Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Scott McTominay.

Drybling Rashforda, ale wychowankowi Manchesteru zabrakło boiska i wybiegł z piłką poza plac gry.

2
2
85'

Szanuje piłkę Manchester United. Jeszcze kilka minut gry, ale wynik jest już przesądzony.

4
4
2
2
2
81'

Szansa Abrahama, ale zamiast strzału 20-latek niepotrzebnie zdecydował się na górne dogranie wzdłuż bramki.

3
2
1
1
1
79'

Świetna obrona Fabiańskiego! Strzał Lukaku z 5 metrów ląduje w rękach Polaka. Nasz rodak sygnalizował sędziemu, że napastnik przyjmował piłkę ręką. Miał rację, ale sędzia tego zagrania nie widział.

7
3
75'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Ander Herrera.

75'
72'

Niecelnie z ostrego kąta uderzył Wayne Routledge.

4
4
1
2
70'

Swansea w drugiej połowie podejmuje walkę. Od pewnego czasu to Łabędzie częściej goszczą pod bramką gospodarzy.

8
8
3
4
4
67'

Prostopadłe podanie do Sancheza, ale czystym wśligiem Chilijczyka zatrzymał Fernandez.

8
8
3
2
4
63'

Lindelof dużo szybszy od Ayewa, a wydawało się, że piłkarz gości ma bliżej do piłki i znajdzie się sam przed bramkarzem.

11
9
2
2
2
59'

Mamy pierwszy i od razu drugi celny strzał gości! Tammy Abraham huknął jak z armaty, ale fantastycznie obronił to David de Gea. Po chwili ponownie w roli głównej rezerwowy Łabędzi, ale cudownie odbija futbolówkę bramkarz Czerwonych Diabłów.

11
8
2
1
1
58'

Zagranie Pogby nad głowami obrońców Swansea. Ależ przestrzelił z kilku metrów Juan Mata! Wolej Hiszpana przeleciał nad poprzeczką.

10
8
2
1
1
57'

Centra Sancheza na 5. metr. Fabiański pozostał na linii bramkowej, ale dobrze zareagował Mike van der Hoorn.

10
11
3
3
4
55'

Dośrodkowanie Maty, zgranie Lukaku i strzał głową Sancheza. Było groźnie, ale piłka spadła na górną siatkę.

9
9
2
2
2
55'

Swansea. Schodzi: Sam Clucas. Wchodzi: Wayne Routledge.

7
7
1
1
1
51'

Szykuje się ostatnia zmiana w ekipie gości. Sam Clucas nie jest w stanie grać dalej.

9
9
1
1
1
49'

Spokojne pierwsze minuty po przerwie. Gra głównie w środku pola.

11
9
2
2
3
46'

Początek II połowy.

12
11
2
1
1
46'

Swansea. Schodzi: Nathan Dyer. Wchodzi: Tammy Abraham.

9
9
2
2
2
46'

Swansea. Schodzi: Sung-Yueng Ki. Wchodzi: Tom Carroll.

9
8
1
2
1
45+2'

Dobrze Fabiański. Pewna interwencja na przedpolu.

12
11
2
2
45'

Jeszcze 2 minuty gry w I połowie.

11
16
1
42'

Piłka w siatce Swansea, ale podający Lukaku był na metrowym ofsajdzie.

11
11
1
4
3
41'

Lukaku dośrodkował z prawego skrzydła, ale po zgraniu głową w piłkę nie trafił Alexis Sanchez. Po chwili zablokowany strzał Lingarda.

11
11
1
39'

Strata Smallinga przed własnym polem karnym i ostry atak w nogi Ayewa. Sędzia puszcza grę, ale po chwili przerywa. Reprezentant Ghany nie podnosi się z murawy.

11
15
36'

Łabędzie pograły trochę na połowie Manchesteru, ale nadal bez okazji bramkowej. David de Gea zupełnie bezrobotny.

13
15
1
33'

Głębokie dośrodkowanie Younga zamyka na dalszym słupku Lukaku. Zgranie przed bramkę, ale tam są tylko obrońcy Swansea City.

16
14
1
1
1
30'

Efektowny drybling Lingarda zakończony niecelnym strzałem z 16 metrów.

16
14
2
3
28'

Kilka minut spokojniejszej gry przerywa długie podanie od Mawsona do Dyera. Napastnik wygrał walkę z Lindelofem i popędził na bramkę gospodarzy. Sędzia jednak odgwizdał faul.

11
13
25'

Kontra gospodarzy przerwana zdecydowanym faulem przez van der Hoorna. Dziwne, żesędzia nie pokazał kartki.

12
13
1
1
22'

Goście jeszcze bez poważnej akcji w ofensywie.

13
14
1
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. Asystował mu Jesse Lingard.

Piłka przeleciała pomiędzy nogami van der Hoorna i sam na sam z Fabiańskim znalazł się Sanchez. Chilijczyk długo nie holował piłki, szybki strzał i szybkie 2:0.

24
9
3
5
7
16'

Wyłożenie na 15. metr, gdzie stał Jesse Lingard. Reprezentant Anglii nieczysto trafił w piłkę i ta przeleciała daleko od celu.

4
2
4
1
13'

Kilka minut przerwy w grze. Na boisku leżał Sam Clucas.

13
16
3
1
2
11'

Lekki strzał Lingarda pewnie wyłapany przez Fabiańskiego. Polak będzie miał dzisiaj mnóstwo pracy, ale zapewne się tego spodziewał.

16
2
1
11'

Koledzy idealnie obsługują Lukaku. Belg jest sam przed Fabiańskim, ale strzał w długi róg odbija Łukasz Fabiański.

3
1
1
1
7'

Juan Mata mocno zagrywa wzdłuż bramki Swansea, ale tam nie ma żadnego z jego kolegów.

1
13
1
1
5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Alexis Sanchez.

Kilka szybkich podań w polu karnym gości i już 1:0. Po strzale Lukaku piłka odbiła się jeszcze od nogi Mawsona i wpadła w samo okienko, nad rękoma Fabiańskiego.

Manchester United
21
11
5
3
6
3'

Zgodnie z przewidywaniami gospodarze od razu "siedli" na rywalu.

3
16
1
Myślicie, że Czerwone Diabły zgubią dziś punkty?