Premier League: 16. kolejka
10 gru 2017 13:00
90+4'

Po dośrodkowaniu w pole karne gospodarzy strzelał Aaron Ramsey, lecz Fraser Forster złapał piłkę.

1
90+2'

Zawodnicy Southampton starają się atakować. Przed chwilą zablokowany został Pierre-Emile Hoejbjerg.

1
1
1
1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

2
1
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jack Wilshere.

2
1
1
1
1
89'
1
1
1
1
1
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Alexis Sanchez. Po dośrodkowaniu Alexisa Sancheza celnym strzałem głową popisał się Olivier Giroud! Remis!

15
6
3
4
8
86'
84'

Z rzutu wolnego strzelał Alexis Sanchez. Fraser Forster wypiąstkował piłkę.

1
2
1
1
1
84'

Będzie rzut wolny dla Arsenalu FC. To dobra okazja na strzał zza pola karnego.

1
1
1
1
1
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oriol Romeu.

Southampton FC
1
1
83'

To mogła być groźna kontra Southampton. Na spalonym był jednak Charlie Austin.

1
2
1
82'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Jack Stephens.

2
1
1
80'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pierre-Emile Hoejbjerg wybił piłkę.

2
2
1
1
1
80'

Hector Bellerin dośrodkował w pole karne gospodarzy. Będzie jeszcze rzut rożny.

2
1
1
1
1
79'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Piłkę złapał jednak Petr Cech.

2
2
2
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hector Bellerin.

1
1
1
1
1
76'

Zawodnicy Southampton cały czas umiejętnie rozbijają ataki Arsenalu FC.

2
2
1
1
1
73'

A na boisku częściej przy piłce goście, lecz cały czas dobrze w defensywie prezentuje się zespół Southampton.

69'

Arsenal. Schodzi: Granit Xhaka. Wchodzi: Jack Wilshere.

68'

Ładny, minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Nacho Monreal.

1
1
66'

Po podaniu Tadicia w świetnej sytuacji znalazł się Ryan Bertrand. Nie zdołał jednak skierować piłki do bramki. To powinien być gol!

64'
62'

Oriol Romeu oddał strzał zza pola karnego. Poprzeczka uratowała Arsenal FC przed stratą gola!

2
2
2
60'

Ofensywna akcja Southampton. Po wrzutce Dusana Tadicia piłkę pewnie złapał Petr Cech.

58'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, gdy piłka została wybita, zza pola karnego strzelał Granit Xhaka. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

1
56'

Arsenal FC długo rozgrywa piłkę. Szczelna jest jednak defensywa gospodarzy.

1
1
53'

Z dystansu niecelnie strzelał Aaron Ramsey. Chwilę wcześniej swoją akcję wyprowadzili i gospodarze, ale wynik cały czas bez zmian.

52'

Sead Kolasinac wpadł w pole karne Southampton, lecz w ostatniej chwili został zablokowany przez obrońców.

1
48'

Arsenal FC rozgrywa piłkę tuż przed polem karnym Southampton. Gospodarze dobrze się jednak bronią.

2
1
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Doliczona jedna minuta.

1
1
43'

Daleko z bramki wyszedł Petr Cech i wybił piłkę. Zanosiło się na groźną akcję Southampton.

1
1
41'

Hector Bellerin zagrał na 11 metr. Do piłki doszedł Alexandre Lacazette, lecz oddał już niecelny strzał.

1
1
1
1
1
38'

Zawodnicy Southampton przenieśli grę na połowę przeciwnika.

1
2
2
2
36'

Arsenal FC rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy. Goście szukają swojej szansy na gola. Defensywa Southampton jest jednak dobrze zorganizowana.

1
1
1
32'

Z 15 metrów dobry strzał z pierwszej piłki oddał Aaron Ramsey. Jeszcze lepiej spisał się Fraser Forster, który obronił to uderzenie.

2
31'

Teraz groźnie było w polu karnym Southampton. Dobrze w defensywie spisał się Oriol Romeu, który wybił piłkę.

29'

Groźnie zaatakowali zawodnicy Southampton w ostatnich minutach. Ostatecznie jednak piłkę złapał Petr Cech.

1
1
1
1
1
27'

Ładne dośrodkowanie z rzutu wolnego. Petr Cech wypiąstkował piłkę na rzut rożny.

1
1
1
26'

Będzie rzut wolny i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Arsenalu.

1
1
23'

Aaron Ramsey ładnie przyjął sobie piłkę w polu karnym i oddał strzał na bramkę. Było to jednak słabe uderzenie, bramkarz gospodarzy nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
1
23'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Southampton. Tym razem Fraser Forster wypiąstkował piłkę.

2
1
1
1
21'

Sead Kolasinac dośrodkował w pole karne gospodarzy. Jeden z obrońców zdołał wybić piłkę.

2
1
18'

Zanosiło się na perfekcyjną kontrę Arsenalu. Doskonale w defensywnie zachował się jednak Pierre-Emile Hoejbjerg, który przerwał akcję.

1
16'

Alexandre Lacazette świetnie opanował piłkę w polu karnym Southampton. Oddał strzał na bramkę, lecz Fraser Forster nie dał się zaskoczyć.

1
2
14'

Gospodarze spokojnie rozgrywają teraz piłkę na połowie Arsenalu.

11'

Mesut Oezil dośrodkował w pole karne Southampton. Piłkę pewnie złapał Fraser Forster.

2
10'

Arsenal FC rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy i szuka swojej szansy na gola.

1
8'

Charlie Austin! Po zagraniu w pole karne napastnik gospodarzy znów oddał groźny strzał, trafił w słupek, ale był na spalonym.

1
6'

Znów pokazał się Charlie Austin, lecz tym razem odgwizdany został spalony i gra została przerwana.

2
5'

Mogło być 2:0! Kolejne dobre podanie, w znakomitej sytuacji znalazł się Charlie Austin, lecz tym razem świetnie obronił Petr Cech.

2
1
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Charlie Austin. Asystował mu Dusan Tadić. Charlie Austin otrzymał świetne prostopadłe podanie, wpadł w pole karne i pewnie pokonał bramkarza. 1:0 dla Southampton!