1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

88'

Lewą flanką pobiegł Mesut Oezil. Niemiec mógł szybciej dogrywać do Giroud, ale spowolnił akcję. Ostatecznie jednak piłka do Francuza dotarła, ale jego strzał podbił obrońca i Elliot łatwo złapał piłkę.

1
1
1
86'

Strzał Welbecka z 16 metrów trafia w Diame.

1
1
1
83'

Od kilku minut to goście dyktują warunki gry. Arsenal wyraźnie się cofnął.

3
2
2
2
2
82'

Newcastle. Schodzi: Mikel Merino. Wchodzi: Mohamed Diame.

1
1
1
1
1
81'

Niecelny strzał Pereza z lewego narożnika pola karnego. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

79'

Groźne uderzenie Joselu z 18 metrów przyjął na ciało Koscielny. Cech byłby w opałach, bo piłka zmierzała w światło bramki.

76'

Centra na dalszy słupek, gdzie piłkę "szczupakiem" zaatakował Sanchez. Chilijczykowi zabrakło centymetrów, by skutecznie zamknąć akcję.

1
1
1
1
1
75'

Świetna centra Sancheza z lewej strony pola karnego, Olivier Giroud zgrał piłkę głową do Wilshere'a, ale ten z 10 metrów trafił prosto w bramkarza.

1
1
1
1
1
72'

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Danny Welbeck.

70'

Iwobi zasygnalizował konieczność zmiany i siadł na murawę.

1
1
68'

Newcastle. Schodzi: Jacob Murphy. Wchodzi: Dwight Gayle.

3
2
1
1
1
66'

Lekki strzał z 15 metrów oddał Alex Iwobi. Elliot nie miał prawa tego przepuścić.

3
2
1
1
1
62'

Obraz gry w II połowie jest identyczny jak w pierwszej. Atakuje Arsenal, a goście kopią długie piłki do napastnika.

2
2
59'

Prostopadłe podanie do Lacazetta, a ten w sytuacji sam na sam z Elliotem decyduje się na lobowanie bramkarza... piłka nad poprzeczką.

1
1
56'

Mikel Merino przedzierał się w polu karnym Arsenalu, ale dość szybko został pozbawiony piłki przez Monreala.

1
1
54'
51'

Obiecującą akcję gospodarzy kończy kiks Iwobiego.

1
1
49'

Alexis Sanchez "nawinął" Yedlina w polu karnym, ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i we wszystko wmieszał się Christian Atsu. Było blisko gola samobójczego, ale piłka trafiła w boczbną siatkę.

1
1
46'

Zaczynamy grę po przerwie.

1
1
45+1'

Płasko z 20 metrów uderzył Alexis Sanchez... obok celu.

2
2
1
1
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
2
1
1
1
44'

Gra przerwana. Zderzenie głowami Monreala z Merino. Obaj leżą w polu karnym Arsenalu.

2
2
1
1
1
42'

Strzał Maitlanda-Nilesa trafia w klatkę piersiową jednego z obrońców gości. Gospodarze widzieli rekę, ale protesty na nic się zdają. Nie ma rzutu karnego.

2
2
1
1
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Isaac Hayden. Podcięcie Wilshere'a.

Newcastle United
2
2
1
1
1
38'

Lacazette zagrał do Oezila, ale strzał Niemca z ostrego kąta obronił Rob Elliot.

2
2
1
1
1
35'

Alexandre Lacazette w pojedynku z trzema obrońcami w polu karnym Newcastle. Dwóch udało się ograć, ale ostatni okazał się zaporą nie do przejścia.

2
2
1
1
3
33'

Mesut Oezil dogrywa zewnętrzną częścią stopy z prawego skrzydła, ale Alexandre Lacazette miał kłopot z opanowaniem piłki.

1
1
30'

Kilka minut gry bez podbramkowych spięć. Warty odnotowania był jedynie silny strzał Xhaki z 22 metrów, po którym piłka przeleciała tuż obok słupka.

1
1
26'

Piękne, otwierajace podanie Sancheza do Bellerina. Hiszpan podjął decyzję o strzale z powietrza, ale posłał piłkę nad bramką.

3
3
2
2
2
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mesut Oezil.

Wow! Cóż za wolej z 14 metrów! Piłka pod poprzeczką bramki Elliota i gospodarze prowadzą.

17
10
4
2
4
21'

Groźnie wyglądające starcie w środku boiska Sancheza z Merino. Obaj atakowali piłkę wyprostowanymi nogami, ale sędzia nie przerwał gry mimo protestów piłkarzy.

2
2
1
1
1
18'

Kontra gości po stracie Sancheza, ale znów kończy się to długim podaniem, które na linii pola karnego wyłapuje Cech.

1
1
16'

Przewaga Arsenalu. Newcastle stać jedynie na długie piłki posyłane do Joselu, ale ten jeszcze ani razu nie przechwycił tak zagranej futbolówki.

1
1
13'

Widowiskowy rajd środkiem, a w roli głównej Ainsley Maitland-Niles! Obrońca płasko uderzył z 20 metrów, ale piłka przeleciała tuż obok słupka.

1
1
12'

Kilka krótkich podań gospodarzy w polu karnym Srok. Wszystko kończy uderzenie Sancheza z 14 metrów... metr nad poprzeczką.

1
1
11'

Długie podanie do Pereza, ale ten na spalonym.

1
1
8'

Szansa Arsenalu! Sanchez podał pietą na lewą stronę pola karnego do Lacazetta. Strzał Francuza podbity przez obrońcę, ale po chwili nerwowa reakcja defensywy gości i okazja na dobitkę. Hector Bellerin jednak fatalnie pudłuje.

1
1
6'

Zbyt krótko wybili piłkę Kanonierzy i przed "szesnastką" doskoczył do niej DeAndre Yedlin. Bardzo mocny strzał, ale wysoko nad celem.

1
1
5'

Dośrodkowanie na dalszy słupek i uderzenie głową Merino. Petr Cech z kłopotami, ale obronił.

1
1
2'

Piłkarze gospodarzy dwukrotnie przedarli się prawym skrzydłem, ale zabrakło kluczowego, dokładnego podania.