1:1
Zakończony
Everton
90+3'

Everton zamknięty przed własną bramką. Goście czekają na ostatni gwizdek sędziego.

2
90+1'

Firmino nie sięgnął piłki dośrodkowanej przez Robertsona.

2
3
1
1
1
90'

Cztery minuty doliczone.

1
1
89'

Rzut wolny dla Evertonu i gospodarze wybili piłkę po dośrodkowaniu.

1
86'

Całkiem niezły strzał Coutinho z rzutu wolnego. Jednak do bramki było aż 25 metrów i Pickford nie dał się pokonać.

85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Morgan Schneiderlin. Faulowany Milner.

83'

Everton. Schodzi: Wayne Rooney. Wchodzi: Phil Jagielka.

82'

Liverpool. Schodzi: Dominic Solanke. Wchodzi: Danny Ings.

81'

Liverpoolowi zaczęło się spieszyć. Everton znów może się tylko bronić.

77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wayne Rooney. 1:1! Rooney uderzył w sam środek bramki, ale tam nie było już Mignoleta.

10
3
2
4
9
76'

Rzut karny dla Evertonu! Dominic Calvert-Lewin faulowany przez Lovrena. Wydaje się jednak, że sędzia nie powinien wskazać na "wapno".

1
1
5
73'

Pierwszy korner w meczu dla Evertonu, ale nie ma nawet strzału na bramkę Liverpoolu.

70'

Złe dośrodkowanie Robersona, ponieważ posłał piłkę w miejsce, gdzie nie było żadnego gracza LFC.

65'

Piłka wylądowała na górnej siatce po tym jak głową uderzył Gomez.

63'

Nie pierwsze już dośrodkowanie w pole karne Evertonu. Mane nie trafił jednak w piłkę.

2
1
2
60'

Solanke pośliznął się przy oddawaniu strzału i Pickford nie musiał interweniować.

58'

Przewrotka Mane z 15 metrów, ale uderzył dość lekko i Pickford złapał piłkę.

57'

Everton chociaż przegrywa, to cały czas w ataku jest Liverpool.

54'

Znów na skrzydle był Salah. Jego dośrodkowanie zostało jednak zablokowane.

51'

Solanke szukał Mane na piątym metrze, lecz podanie nie dotarło do Senegalczyka.

49'

Idealne dośrodkowanie Milnera na piąty metr i Salah uderzył głową tuż obok słupka. To powinno być 2:0!

1
46'

Everton. Schodzi: Oumar Niasse. Wchodzi: Aaron Lennon.

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Fantastyczna okazja przed Mane. Zamiast podawać do kapitalnie ustawionych kolegów to uderzył obok bramki.

1
1
1
1
1
45'

Dwie minuty doliczone.

42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. 1:0 dla LFC! Indywidualna akcja Salaha. Minął rywala, a następnie pięknym, technicznym strzałem z 12 metrów zaskoczył Pickforda.

19
7
2
2
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Idrissa Gueye. Faulowany Mane.

41'

Gomez przedzierał się prawą flanką i zdołał dośrodkować - wprost w bramkarza.

1
39'

Trudno napisać coś dobrego o tym meczu. Zupełnie nie czuć atmosfery derbów. Zawodzi Everton, który w ofensywie nie istnieje. Liverpool natomiast nie ma pomysłu, jak oszukać defensywę gości.

1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Gylfi Sigurdsson. Faulowany Henderson.

34'

Zupełnie nieudany strzał Robersona z 25 metrów.

1
32'

Zaledwie 54 proc. celnych podań ma Everton. Fatalna statystyka.

1
31'

Korner dla Liverpoolu, ale po dośrodkowaniu nie było nawet strzału.

1
28'

Alex Oxlade-Chamberlain przeciągnął dośrodkowanie z rzutu wolnego i od bramki rozpoczął Jordan Pickford.

1
27'

Everton był w polu karnym Liverpoolu, lecz szybko stracił piłkę. W ofensywie goście są bezradni.

1
24'

Brzydki faul Gomeza, ale nie ma nawet kartki. Szczęście prawego obrońcy LFC.

1
1
1
20'

Płaskie dośrodkowanie na jedenasty metr, ale to woda na młyn dla zawodników Evertonu.

1
19'

Niewiele się dzieje na Anfield. Everton cofnięty bardzo głęboko, a Liverpool rozgrywa piłkę - głównie w szerz boiska.

2
15'

Aż 77 procent posiadania piłki ma Liverpool.

2
13'

Przyblokowany płaski strzał Salaha z 15 metrów. Gra toczy się na połowie Evertonu.

1
10'

Odważne wyjście Mignoleta na 35 metr i wybił piłkę spod nóg Niasse'a.

2
9'

To mogła być niezła okazja, ale Mane pośliznął się w polu karnym The Toffees.

2
7'

Salah szukał podaniem Mane, ale posłał piłkę na takiej wysokości, że bez problemu złapał ją bramkarz Evertonu.

1
1
5'

Sporo niedokładności w pierwszych pięciu minutach.

1
1
2
1
1
3'

Nieudany strzał Hendersona sprzed pola karnego. Piłka poszybowała nad poprzeczką.