2
1
1
87'

Ings mógł mieć wejście smoka. W dobrej sytuacji z 10 metrów uderzył tuż obok słupka.

3
1
1
1
87'
86'

Wyraźnie spadło tempo meczu. Liverpool zadowolony, Bournemouth bezradne.

3
1
83'

Alex Oxlade-Chamberlain zamiast podawać to strzelał z ostrego kąta. Nie trafił w światło bramki.

2
1
80'

Okres mniej ciekawej gry - dużo podań w środku boiska.

1
1
76'
74'

To powinna być piąta bramka! Po kontrze Firmino dograł przed bramkę, gdzie jednak Coutinho nie trafił w piłkę.

1
1
3
73'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Adam Lallana. Faulowany Ibe.

Liverpool FC
1
1
2
71'

Liverpool. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Adam Lallana.

69'

Kolejna składna akcja LFC, ale strzał Coutinho został zablokowany.

1
1
1
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Philippe Coutinho. 4:0! Dośrodkowanie Coutinho przed bramkę, gdzie z siedmiu metrów Firmino głową wpakował piłkę do siatki. Wydaje się jednak, że Firmino był na spalonym.

15
8
3
3
3
65'

Dwa dośrodkowania Salaha z prawej nogi - oba niedokładne.

1
1
1
1
62'

Korner dla Bournemouth, ale piłka została wybita.

2
4
2
60'

Mignolet obronił techniczny strzał Defoe z 14 metrów.

1
1
1
59'

Alex Oxlade-Chamberlain zabrał piłkę rywalowi, wpadł w pole karne i z ośmiu metrów trafił w słupek.

1
2
1
56'

Bournemouth. Schodzi: Charlie Daniels. Wchodzi: Steve Cook.

56'

Bardzo ładna akcja Bournemouth i została zakończona niecelnym strzałem Frasera.

1
1
53'

Ibe liczył na podanie na wolne pole, ale nie doczekał się. Stracona szansa Bournemouth.

1
1
51'

W ataku pozycyjnym Liverpool. The Reds mają chrapkę na kolejne gole.

2
1
48'

Robertson dość niespodziewanie znalazł się na środku ataku, ale Coutinho zagrał mu niedokładnie.

1
1
46'

Bournemouth. Schodzi: Marc Pugh. Wchodzi: Ryan Fraser.

46'

Początek drugiej połowy.

2
2
45'

Dwie minuty doliczone.

2
2
1
1
2
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. 3:0! Indywidualna akcja Salaha, który minął Danielsa, wpadł w pole karne i z pięciu metrów umieścił piłkę w siatce.

11
7
4
3
3
43'

Kapitalna akcja Liverpoolu! Coutinho idealnie podciął piłkę nad wszystkimi zawodnikami a Salah mając przed sobą tylko bramkarza uderzył wprost w niego.

4
4
1
1
1
40'

Alex Oxlade-Chamberlain przymierzył z 16 metrów, jednak Begović nie dał się pokonać.

4
4
1
1
1
39'

To powinna być bramka dla Bournemouth! Defoe znalazł się oko w oko z bramkarzem, uderzył obok niego, ale trafił w słupek!

4
5
1
1
2
35'

Liverpool napędza kolejne ataki. Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie Liverpool wygrywał w Bournemouth 3:0, a przegrał 3:4.

4
4
2
2
2
32'

Bournemouth. Schodzi: Joshua King. Wchodzi: Junior Stanislas. Kontuzja zawodnika gospodarzy.

30'

Pół godziny gry za nami, Liverpool prowadzi 2:0, a Bournemouth wciąż biega za piłką.

4
4
2
1
1
26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dejan Lovren. Asystował mu Roberto Firmino. 2:0! Jest już po meczu? Po rzucie rożnym Firmino trącił piłkę, a tę do bramki głową wpakował Lovren.

11
8
3
4
4
23'

Ciągła dominacja Liverpoolu. Bournemouth nie jest w stanie przeciwstawić się gościom.

7
4
1
1
1
21'

Andrew Robertson dograł piłkę w pole karne gospodarzy, lecz została ona wybita.

6
5
1
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. 1:0 dla Liverpoolu! Coutinho zwiódł Francisa, a następnie mierzonym strzałem pokonał Begovicia.

20
12
4
4
4
18'

Jest odpowiedź Wisienek. Były zawodnik Liverpoolu Jordon Ibe oddał celny strzał, ale ten padł łupem bramkarza.

4
5
1
15'

Dobry kwadrans w wykonaniu Liverpoolu. Bournemouth na razie bez szans.

6
5
12'

SŁUPEK! Philippe Coutinho pięknie przymierzył z rzutu wolnego. Piłka poleciała nad murem, ale trafiła w słupek.

9
7
3
10'

Żółtą kartkę otrzymał Nathan Ake. Faulowany Firmino.

AFC Bournemouth
6
5
8'

Niezłe podanie Charlie'ego Danielsa do Defoe, ale ostatecznie Lovren dobrze interweniował.

2
3
1
2
6'

Grę prowadzi Liverpool, chociaż menedżer Bournemouth nie jest z tego zadowolony.

5
6
1
3'

Bardzo nieprzyjemne dla bramkarza dośrodkowanie Gomeza. Ostatecznie Salah nie sięgnął piłki.