Everton. Schodzi: Wayne Rooney. Wchodzi: Sandro Ramirez.

Piłkarze dogrywają już ostatnie minuty spotkania.

1
1
3
86'

Dominic Calvert-Lewin miał niezłą okazję strzelcką, ale z 13 metrów nie zdołał pokonać Fabiańskiego.

2
3
1
1
84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Leroy Fer. Miał coś do powiedzenia faulującemu Kenny'emu.

2
2
2
2
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Jonjoe Kenny. Taktyczny faul.

3
3
1
81'

Swansea. Schodzi: Tom Carroll. Wchodzi: Sam Clucas.

79'

Everton. Schodzi: Aaron Lennon. Wchodzi: Ademola Lookman.

78'

Swansea jeszcze stara sie zdobyć kontaktową bramkę, ale akcje Łabędzi nie są przekonujące.

2
2
2
2
2
75'

Swansea. Schodzi: Nathan Dyer. Wchodzi: Jordan Ayew.

3
1
2
1
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wayne Rooney. 3:1! Fabiański znów wyczuł Anglika, ale strzał był potężny i Polak nie sięgnął piłki.

7
3
4
8
8
73'

Drugi karny dla Evertonu! Olsson sfaulował Kenny'ego, ale przed polem karnym!

6
4
3
3
5
72'

Łabędzie muszą coś zmienić w swojej grze. Za chwilę nowy zawodnik pojawi się na murawie.

4
3
2
1
1
69'

Dyer uderzył wyraźnie obok słupka po zejściu z lewej strony do środka boiska.

1
2
68'

Swansea musi zacząć grać odważniej, ale kilka minut po stracie gola nie widać tego.

4
4
3
1
1
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gylfi Sigurdsson. Asystował mu Wayne Rooney. 2:1 dla Evertonu! Fantastyczny strzał Islandczyka z 25 metrów. Fabiański był bez szans.

60'
58'

Gylfi Sigurdsson sprawdził czujność Fabiańskiego strzałem z 22 metrów. Islandczyk uderzył w sam środek i Polak nie popełnił błędu.

6
4
58'

Kolejny korner dla Evertonu nie przynosi efektu.

3
2
1
1
1
54'

Tom Carroll przesadził z siłą dośrodkowania i od bramki rozpoczął Pickford.

1
3
3
52'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Fernandez. Odłożona kartka za faul.

1
1
3
1
1
51'

Znów gra toczy się w środkowej strefie boiska.

2
2
3
48'

Przerwa w grze, ponieważ opatrywany jest Fer.

2
2
1
3
3
46'

Początek drugiej połowy.

5
5
45+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dominic Calvert-Lewin. 1:1! Fabiański fantastycznie zatrzymał strzał Rooneya z rzutu karnego, ale wobec dobitki Lewina był już bezradny!

17
10
6
14
14
45+1'

Lennon starł się z Mesą i upadł w polu karnym. Sędzia wskazuje na "wapno", chociaż wydaje się, że nie ma mowy o rzucie karnym!

3
4
3
2
2
45'

Minuta doliczona.

4
4
3
3
43'

Dobre, odważne wyjście Fabiańskiego, który wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

14
10
41'

Bardzo dobra akcja Swansea City. Strzał Martina Olssona z 20 metrów przeleciał tuż obok słupka.

5
4
2
1
1
40'

Zagotowało się w polu karnym Swansea po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale sędzia przerwał grę - spalony.

6
4
2
1
1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Nathan Dyer. Faulowany Kenny.

2
4
3
1
1
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Fer. Asystował mu Tom Carroll. 1:0 dla Swansea! Po rzucie rożnym piłka trafiła do niepilnowanego Fera, który z czterech metrów umieścił ją w siatce.

18
12
5
1
2
34'

Nadal bardzo przeciętne widowisko na Goodison Park. Remis bardziej odpowiada gościom, a Everton był ostatnio w niezłej formie.

5
5
3
2
1
32'

Ostra centra Rooneya, jednak Alfie Mawson wybił piłkę głową.

2
2
30'

Tom Carroll oddał celny strzał z rzutu wolnego z 22 metrów, jednak Jordan Pickford nie dał się pokonać.

3
3
29'

Żółtą kartkę otrzymał Mason Holgate. Wydaje się, że Dyer wymusił rzut wolny.

5
5
2
1
28'

Najgroźniejsza okazja w tym meczu. Aaron Lennon bez problemu minął Mawsona i z 14 metrów uderzył jednak wyraźnie obok bramki.

4
3
2
1
1
25'

Korner dla Evertonu, ale piłka została wybita i wróciła aż do... bramkarza.

5
6
1
22'

Techniczny strzał oddał Dominica Calverta-Lewina. Piłka uderzona z 20 metrów nie była jednak trudna do obrony przez Fabiańskiego.

7
5
1
20'

Wayne Rooney sprytnie chciał przelobować Fabiańskiego, ale to nie mogło się powieść. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

9
8
2
1
3
18'

Fabiański nudzi się między słupkami Swansea City.

11
9
6
3
3
14'

Gylfi Sigurdsson czyhał na podanie od Rooneya, jednak Anglik dograł niedokładnie.

6
4
2
3
2
11'

Po początkowej przewadze Evertonu teraz to goście dłużej utrzymują się przy piłce.

8
7
4
3
2
7'

Klepanina w środku boiska. W końcu Luciano Narsingh wpadł w pole karne, ale oddał strzał wprost w bramkarza.