

Niewiele dzieje się na boisku. Mecz toczy się w środku pola. Mało spięć, mało uderzeń.

2
2
2
5
2
13'

Zaczęło padać. A na boisku optyczna przewaga Chelsea. Goście jednak nie forsują tempa.

2
2
3
5
3
10'

Jeden z graczy Swansea padł przed polem karnym Chelsea, sędzia nakazał kontynuować grę.

2
1
2
3
5
7'

Swansea na połowie Chelsea, jednak nic z przewagi gospodarzy nie wynika.

2
1
3
3
2
4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cesc Fabregas. Asystował mu Eden Hazard. Hazard podprowadził piłkę, podał do Fabregasa, a ten technicznym uderzeniem z ok. 16 metrów pokonał Fabiańskiego. 0:1!

15
11
9
15
25
3'

Dość senne pierwsze minuty. Niewiele się dzieje na boisku.