3
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Matt Phillips.

2:3! Po wrzutce Barry'ego koszmarnie we własnym polu karnym interweniował Otamendi, wyszło z tego podanie do Phillipsa i ten trafił do siatki z bliska.

West Bromwich Albion
32
12
9
11
10
90'

Doliczone 3 minuty.

4
2
1
87'

Ben Foster instynktownie obronił strzał z bliska Davida Silvy! Mogło być 1:4.

5
3
1
1
4
85'

Raheem Sterling świetnie wyłożył piłkę De Bruyne, ale Belg fatalnie spudłował z ostrego kąta, mimo że miał sporo swobody.

4
2
1
1
2
82'
81'
79'

Manchester City kontroluje mecz, gospodarze już chyba pogodzeni z losem.

4
4
1
5
5
74'

Gabriel Jesus wyszedł na czystą pozycję, jednak przegrał pojedynek z Fosterem, który interweniował aż pod linią pola karnego.

4
4
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ahmed Hegazy.

4
2
3
71'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Nicolas Otamendi.

4
1
1
1
70'

Nic już nie wskazuje na przełom. Gospodarzom brakuje argumentów.

2
2
1
4
2
68'

WBA. Schodzi: Gareth McAuley. Wchodzi: Matt Phillips.

64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Kyle Walker.

Kapitalna koronkowa akcja gości i 1:3! Walker dograł płasko z prawego skrzydła, przed bramką stał Sterling i tylko dopełnił formalności z kilku metrów.

15
8
6
4
13
63'

Dość chaotyczny mecz po przerwie. Manchester City nie atakuje za wszelką cenę, a gospodarze - choć momentami prezentują się nieźle - są niedokładni na połowie rywala.

3
2
2
3
1
61'
60'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Gabriel Jesus.

2
2
1
56'

Mocno pracuje Kevin De Bruyne, ale ma dziś rozregulowany celownik. Teraz Belg chybił z dystansu.

3
3
1
2
2
52'

Po strzale De Bruyne z rzutu wolnego i rykoszecie piłka poleciała obok słupka.

5
3
1
2
2
Czy gospodarzom uda się wywalczyć chociaż remis?
10
4
1
2
2
49'

Z ostrego kąta obok słupka uderzył Kyle Walker.

4
4
1
47'

Grzegorz Krychowiak mógł wyrównać! Polak zamknął dośrodkowanie z prawego skrzydła, ale główkował wprost w Edersona!

20
7
6
3
4
46'

Początek drugiej połowy.

10
5
4
2
1
45'

Doliczone 2 minuty.

8
7
3
3
3
45'

Grzegorz Krychowiak usłyszał słowną reprymendę od sędziego. Powód? Zbyt wcześnie wykonał rzut wolny.

18
11
3
4
10
44'

Z dystansu potężnie, ale w trybuny uderzył Kevin De Bruyne.

5
7
3
3
2
41'

Kapitalna szansa WBA! Jay Rodriguez perfekcyjnie dośrodkował na 9. metr do Rondona, jednak ten główkował nad bramką!

4
6
2
5
4
40'

Z rzutu wolnego z 20 metrów wyraźnie przestrzelił Leroy Sane.

9
4
2
3
1
38'

Allan Nyom oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu Bernardo Silvy. Na błąd zawodnika gospodarzy czyhał już Leroy Sane.

8
5
3
3
2
34'

Z prawej strony pola karnego do nikogo dośrodkował Bernardo Silva.

4
6
2
2
1
32'

Goście długo rozgrywali akcję pod polem karnym WBA, jednak wszystko skończyło się niedokładnym dośrodkowaniem De Bruyne z prawego skrzydła.

7
3
1
2
2
29'

Nieźle zapowiadała się kontra WBA, jednak Jose Salomon Rondon dał się złapać na spalonym. Gra przerwana.

4
3
3
4
4
26'

Mogło być 1:3! Po dośrodkowaniu De Bruyne z prawego skrzydła David Silva chybił strzałem głową z kilku metrów!

5
5
3
3
7
65'

Teraz nieco spokojniejszy fragment. Manchester City długo utrzymuje się przy piłce.

3
2
3
1
5
21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jonny Evans.

4
3
2
1
4
18'

Ekipa West Bromwich stara się nie załamywać i gra dość odważnie.

9
4
2
2
4
15'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fernandinho.

Ależ riposta gości! Fernandinho miał sporo miejsca przed polem karnym, oddał płaski strzał i po rykoszecie od Barry'ego piłka wpadła do siatki przy samym słupku. Foster bez szans.

23
12
4
17
25
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jay Rodriguez. Asystował mu Gareth Barry.

Niesamowite! 1:1! Barry zagrał za plecy obrońców do Rodrigueza, a ten wyszedł na czystą pozycję i posłał piłkę do siatki nad Edersonem. Zdrzemnęła się teraz defensywa faworyta.

37
20
3
6
7
12'

Obywatele się rozpędzają. Teraz Ben Foster złapał piłkę po płaskim strzale Davida Silvy z okolic linii pola karnego.

4
5
3
3
6
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Fernandinho.

Szybko pękli gospodarze i już jest 1:0 dla Man City! Fernandinho zagrał w narożnik pola karnego do Sane, a ten trafił do siatki bombą w dalszy róg. Foster tylko patrzył.

23
12
6
20
19
7'

Ahmed Hegazy zablokował w polu karnym groźny strzał Sane!

2
3
1
7'

Dość szybki i otwarty mecz na The Hawthorns. Lider prowadzi grę, a The Baggies czyhają na kontry.

2
2
1
1
1
4'

Grzegorz Krychowiak trochę za mocno zagrał na prawe skrzydło do Nyoma i piłka opuściła boisko.

8
2
6
7
5
3'

Groźnie z rzutu wolnego dośrodkował Kevin De Bruyne. Strzału jednak zabrakło i piłka minęła wszystkich w polu karnym.