Premier League: 36. kolejka
29 kwi 2018 17:30
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marouane Fellaini. Asystował mu Ashley Young. 2:1 dla MU! Po dośrodkowaniu Younga z siedmiu metrów gola głową zdobył Fellaini. Belg wygrał pojedynek w powietrzu z Xhaką.

52
30
10
18
21
90'

Cztery minuty doliczone.

6
6
4
1
89'

Gol dla Man Utd, ale nie został uznany. Po strzale Fellainiego piłka odbiła się od słupka i trafiła w Rashforda. Anglik był jednak na spalonym i bramkra słusznie nie została uznana.

3
1
2
1
4
89'

Rzut wolny dla Arsenalu. Była szansa na zagrożenie bramce przeciwnika, ale dośrodkowanie Xhaki było zbyt krótkie.

4
1
3
2
85'

Nadal kiepskie tempo spotkania.

1
1
7
83'

W ostatnich minutach przewagę ma Man Utd, ale niewiele z tego wynika.

3
1
1
1
2
79'

Bardzo słaby mecz rozgrywa dzisiaj Alexis Sanchez, który z pewnością chciałby się pokazać przeciwko swojej byłej drużynie.

3
4
1
2
2
79'

Ospina dobrze wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Younga.

3
2
1
4
76'
74'

Ospina zwija się z bólu. Faulował go Fellaini.

2
2
3
5
4
72'

Słaby strzał Fellainiego sprzed pola karnego. Belg przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
2
1
1
72'

Nie było żadnego zagrożenia pod bramką Arsenalu po rzucie rożnym.

3
4
1
1
1
69'

Bardzo silny strzał Welbecka z 25 metrów. Anglik uderzył jednak wprost w bramkarza.

2
1
1
1
66'

Ładny drybling Martiala, ale podanie było już niedokładne.

3
2
1
2
64'
64'

Arsenal. Schodzi: Sead Kolasinac. Wchodzi: Nacho Monreal.

64'
64'

Arsenal. Schodzi: Reiss Nelson. Wchodzi: Danny Welbeck.

61'

Arsenal wychodził z szybką kontrą, ale zabrakło dokładności 40 metrów od bramki.

1
1
2
58'

Zbyt mocne dośrodkowanie Xhaki z rzutu wolnego i piłka wylądowała poza placem gry.

2
1
55'

Henrich Mchitarjan miał chrapkę na drugą bramkę i zamiast podawać to strzelał - nad bramką.

2
1
1
54'

Korner dla Czerwonych Diabłów, ale piłka została wybita na piątym metrze.

2
1
2
2
1
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Henrich Mchitarjan. Asystował mu Granit Xhaka. 1:1! Płaski strzał z 17 metrów i de Gea nawet nie interweniował. Mchitarjan nie celebrował gola, ponieważ to były zawodnik Man Utd.

27
17
7
6
8
50'
48'

Niles przedarł się środkiem boiska, wpadł w pole karne i nieczysto trafił w piłkę.

1
2
1
1
1
45'

Minuta doliczona.

5
2
41'

Po dośrodkowaniu Younga piłka trafiła w... słupek.

1
1
3
2
4
39'

Man Utd trochę cofnął się na własną połowę i tutaj czeka na rywala.

2
1
1
1
36'

Pierre-Emerick Aubameyang uderzył zbyt słabo z siedmiu metrów. Piłka powędrowała wprost do bramkarza.

2
1
3
4
2
33'

Lingard wyrzucił Lukaku poza pole karne i akcja Man Utd straciła na szybkości.

1
1
1
30'

Jesse Lingard zdecydował się na strzał z 20 metrów, jednak trafił w jednego z zawodników Arsenalu.

2
2
3
3
27'

Bellerin znów się znalazł na prawym skrzydle, jednak ponownie dośrodkował zbyt głęboko.

1
1
1
24'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka. Faulowany Lingard.

3
4
3
2
4
22'

Próba rozciągnięcia akcji na prawe skrzydło, jednak Valencia nie dostał piłki.

2
3
4
1
2
20'

Mogło być 1:1! Henrich Mchitarjan płasko uderzył z 14 metrów i piłka przeleciała tuż obok słupka.

4
3
3
3
3
16'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paul Pogba. 1:0 dla Man Utd! Lukaku dośrodkował w pole karne i już Sanchez powinien zdobyć bramkę. Uderzył jednak w słupek, ale dobitka Pogby była już skuteczna.

Manchester United
37
17
7
11
10
15'

Valencia dośrodkował piłkę na piąty metr. Tutaj najlepiej się ustawił Chambers i wybił futbolówkę.

2
1
1
12'

Nadal niewiele ciekawego się dzieje na stadionie Old Trafford. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

1
2
2
7'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Bellerina i piłka w rękach de Gei.

2
1
2
3
4'

Zupełnie nie wyszedł strzał Pogbie w okolicach siódmego metra.

1
3
6
3'

Spokojny początek spotkania. Na razie nic wielkiego się nie dzieje.

3
2
2
5
3
17:14

Piękna chwila przed meczem. Jose Mourinho i Sir Alex Ferguson wyściskali się z Wengerem. Francuz na dodatek dostał jakiś prezent.