Premier League: 27. kolejka
11 lut 2018 15:15
90+4'

Ależ zamieszanie w polu karnym gospodarzy! Michael Carrick instynktownie zmienił lot piłki, lecz Dobravka popisał się świetnym refleksem.

6
6
2
3
4
90+4'

Newcastle. Schodzi: Ayoze Perez. Wchodzi: Isaac Hayden.

5
5
3
1
1
90+3'

Trzeci róg dla gości w krótkim odstępie czasu. Trzeci zakończony niepowodzeniem.

4
2
2
4
4
90'

Cztery minuty doliczone.

6
2
2
2
3
89'

Gra toczy się pod polem karnym United. Tylko cud może zapewnić gościom jakiekolwiek punkty.

4
5
1
3
4
84'

Newcastle. Schodzi: Kenedy. Wchodzi: Christian Atsu.

2
1
1
1
1
83'

Newcastle mądrze się broni, a United nadal wali głową w mur.

4
4
2
2
5
79'

Newcastle. Schodzi: Dwight Gayle. Wchodzi: Joselu.

2
2
2
2
2
77'

Anthony Martial kolejny raz fatalnie pudłuje. Tym razem dwukrotnie uderzał z kilku metrów i dwukrotnie piłkę z linii wybijał Dwight Gayle.

2
2
1
1
6
77'
75'

Niewiele wskazuje na to, że goście są w stanie odmienić wynik tego spotkania. Szykuje nam się spora niespodzianka.

4
3
2
1
1
69'

United chce jak najszybciej wyrównać, ale goście rażą dzisiaj nieporadnością w ofensywie.

4
3
2
2
3
66'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Juan Mata.

3
5
3
1
2
66'

Man Utd. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Michael Carrick.

4
4
2
3
3
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Matt Ritchie. Asystował mu Dwight Gayle. Mamy niespodziankę! Długa piłka w pole karne, nie najlepiej zachował się tam Chris Smalling i do pezpańskiej futbolówki dopadł Ritchie, które pewnym uderzeniem otworzył wynik spotkania.

Newcastle United
26
15
10
10
15
64'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Chris Smalling.

Manchester United
2
1
3
64'

United szuka gola, ale podobnie jak w pierwszej połowie nie ma zbyt wielu pomysłów na strzelenie gola.

1
1
1
1
57'

Co zrobił teraz Alexis Sanchez! Chilijczyk minął już bramkarza, ale zwlekał ze strzałem do pustej bramki i został zablokowany przez obrońcę.

3
3
4
5
11
54'

Alexis Sanchez szarżował w polu karnym i oddał strzał. Wywalczył rzut rożny, z którego nic nie wyniknęło.

6
3
2
2
2
53'

Romelu Lukaku wpakował piłkę do siatki, ale Belg faulował obrońcę.

4
4
2
2
5
51'

Długa piłka w pole karne od Matta Ritchiego, ale Jonjo Shelvey został uprzedzony przez bramkarza.

1
1
2
1
1
49'

Matt Ritchie padł w polu karnym, ale sędzia odgwizdał spalonego.

1
1
1
46'

Gramy dalej.

1
1
1
1
1
45+1'

Zablokowany strzał Romelu Lukaku. Będzie jeszcze rzut rożny.

2
1
1
45'

Doliczona minuta.

1
1
1
1
1
43'

Za krótka wrzutka Ashleya Younga z rzutu wolnego.

1
1
2
2
4
38'

Anthony Martial główkował obok bramki.

1
2
2
2
2
35'

Ależ to była okazja dla gości! Nemanja Matić świetnie posłał w bój Anthonego Martiala, który wyszedł sam na sam z Dubravką, lecz przegrał ten pojedynek.

2
5
34'

Tym razem Martin Dubravka pod naciskiem Romelu Lukaku kopnął piłkę poza linię boczną.

1
34'

Atakowany David de Gea wybił piłkę na aut.

2
2
32'

Mamy drugi strzał United. Jesse Lingard nieźle uderzył, a golkiper gospodarzy wybił piłkę na róg, po którym obyło się bez zagrożenia.

2
32'

Nie mają pomysłu gracze Jose Mourinho na zaskoczenie rywala. Oddali do tej pory zaledwie jeden strzał, przy aż siedmiu Newcastle.

1
3
31'

Phil Jones zablokował strzał Jonjo Shelvego.

1
30'

Kenedy potężnie huknął z ponad 25 metrów, ale wprost w ręce bramkarza.

4
4
29'

Fatalna próba Matta Ritchiego sprzed pola karnego.

1
2
1
1
1
25'

United ma już kontrolę nad spotkaniem, lecz sytuacji bramkowych goście stworzyli jak na lekarstwo.

2
20'

Od dłuższego czasu nie oglądamy porywającego meczu.

16'

Goście próbują przejąć inicjatywę.

1
3
12'

Odważny początek Newcastle. United póki co nie potrafi odgryźć się rywalom.

1
4
8'

Ayoze Perez przymierzył z dystansu i pomylił się nieznacznie.

3
1
1
5'

Dwight Gayle uderzył z rzutu wolnego prosto w mur, jednak Jonjo Shelvey dopadł do dobitki i potężnym strzałem zmusił de Geę do sporego wysiłku.

1
1
3
1
4'

Zagranie ręką Chrisa Smallinga tuż przed polem karnym. Dobra okazja dla Newcastle.

2
2
1
2
3'

Anthony Martial wrócił na plac gry.

5
2
3
2'

Na boisku leży Anthony Martial, który został trafiony w oko przez Mohameda Diame. Zawodnikowi gości pomocy udzielają lekarze.