86'

Beniaminek walczy jeszcze o honorowego gola, ale atakuje nieporadnie.

1
81'

Roberto Firmino fatalnie skiksował przy próbie dośrodkowania z lewej strony pola karnego.

79'

Huddersfield. Schodzi: Aaron Mooy. Wchodzi: Rajiv van La Parra.

79'

Huddersfield. Schodzi: Chris Loewe. Wchodzi: Tom Ince.

78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah.

0:3! Salah zmylił Loessla i pokonał go pewnym strzałem w lewy róg.

Liverpool FC
11
6
3
1
1
77'

Rzut karny dla Liverpoolu! Philip Billing sfaulował Cana.

4
1
1
4
73'

Mohamed Salah mógł dobić gospodarzy, ale nie trafił na pustą bramkę z ostrego kąta. Piłka zatrzymała się na bocznej siatce.

1
1
72'

Wrzawa na trybunach. W polu karnym gości upadł Collin Quaner, ale sędzia nie dopatrzył się tam faulu Robertsona i nie wskazał na "wapno". Słusznie.

1
69'

Sadio Mane w tempo ruszył do piłki zagranej za plecy obrońców, jednak w świetnej sytuacji główkował obok słupka.

1
68'

Nic nie wskazuje na przełom, Liverpool dzieli i rządzi na boisku.

1
63'

Huddersfield. Schodzi: Steve Mounie. Wchodzi: Collin Quaner.

62'

Huddersfield w zasadzie statystuje, gospodarze nie są w stanie groźnie zaatakować.

1
59'

Zupełnie nieudany strzał Sadio Mane z 14 metrów i piłka minęła słupek w sporej odległości.

58'

Mocno z dystansu uderzył James Milner i Jonas Loessl wybił piłkę na rzut rożny.

54'

Mogło być 0:3, ale Jonas Loessl na raty obronił uderzenie głową Sadio Mane!

1
1
54'

89:11 - tak w pierwszych minutach drugiej połowy wygląda statystyka posiadania piłki na korzyść Liverpoolu.

1
Czy Huddersfield zdoła wywalczyć choć remis?
2
1
1
1
1
50'

Liverpool nie pozwala gospodarzom rozwinąć skrzydeł. Huddersfield czeka piekielnie trudne zadanie.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Firmino.

Już 2:0 dla The Reds! Firmino zamarkował dośrodkowanie, po czym oddał strzał z niemal zerowego kąta i Loessl skapitulował.

18
10
2
2
4
45'

Doliczona 1 minuta.

1
45'

Loris Karius wybiegł aż w okolice 30. metra i uprzedził jednego z rywali.

43'

Po kombinacyjnej akcji mocno z 15 metrów uderzył Roberto Firmino, ale Jonas Loessl obronił, poza tym Brazylijczyk znajdował się na spalonym, więc gol i tak nie zostałby uznany.

40'

Z rzutu wolnego z 22 metrów tuż obok słupka uderzył Chris Loewe. Zapachniało wyrównaniem!

37'

Ważna interwencja Kongolo, który uprzedził w polu karnym Milnera. Zawodnik Liverpoolu miałby stuprocentową sytuację.

35'

Mathias Joergensen oddalił zagrożenie po płaskiej centrze Robertsona z lewej strony boiska.

32'

Bezradni są piłkarze beniaminka. Pod bramką Kariusa od dłuższego czasu nic się nie dzieje.

1
29'

Huddersfield na razie nie potrafi odpowiedzieć, Liverpool dominuje.

1
26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Emre Can.

1:0 dla Liverpoolu! Can dopadł do bezpańskiej piłki przed polem karnym, natychmiast uderzył i po rykoszecie od Billinga wyszedł z tego idealny strzał przy słupku.

16
7
1
2
2
24'

Kąśliwie sprzed pola karnego strzelił Emre Can, był tam jeszcze mały rykoszet i Jonas Loessl odbił piłkę do boku.

21'

Niesamowicie zacięte i wyrównane spotkanie na stadionie beniaminka. Liverpool jeszcze nie doszedł do stuprocentowej sytuacji, Huddersfield już taką miało.

2
17'

Kapitalna okazja gospodarzy! Z lewego skrzydła bardzo dobrze dośrodkował Chris Loewe, akcję zamknął na 12. metrze Laurent Depoitre, ale uderzył za blisko środka bramki i Loris Karius zdołał obronić!

14'

Robertson całkowicie zepsuł dośrodkowanie z lewego skrzydła i piłka opuściła boisko.

12'

Ekipa Huddersfield jest bardzo skoncentrowana i Liverpool na razie nie potrafi jej zagrozić.

9'

Andrew Robertson dynamicznie wpadł w pole karne, ale jego strzał zablokował Christopher Schindler.

6'

Beniaminek nie dał się stłamsić i na razie nie dopuścił do groźnej sytuacji pod własną bramką.