Przyblokowany strzał Okazakiego i piłka w rękach Kariusa.

3
3
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu James Milner. 2:1 dla LFC! Salah znalazł się oko w oko z bramkarzem i strzałem w krótki róg zdobył bramkę.

21
11
3
4
75'

Szansa przed Liverpoolem. Coutinho miał sporo miejsca, zdołał oddać strzał, ale Schmeichel nie dał się pokonać.

3
2
1
3
74'

Leicester. Schodzi: Jamie Vardy. Wchodzi: Islam Slimani.

73'
70'

Dobry fragment w wykonaniu Leicester, które pokazuje, że także chce strzelić gola i wygrać mecz.

3
3
1
67'

Bardzo silne uderzenie Ndidiego z 17 metrów i piłka o centymetry minęła słupek rywali!

3
4
1
1
1
65'

Drugi gol Mane i drugi nie został uznany. Senegalczyk był na spalonym.

3
3
2
62'

Żółtą kartkę otrzymał Wilfred Ndidi. Faulowany Coutinho.

Leicester City
3
3
1
59'

Mogło być 2:1 dla LFC! Piękne podanie Coutinho do Salaha, który podciął piłkę nad Schmeichelem, ale ta zatrzymała się na górnej siatce.

3
4
1
2
1
56'

Vardy znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale był na spalonym.

5
7
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Maguire.

4
8
53'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can. Za starcie z Harry'm Maguire'em.

Liverpool FC
4
4
2
3
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Sadio Mane. 1:1! Podanie Mane do Salaha, który w polu karnym oddał płaski strzał z 11 metrów. Piłka przeleciała między nogami bramkarza.

15
12
2
3
4
51'

Mohamed Salah upadł w polu karnym rywali, ale nie ma mowy o "jedenastce".

5
5
49'

Leicester cofnięte przed własną bramkę. Tutaj czeka na rywali.

5
5
46'

Początek drugiej połowy.

5
5
45'

Minuta doliczona.

8
8
41'

Sadio Mane źle opanował piłkę na linii pola karnego, ale mimo wszystko wywalczył rzut rożny.

9
10
1
38'

Zelżał napór Liverpoolu. Lisy zdołały oddalić grę od własnej bramki.

9
9
1
34'

Goście już starają się zabierać cenne sekundy.

9
9
31'

Robertson z impetem wpadł w pole karne, lekko trącony upadł. Sędzia nie wskazał na "wapno".

1
1
29'

Schmeichel złapał piłkę po strzale Firmino z 18 metrów.

1
1
1
27'

Płaskie dośrodkowanie Robertsona zostało wybite przez gości.

1
1
25'

Joe Gomez oddał strzał z woleja z 20 metrów. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

2
1
1
22'

Kolejna okazja przed Liverpoolem. Tym razem strzelał Firmino, lecz Schmeichel wybił piłkę.

4
2
21'

Doskonała okazja przed Salahem! Egipcjanin z pięciu metrów podciął piłkę nad bramkarzem, ale nie trafił w światło bramki.

2
2
19'

Piłka w siatce Lisów! Po dośrodkowaniu Robertsona Mane skierował futbolówkę do siatki, ale był na spalonym.

2
2
1
1
18'

Vardy ruszył na bramkę rywali i chociaż miał przed sobą tylko Lovrena, to łatwo stracił piłkę.

2
2
15'

Potężna bomba Coutinho z 30 metrów, jednak Kasper Schmeichel dobrze się ustawił i złapał piłkę.

1
1
1
11'

Mohamed Salah urwał się obrońcom, ale w polu karnym dopadł go Harry Maguire i zatrzymał Egipcjanina.

2
2
1
1
1
8'

Żółtą kartkę otrzymał James Milner. Faulowany Mahrez.

3
2
7'

Salah dostał podanie od Mane. Pięknie minął rywala, ale w doskonałej okazji strzelił obok bramki.

3
1
1
1
2
6'

Piłka ląduje w polu karnym Lisów, ale została wybita przez gości.

2
1
1
1
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Asystował mu Riyad Mahrez. 1:0 dla Leicester! Błąd przy wyprowadzaniu piłki. Ta trafia w pole karne, gdzie Mahrez zagrywa ją przed bramkę, a Vardy tylko dostawia nogę.