Bezradny jest Arsenal. Goście w ataku, ale bez okazji na wyrównanie.

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Edward Nketiah.

schodzi Schodzi
86'

Newcastle. Schodzi: Matt Ritchie. Wchodzi: Jacob Murphy.

85'

Groźnie na przedpolu bramki Newcastle. Uderzał Alexandre Lacazette, trafił w boczną siatkę.

1
1
82'

Arsenal cały czas nie potrafi odpowiedzieć gospodarzom. Biją głową w mur goście.

1
1
79'

Newcastle. Schodzi: Ayoze Perez. Wchodzi: Joselu.

77'

Perez uderzał z bardzo ostrego kąta, ale uderzył w boczną siatkę. Margaret z czwartego rzędu już się cieszyła, ale radość była przedwczesna.

1
1
75'

Kontra Newcastle, Kenedy uderzał z pola karnego, piłka po nodze obrońcy przelobowała Cecha, ale zatrzymała się na poprzeczce!

73'

Z pola karnego dogrywał Monreal, obrońca na przepolu bramkowym zablokował podanie.

71'

Arsenal po stracie gola rzucił się do odrabiania strat. Jednak póki co wygląda to niczym atak chomika na psa.

1
1
1
1
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Matt Ritchie. Asystował mu Ayoze Perez. Slimani powalczył o piłkę, Perez przedłużył zagranie piętą, a Ritchie z ok. 10 metrów do siatki na 2:1!

9
6
4
3
5
68'

Arsenal. Schodzi: Joseph Willock. Wchodzi: Danny Welbeck.

67'

Mocny strzał, ale minimalnie niecelny, oddał z ok. 18 metrów Iwobi.

65'

Z dystansu uderzał Matt Ritchie, ale ponad bramką. Coraz większe nudy po przerwie.

63'

Newcastle. Schodzi: Dwight Gayle. Wchodzi: Islam Slimani.

62'

Ożywiły się trybuny, ożywili się gracze gospodarzy. Na jak długo?

59'

Gra toczy się w środku pola, momentami zbyt wiele chaosu i niedokładnych zagrań.

56'

Chambers dośrodkował z prawej strony Pierre-Emerick Aubameyang głową zgrywał piłkę do... nikogo.

1
52'

Kontra Newcastle, ale Perez dał się wyprzedzić rywalowi i Arsenal przejął piłkę.

1
50'

Spokojny początek drugiej części meczu. Żadna z drużyn nie rzuca zbyt wielu sił do ofensywy.

1
47'

Iwobi zagrał piłką ręką w polu karnym, oczywiście w "szesnastce" rywala.

46'

Wracamy do meczu!

2
1
45'

Doliczona została minuta.

43'

Spartaczył znakomitą okazję Joseph Willock, który nie trafił w piłkę będąc dziesięć metrów przed bramką.

41'

Po dośrodkowaniu z rogu głową ponad bramką uderzył Shkodran Mustafi.

1
1
39'

Pierre-Emerick Aubameyang z rzutu wolnego w mur, po chwili dogrywał Mustafi, a Chambers z kilku metrów obok bramki.

36'

Chambers z woleja sprzed pola karnego, ale źle i wprost w bramkarza.

1
1
1
33'

Po wyrównującym golu Newcastle atakuje, Arsenal anemicznie rozgrywa piłkę.

2
1
1
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ayoze Perez. Asystował mu DeAndre Yedlin. Dość niespodziewanie gospodarze doprowadzili do wyrównania. Zagranie na skrzydło do Yedlina, ten dograł do Pereza, który z trudnej pozycji zmieścił piłkę między bramkarzem i słupkiem! 1:1!

9
5
4
6
11
27'

Cały czas groźniejszy w ataku jest Arsenal. Newcastle pod bramką gości przebywa sporadycznie.

5
2
24'

Arsenal komtroluje przebieg meczu. Newcastle po stracie gola nic nie potrafi zdziałać pod bramką gości.

4
3
1
21'

Z dużego palca z pola karnego uderza Iwobi. W bramce pewnie Martin Dubravka.

3
2
18'

Przy strzale Gabończyka piłka trafiła w wyciągniętą rękę obrońcy. Arsenalowi należał się rzut karny! Katastrofalny błąd arbitra!

2
3
1
1
5
17'

Newcastle stara się odpowiedzieć Arsenalowi, ale nadziewa się na kontry. Przed momentem Pierre-Emerick Aubameyang z pola karnego uderzył ponad bramką.

3
2
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Pierre-Emerick Aubameyang. Pierwsza groźniejsza akcja Kanonierów i gol! Podanie w pole karne do Aubemayanga, ten nie mógł uderzać z ostrego kąta i podał do Lacaette'a, który z pierwszej piłki, z powietrza uderzył pod poprzeczkę. 0:1!

14'

Kenedy ostro potraktował rywala. Obyło się bez napomnienia.

2
2
12'

Arsenal rozgrywa piłkę na własnej połowie, Newcastle nie kwapi się do pressingu.

5
2
9'

Płaski strzał z dystansu oddał Kenedy, Petr Cech pewnie obronił.

3
2
7'

Aktywne w ofensywie Newcastle, gracze Arsenalu przerywają ataki gospodarzy w okolicach linii pola karnego.

3
3
2
2
1
5'

Sprzed pola karnego uderzał Alexandre Lacazette, ale źle trafił w piłkę i ta minęła cel.

2
2
1
2
1
3'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy, ale niewiele z tego wyniknęło. Piłkę przejęli goście.